Love to first blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love to first blood

Twilight Saga
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Unexpected Surprise (Morgan&Hope)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Szerző Üzenet
Vendég
Vendég



Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Unexpected Surprise (Morgan&Hope)   Unexpected Surprise (Morgan&Hope) EmptySzer. Júl. 28, 2010 4:58 pm

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Ben_Barnes_75 Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Ben_Barnes_75 Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Ben_Barnes_75
"Was ist der Unterschied zwischen einer Sternschnuppe und dir?
Wenn ich dich sehe hat sich mein Wunsch bereits erfüllt!"

Egy halvány mosolyt küldtem felé, jelezve, hogy nem haragszom, aztán felpattantam és a derekára téve a kezem elindultunk a kocsi felé.
~Vicces, hogy még ilyenkor is ránk gondol, amikor rosszul van. Ez persze csak közvetett aggódás, hiszen elsősorban a zöldségek miatt aggódott, ami ugye a mi táplálásunkhoz kell. Komolyan mondom, lassan olyan leszek, mint Angie, hogy mindent filozofikus bolondságokkal magyarázok, és mindenben meglátom a többet, a szebbet, a jobbat. Apropó szép és jó. Mi van, ha Morgan terhes? Imádja ezt a partot, most meg panaszkodik az állítólagos büdös végett, amit én személy szerint nem vagyok hajlandó büdösnek felfogni. Ez tengerpartszag, mindig ilyen, sosem lesz más, és végeredményben ez a normális, hiszen ez nem az a homokos part, mint mondjuk Miamiban, hanem olyan undorítónak ugyan nem mondható, de nyálkás, hordalékkal teli, mind mondjuk Velencében, de ettől függetlenül ez nem büdös. Akkor sem az, ha annak lehet nevezni. Büdös amúgy a rohadt étel, meg az, amit néha Nicky produkál a wc-ben. Na, az büdös. Ez tengerpartszag. Ez tőmondatismétlés volt, de nem baj. Ismétlés a tudás anyja, és ezt tudatosítani kell magamban, hiszen Morgan ok nélkül elájul és büdösnek tartja a szagot, amit annyira imád. Mi lesz a következő? Lehányja az ingem az arcszeszem miatt a reggeli puszinál? Nicky kétség kívül nevetni fog rajtam.~
Magamhoz húztam Morgant a kocsinál és szenvedélyesen megcsókoltam, beleadva apait, anyait, meg szerintem az összes rokonságom vérvonalát. Végigsimítottam a haján, a hátán, a derekán és végül a kezem a hasánál állapodott meg. Talán már itt is van a kis Müller.
- Szívem, én nem haragszom, de tényleg. Sőt, arra gondoltam, hogy talán egy sokkal mélyebb, orvosi oka lehet a rosszullétednek. Te, aki imádod ezt a helyet, mindjárt ide rókázol, ok nélkül elájulsz. Ez nem jellemző, csak akkor, ha valami egészségügyi oka van. Én, mint férfi ilyenkor a terhességre gondolnék, de ami biztos, menj el orvoshoz, hogy megtudjuk mi az oka. Rendben? – mosolyogtam és kinyitottam az anyósülés ajtaját, miközben végigsimítottam feleségem pocakján. Oké, nem pocak. De lesz. Majd. Egyszer. Biztosan.
Bekapcsoltam a CD lejátszót, ám ezúttal egy másik számra tekertem és le is halkítottam, hogy ne zavarja az én kis drágám, és indítottam. Lassan vezettem, nem siettem sehova, hiszen mellettem van a nő, akit szeretek.
~Be kell szereznem egy német baba CD-t, amit majd tud hallgatni, de egy hollandot is. Nehogy már Morgan megsértődjön, mert elnémetesítem a gyereket… Istenem, olyan vagyok, mint egy rossz gyerek, de lehet, hogy gyerekem lesz és ez okkal dob fel. Édes Jézusom, add, hogy így legyen…~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Unexpected Surprise (Morgan&Hope)   Unexpected Surprise (Morgan&Hope) EmptyHétf. Júl. 19, 2010 5:21 pm

