Love to first blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love to first blood

Twilight Saga
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Szerző Üzenet
Zoey Averay
Vegetáriánus vámpír
Zoey Averay

Hozzászólások száma : 407
Join date : 2009. Oct. 28.
Age : 31

Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptyPént. Júl. 08, 2011 11:19 pm

January Thora írta:
eh... nincsen meg, az a gáz. xD még olyan zsenge koromban alkottam, mikor nem gondoltam arra, hogy azt menteni is kéne, miután meg erre rászoktam, nem csináltam meg Lana-ET-vel... akkor írhatok helyette újat úgy látszik. Hmm, jó kis muri. de nincsen gáz, ahogy emlékszem, úgyis halál béna egy történet volt. xD

viszont akkor egy kis időt kérek alkotására ^^


Természetesen. A mi hibánkból történt, nyugodtan folytathatsz játékot vele ezidő alatt. Semmiben nem befolyásolja az ittléted. ÉS köszi a megértést.... És hajrá az új karival Very Happy Very Happy: D

Üdv: Zoey Averay
Vissza az elejére Go down
http://boszimagia.gportal.hu/
Karolina Scott
Ember
Karolina Scott

Hozzászólások száma : 350
Join date : 2009. Nov. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptyPént. Júl. 08, 2011 11:19 pm

eh... nincsen meg, az a gáz. xD még olyan zsenge koromban alkottam, mikor nem gondoltam arra, hogy azt menteni is kéne, miután meg erre rászoktam, nem csináltam meg Lana-ET-vel... akkor írhatok helyette újat úgy látszik. Hmm, jó kis muri. de nincsen gáz, ahogy emlékszem, úgyis halál béna egy történet volt. xD

viszont akkor egy kis időt kérek alkotására ^^
Vissza az elejére Go down
Zoey Averay
Vegetáriánus vámpír
Zoey Averay

Hozzászólások száma : 407
Join date : 2009. Oct. 28.
Age : 31

Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptyPént. Júl. 08, 2011 8:31 pm

Nem csak te nem találod. Ugyanis a mi drága Bellánk takarított, vagy Rose vagy Edward. Szóval valamelyik moderátor. Ugyanis több karakter is törölve lett, akik nem voltak aktívak. Minderről én nem tudtam. S ezzel együtt az előtörténetek is törölve lettek. Amúgy vicces, mert az én előtörim is törölve lett, nem rég vettem csak észre, és a gépem legmélyéről előbányásztam és feltöltöttem. újra. Szóval valószínűleg a te előtöridnek is ez lett a sorsa. Ezért az összes moderátor nevében elnézést kérek. S megkérnélek, hogy újra küldd el a karakteralkotáshoz, és természetesen automatikusan el lesz fogadva. Sokadszorra is elnézést ezért a hibáért, s a jövőben ezerrel figyelünk, hogy újra ilyen ne történhessen meg. Remélem megérted, és megvan valahol az előtörténeted a gépen lementve.

Üdv: Zoey Averay
Vissza az elejére Go down
http://boszimagia.gportal.hu/
Karolina Scott
Ember
Karolina Scott

Hozzászólások száma : 350
Join date : 2009. Nov. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptyPént. Júl. 08, 2011 3:26 pm



Ó. Ó. Ó.
Nem látta valaki az előtörténetem? EL VAN TŰNVE!!!
Vagy legalábbis én nem találom affraid affraid affraid affraid affraid
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptyHétf. Dec. 27, 2010 4:32 pm

Kérném Morgan van der Meijden nevű karakterem törlését.
Vérzik a szívem érte, legöregebb karakterem, a legjobb játékaimat köszönhetem neki, de már nem sok mindent tudok kihozni belőle.

Előre is köszönöm! Smile
Vissza az elejére Go down
Zoey Averay
Vegetáriánus vámpír
Zoey Averay

Hozzászólások száma : 407
Join date : 2009. Oct. 28.
Age : 31

Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptySzer. Aug. 25, 2010 6:52 pm

A kérések, óhajok, sóhajok teljesítve!!!!
Vissza az elejére Go down
http://boszimagia.gportal.hu/
Karolina Scott
Ember
Karolina Scott

Hozzászólások száma : 350
Join date : 2009. Nov. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptySzomb. Aug. 21, 2010 8:06 pm

Hahó!

Öhm, izé... én meg kérném ennek a játéknak az archíválását. Meg, ha már itt tartunk, ezét is. Smile

Puszi és köszi: Lana & Lester /kajak mindkettő L-el kezdődik névileg?!/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptySzomb. Aug. 21, 2010 6:17 pm

Gabriel Torres nevű karakteremet szeretném töröltetni; Angel nélkül nincs értelme tovább játszanom vele Sad
Vissza az elejére Go down
Zoey Averay
Vegetáriánus vámpír
Zoey Averay

Hozzászólások száma : 407
Join date : 2009. Oct. 28.
Age : 31

Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptyPént. Júl. 16, 2010 12:24 pm

Megalkotva!!!! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://boszimagia.gportal.hu/
Karolina Scott
Ember
Karolina Scott

Hozzászólások száma : 350
Join date : 2009. Nov. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 9:13 pm

Kedves Staff!