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) UpxmqUnexpected Surprise (Morgan&Hope) UpxmqUnexpected Surprise (Morgan&Hope) Upxmq

"Can not give away anymore
It's getting to the point where I want nothing at all
Everything I see just burns my eyes"

Beültünk a kocsiba, s amint elindultunk, már teljesen olyan voltam, mint amikor elindultam a boltba. Igaz, rekkenő hőség volt, habár tele volt felhővel az ég, azért a parton is póló nélkül mászkált az az egy-két indián fiú, s látszólag Christian sem fázott. Be is kapcsolta a légkondit, s nem szólt hozzám egy jó darabig. nekem sem volt mit mondanom, csak hagytam, hogy a hűvös levegő érje a bőrömet és valamelyest enyhítse ezt a forróságot, meg persze örültem, hogy vége ennek az egész szédüléses rosszullétnek. Reméltem, nem jön elő újra. Betudtam a hőségnek, és el is határoztam, hogy mostantól több ásványvizet iszok meg, s hordok magamnál legyezőt.
Azonban nem mentünk még haza, Chris egy bokros területre kormányozta az autót, majd mikor leállt, belekezdett egy rövidebb lelki fröccsbe, amit valahol megérdemeltem, de nem tudtam hirtelen reagálni rá. Nem néztem a szemébe, tulajdonképpen az arcát sem láttam, csak bámultam ki a szélvédőn, közben hallgattam a szemrehányásokat. Nem vágtam semmilyen arcot, nem i feleltem, hagytam, hadd adja ki magából a feszültséget. Végülis is, ennyit megérdemel, ha már így rá ijesztettem.
Az utolsó mondata végén már feleltem volna, de ő kiszállt a kocsiból, és lassú léptekkel a vízpart irányába indult el, majd leült a partra. Sóhajtottam egyet és kiszálltam az autóból. Tudtam róla, hogy nagyon félt engem mindentől, de nem értettem, miért ez a hatalmas felhajtás. Túlságosan sokat idegeskedik olyan dolgokon, amik nem érnek meg annyit, hogy órákkal később is izgassák belülről.
Leültem mellé és a vállára hajtottam a fejemet, miközben próbáltam megfelelő magyarázatot adni neki a bolti eseményekre.
-Ne haragudj rám, amiért ennyire felizgattalak! -a hangom csöndes volt, de kérlelő.- Komolyan, nem is tudom, mi történt velem. Tudod jól, hogy én nem vagyok az a rosszullevő típus, egyáltalán nem számítottam erre.Mély levegőt vettem.
-A rohamaimon kívül sosem ájulok el, és egészen idáig a kánikulát is jól bírtam. Hidd el, fogalmam sem volt, hogy el fogok ájulni!
Néztem az arcát, hátha mond valamit, majd adtam egy puszit az arcára.
A zöldségekre gondoltam, amik a hátsó ülésen valószínűleg máris fonnyadásnak indultak a nagy hőségben, úgyhogy haza akartam sietni velük, mielőtt teljesen hasznavehetetlenek lesznek.
-Gyere, menjünk haza! Megromlik a kaja a kocsiban!
Felé nyújtottam a kezem, hogy felálljon, majd elindultunk a köves parton a kocsi irányában. Azokon a köveken, amik már beleértek a vízbe, vastag alga- és moharéteg volt, így valahányszor megérintette egy hullám erős halszagot kezdett árasztani. Máskor nem zavart annyira, most viszont most erősen vissza kellett tartanom a lélegzetemet, hogy ne kapjak hányingert a rothadó tengeri hordalékok szaga miatt.
-Borzasztó büdös ez a part! -mormogtam -Te nem érzed?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Unexpected Surprise (Morgan&Hope)   Unexpected Surprise (Morgan&Hope) EmptySzomb. Júl. 17, 2010 7:03 pm

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Ben_Barnes_75 Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Ben_Barnes_75 Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Ben_Barnes_75
"Was ist der Unterschied zwischen einer Sternschnuppe und dir?
Wenn ich dich sehe hat sich mein Wunsch bereits erfüllt!"

Morgan felállt, én pedig átkaroltam a derekát és erősen próbáltam tartani, de amikor a lány közbeszólt, egyszerűen el kellett engednem egy pillanatra szerelmemet.
- Igaz ez, drágám? Na, mindegy, majd otthon megbeszéljük, de most azt hiszem ideje mennünk, eléggé sokáig tartottuk fel a hölgyet.
Kezem újra Morgan derekára helyeztem és elindultam vele kifelé, megfeledkezve a mangóról és arról, hogy igazából valószínűleg Morgan aggódik amiatt, hogy milyen fejmosást kap a kocsiban. Elvettem szerelmemtől a két zacskót és rámosolyogtam az eladóra, miután megölelte a mellettem álló angyalt.
- Köszönünk mindent. Viszont látásra! – mondtam mosolyogva és kikísértem Morgant az autóig, aztán a csomagtartóba tettem a két szatyrot és én is beültem az ajtóba. Ahogy indítottam beindult a zene és én egy ingerült mozdulattal kikapcsoltam. Biztonság kedvéért bezártam az ajtókat, és míg elindultam a tengerpart felé, egy szót sem szóltam Morganhez. Nem tudtam, mit mondhatnék, hiszen makacs, mint egy öszvér és úgysem hallgatna rám, és teljesen egyértelmű, hogy most nem kocsikázni akar, hanem hazamenni és lefeküdni, de nekem gondolkodnom kellett arról, ami ma történt.
~A történelemben nincs olyan szókapcsolat, hogy „mi lett volna ha”, de mi lett volna, ha nem járok erre és Morgant baj éri hazafelé az úton? Ennyit ér neki a házasságunk meg a bizalom? Na, kösz szépen Frau Müller…~
Leparkoltam egy viszonylag nyugodtabb bokros helyen és bekapcsoltam a légkondit. Lassan, szinte kínzó lassúsággal fordultam Morgan felé, aztán vissza és kibámultam a szélvédőn.
- Ez most mire volt jó? Egyáltalán eszedbe jutott, hogy ha nem járok, erre felhívsz engem, vagy képes lettél volna hazáig gyalogolni, mert végülis úgysem számít senkinek, ha esetleg összeesel az utcán? – mondtam monoton hangon, és próbáltam leplezni az aggodalmam, valószínűleg sikertelenül, de én azért próbálkoztam azzal, hogy ne legyenek érzelmek a hangomban. Nem hiányzik, hogy leomoljon az álca rólunk. Egy mozdulattal feljebb kapcsoltam a légkondi fokozatát, mert még mindig meleg volt. Rohadt időjárás. Gaildorfban nincs ilyen, ott, ha hideg van, az hideg, ha meleg van, az meleg.
- Az előbbi egy költői kérdés volt. De egyébként elgondolkodhatnál azon, hogy nem egyedül játszol, hanem vannak rajtad kívül ketten, akiknek te jelentesz mindent ezen a világon. Egy rossz esés és akár meg is halhattál volna. Elég egy kis kődarab, és vége az életednek – kétségbeestem. Ennyit az erős nem-mutatom-ki-mi-bánt férfi jellemről. Na azért nem sírtam el magam, de nyilvánvalóan a nejem tudtára adtam, hogy aggódom érte. Gabriel és Angie is igazat adnának nekem, azt hiszem. Kiszálltam az autóból és lementem egészen az óceánig, leültem a kavicsra és a mellettem levő köveket kezdtem el dobálni a hullámok közé. Igazából nem is tudom mire vártam. Talán csak én akartam lenyugodni, vagy arra vártam, hogy Morgan idejön, bocsánatot kér és magyarázatot ad arra, ami történt? Nem tudom. Csak ültem és dobáltam a kavicsokat, mint valami hülyegyerek.
Vissza az elejére Go down
Hope Miller
Ember
Hope Miller

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2010. Jul. 13.