Én nagyon-nagyon szeretném kérni, hogy a helyszínek közé vegyük fel San Francisco-t, tekintve arra, hogy anélkül nem tudok hová megszökni Max-szel. Lécci-lécci! Nem akarok Forks-ban férjhez menni!

Oké, oké, elismerem, ez a világ legszörnyűbb kérési szövege, nézzétek el...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptyPént. Május 21, 2010 9:39 am

Zoey Averay írta:
Samantha ha minden igaz, akkor sikerült beállítanom, hogy most már engedélyezze. Ha még sem akkor újból neki futok. És utólag is sajnálom, hogy ennyit kellett várnod. Remélem sikerült segítenem. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Zoey, sajna nem működik Sad
Nézd meg, ÍGY néz ki.
Vissza az elejére Go down
Zoey Averay
Vegetáriánus vámpír
Zoey Averay

Hozzászólások száma : 407
Join date : 2009. Oct. 28.
Age : 31

Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptyCsüt. Május 20, 2010 8:06 pm

Samantha ha minden igaz, akkor sikerült beállítanom, hogy most már engedélyezze. Ha még sem akkor újból neki futok. És utólag is sajnálom, hogy ennyit kellett várnod. Remélem sikerült segítenem. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://boszimagia.gportal.hu/
Vendég
Vendég



Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptyVas. Május 09, 2010 10:26 am

Halihó!

Nekem lenne egy olyan problémám, hogy azt tapasztaltam, nem működik nálatok a doHTML. Szeretném a hozzászólásaimat a játékban ezen kódnyelv használatával még szebbé tenni. Lehetne, hogy engedélyezitek nekem, vagy a játékostereken ezen funkciót?

Előre is köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Jane
Ragadozó vámpír
Jane

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Jan. 30.

Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptyVas. Jan. 31, 2010 12:18 am

Készen van. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Zoey Averay
Vegetáriánus vámpír
Zoey Averay

Hozzászólások száma : 407
Join date : 2009. Oct. 28.
Age : 31

Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptySzomb. Jan. 30, 2010 11:22 pm

Megcsinálhatom, de ez neked is megoldható!!! Te is nyithatsz ott topicot!
Vissza az elejére Go down
http://boszimagia.gportal.hu/
Jane
Ragadozó vámpír
Jane

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Jan. 30.

Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptySzomb. Jan. 30, 2010 10:58 pm

Megvan. Csinálsz nekem oda egy Topic-ot? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Zoey Averay
Vegetáriánus vámpír
Zoey Averay

Hozzászólások száma : 407
Join date : 2009. Oct. 28.
Age : 31

Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptySzomb. Jan. 30, 2010 10:55 pm

A karakteralkotás topicban, ahol az avatarfoglalást is megtaláltad. csak egy fentebbi részben. nézd meg újra. ha nem találod így sem, írj egy PÜ-t. Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://boszimagia.gportal.hu/
Jane
Ragadozó vámpír
Jane

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Jan. 30.

Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptySzomb. Jan. 30, 2010 10:52 pm

Igen az előtörténetre gondolok. És azt hova is kell írni? confused
Vissza az elejére Go down
Zoey Averay
Vegetáriánus vámpír
Zoey Averay

Hozzászólások száma : 407
Join date : 2009. Oct. 28.
Age : 31

Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptySzomb. Jan. 30, 2010 10:44 pm

Az előtörténeted helyére gondolsz?? Um, am nem hülye kérdés. Bármikor fordulhatsz hozzánk.
Vissza az elejére Go down
http://boszimagia.gportal.hu/
Jane
Ragadozó vámpír
Jane

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Jan. 30.

Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptySzomb. Jan. 30, 2010 8:50 pm

Bocsi,, én ilyen hülye vagyok. Azt szeretném kérdezni, hogy hova kell írni, hogy ki szeretnék lenni?
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2009. Oct. 27.

Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... EmptySzer. Okt. 28, 2009 1:20 pm

Itt elmondhatod mi aggaszt,sőt ha kérdeznél azt is meghallgatjuk és válaszolunk rá!Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Icon_smile
Ha valamit nem értesz!
Vissza az elejére Go down
https://lovetofirstblood.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Vide
TémanyitásTárgy: Re: Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...   Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem... Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kérések, óhajok, sóhajok... vagy csak nem értem...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban: Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love to first blood :: ::: Általános ::: :: ~ Csevegő -