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Unexpected Surprise (Morgan&Hope)   Unexpected Surprise (Morgan&Hope) EmptyPént. Júl. 16, 2010 8:49 pm

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) A1qvdUnexpected Surprise (Morgan&Hope) A1qvdUnexpected Surprise (Morgan&Hope) A1qvd

You gotta be careful,
Foolin' with nature


A férfi, aki belépett az üzletbe, valósággal sugárzott az önbizalomtól. Egyértelműen áradt belőle valamilyen feszesség, mint aki mindent a lehető legpontosabban végez el, és ezt a többiektől is ezt várja el.

Pillantása végigpásztázta az üzletet, és amikor meglátta a széken ülő Morgant, mintha egy teljesen új embert láttam volna. A lány korábbi szavait értelmezve nem is férhetett kétség ahhoz, hogy ő lehet a férje. Vonásai ijedt grimaszba rándultak, sütött róla az aggodalom, és úgy esett térdre Morgan mellett, mint aki az utolsó szalmaszálért kap.

A lány persze megpróbálta elhitetni a férfival, hogy minden rendben van, de úgy éreztem, ebbe én is beleszólhatok. Tényleg féltem attól, hogy komoly baja eshet, és tudtam, hogy ilyenkor nem szabad egy "jól vagyok"-kal elintézni mindent.

- Elnézést uram. Tulajdonképpen váratlanul elszédült, és majdnem elesett. Nagyon sápadt volt és reszketett, de már jobban van.

Reméltem, hogy nem mondtam semmi olyat, amivel feldühíthetném szegény férfit.

Mikor láttam, hogy az ajtó felé indulnak, szélesre tártam azt. Valósággal arcul ütött a meleg, de én biztatóan néztem mindkettőjükre. Váratlanul, szinte nem is tudván, honnan jött a késztetés, megöleltem Morgant.

Próbáltam ebbe az egyszerű gesztusba sűríteni mindent. Azt, hogy számíthat rám, hogy sajnálom, ha esetleg a bolt fülledtsége miatt történt a dolog. Amikor elengedtem, hálásan rám mosolygott.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Unexpected Surprise (Morgan&Hope)   Unexpected Surprise (Morgan&Hope) EmptyPént. Júl. 16, 2010 7:07 pm

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) UpxmqUnexpected Surprise (Morgan&Hope) UpxmqUnexpected Surprise (Morgan&Hope) Upxmq

"Breathing in, breathing out"

Lassan kezdtem hozzászokni a tompa hangokhoz és a nehéz fejemhez, habár igazán aggasztott ez a nyomorult érzés. Mostmár csak végiggondoltam minden lehetséges dolgot, ami miatt ez a rosszullét bekövetkezett.
PMS? Végülis, már legalább két hete itt lenne már az ideje. Nem, nem kettő, van az már három is...
Vagy nem vettem volna be a gyógyszeremet? Azt azért nem felejteném el, 8 éve szedem a bogyókat, mindig ugyanabban az időpontban, kizárt, hogy kifelejtettem egyet.
Hope még mindig ott volt körülöttem, magyarázott valamit az ásványvízről, de amint felfogtam a szavait a ködfátyolon keresztül, rögtön tiltakozni kezdtem.
-Jaj, ne hülyéskedj már, persze, hogy kifizetem! Amúgy is szégyellem, hogy a terhedre vagyok ezzel az egésszel.
Jól esett a segítsége, de tényleg bűntudatom volt amiatt, hogy nem fog tudni a vásárlókkal törődni, mert én itt ülök a bolt közepén összezuhanva. Ráadásul, mint ahogy hallottam, ez volt az első napja.
~Szegénykém, biztos nagyon megijedhetett!
Nemsokára érkezett is egy vevő, hallottam, amint nyílik a kocsiajtaja és az üvöltő zene betöltötte a strandot. Az agyam, tekintve hogy még mindig pihent állapotban volt, csak másodpercekkel később ismerte fel a jól ismert német dallamot, ami otthon is minden délután szól a nappaliban.
Megütköztem.
-Christian? -kérdeztem, pedig még senki sem lépett be a boltba. Hope láthatólag nem értette, mit mondok, ezért belekezdtem valami magyarázatfélébe.
-Azt hiszem, megjött a férjem.
Christian be is lépett az üzletbe, s amint felismert engem a széken, mindjárt idesietett és leguggolt mellém. Megfogta a kezemet, én pedig ezegyszer őszintén elmosolyodtam. Ha mellettem volt Christian, minden máris sokkal könnyebbnek tűnt. Adott egy puszit, mire végigfutott a hátamon a hideg.
-Szia! Hát... nem tudom mi van most velem, azt hiszem, egy kicsit elszédültem.
Igyekeztem normális választ adni, bár legszívesebben már mentem volna. Jeleztem is ezt Christiannak, mivel erősen belekapaszkodtam a vállába és felálltam a székről, továbbra is a karját fogva.
-Köszi a segítséget Hope!
Öt dollárt raktam le a pultra, s nem törődve az esetleges visszajáróval, megmarkoltam a két szatyrot és igyekeztem kifelé fordulni Chrisszel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Unexpected Surprise (Morgan&Hope)   Unexpected Surprise (Morgan&Hope) EmptyPént. Júl. 16, 2010 5:45 pm

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Ben_Barnes_75 Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Ben_Barnes_75 Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Ben_Barnes_75
"Was ist der Unterschied zwischen einer Sternschnuppe und dir?
Wenn ich dich sehe hat sich mein Wunsch bereits erfüllt!"



Rendkívül hosszú napom volt, és igazából még nem értem a végére, de volt pár szabad órám, így úgy döntöttem, hogy PA-ból hazaugrok egy kicsit, úgyis lenne némi dolgom. Nemrégiben amikor Nicky-vel egy vegyesboltban jártam és akkor látott egy pár érdekes gyümölcsöt, mint például a mangó és úgy döntöttem, hogy ha ma szerencsém lesz, akkor beugrok és veszek neki. Én is nagyon régen ettem, és Morgan akár salátát is csinálhatna, bár azt mondta hogy ma valamilyen elég különleges ételt akar csinálni. Apropó, ma ugye hétvége van, tehát mondjuk betelefonálhatnék, hogy nincs kedvem visszamenni, ha hazaértem. Megtehetem, hiszen a főnököm a legjobb barátom. Ordított az egyik kedvenc együttesem CD-je a lejátszóból, és én a zenekarral együtt énekeltem a refrént, miszerint Franz nem utazik San Franciscoba. Elég bugyuta volt a szöveg, de nálunk kint Németországban ez elengedhetetlen kelléke a buliknak. Befordultam az utcába, és lassan leparkoltam. Lekapcsoltam a zenét, beriasztottam az autóm és beléptem a boltba. Annyira utáltam ezt a csilingelő hangot, ami azt jelzi, hogy vendég érkezett, hiszen ha becsukom az ajtót ugyan úgy meghallja, hogy ott vagyok, ha mást nem amiatt, mert köszönök, és valljuk be nem volt egy olyan hangom, amit nem lehet meghallani. Nem volt időm ezzel foglalkozni, mert még mielőtt köszönhettem volna feltűnt, hogy az egyetlen feleségem ül egy széken, ami nem túl azt a hangulatot keltette, hogy minden rendben van.
Végigmentem a polcsorok között, és nem sokkal később már Morgan mellett guggoltam és feltekintettem rá.
- Drágám, valami baj van? - kérdeztem semmi köszönés nélkül, aztán barátságosan a lány felé fordultam a pult mögött.
- Jó napot! - mosolyogni akartam, de nem nagyon ment, mert szerelmem láthatóan volt már sokkal jobban is, mint ezekben a pillanatokban. Végigsimítottam a kezén, aztán az arcán egy kicsit megemelkedtem, hogy egy puszit adjak az arcára. Valami miatt más előtt utáltam csókolózni az én feleségemmel. Ez egyéni, saját dolgunk volt, nem kellett volna másnak is látnia, hogy hogyan végzünk előszeretettel nyálcserét. Megfogtam a kezét, és visszahelyezkedtem a számomra tökéletesen megfelelő guggoló pózba.
Vissza az elejére Go down
Hope Miller
Ember
Hope Miller

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2010. Jul. 13.

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Unexpected Surprise (Morgan&Hope)   Unexpected Surprise (Morgan&Hope) EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 9:31 pm

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) 54c49jUnexpected Surprise (Morgan&Hope) 54c49jUnexpected Surprise (Morgan&Hope) 54c49j

It's so easy now, cos you got friends you can trust


Tudtam, hogy igazából nem tettem semmi különöset, és ha komoly gondról lenne szó, vajmi keveset érne a dolog, de mégis jólesett látni azt, ahogy Morgan arca megnyugszik, és kicsit egyenletesebben veszi a levegőt. Ahogy ránéztem, tényleg nem úgy tűnt, mint aki alig pár perce az ájulás határán volt. Csodáltam is a lélekjelenlétéért, és örültem neki, hogy úgy döntött, marad egy kicsit.

A boltban valóban hűvösebb volt, a tenger felől enyhe szellő fújdogált, így hát belementem a dologba.

- Rendben, ha szeretnéd, maradj nyugodtan. Ma úgy sincs túl sok vevőm!

A hálálkodása igazán jólesett. Láttam rajta, hogy komolyan is gondolja, nem csak üres szavakat mond. Utáltam azokat az embereket, akik csak az udvariasság miatt kérdezték meg, hogy vagyok. Valósággal ordított róluk, hogy nem érdekelné őket az sem, ha azt mondanám, menten összeesek a fáradtságtól.

- Nincs mit megköszönnöd. A bolt ajándéka az az egy üveg víz, vészhelyzetben ez igazán megbocsátható. Az én lelkemen száradna, ha megint rosszul lennél.


Kinéztem az ablakon, az utca felőli oldalon. Az eső már napok óta nem esett, és ettől a levegő rendkívül párássá vált. A távoli hegyek felől most azonban vastag, fekete fellegek kezdtek gyülekezni, hatalmas vihart jósolva. Szinte biztos voltam benne, hogy jó darabig egyikünk sem fog tudni kimozdulni innen.

- Igen, mostanában egyre többet segítek Anyának. Két éve tanulok már Washingtonban, vendéglátói szakon, és miután elvégeztem, szeretnék továbbra is ebben a boltban dolgozni.


Morgan megértően és érdeklődve nézett rám, ezért kiböktem még egy mondatott, amit nem terveztem, hogy bárkivel is megosztanék Anyán kívül:

- Az igazat megvallva ez az első napom. Bocsáss meg, ha ideges vagyok, de még soha nem voltam itt teljesen egyedül.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Unexpected Surprise (Morgan&Hope)   Unexpected Surprise (Morgan&Hope) EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 9:07 pm

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) UpxmqUnexpected Surprise (Morgan&Hope) UpxmqUnexpected Surprise (Morgan&Hope) Upxmq

"Fear was all that was left when everything turned black"

Lassan jutott el az agyamig, mit is kérdezett Hope, mivel a fülemben még mindig lüktetett a vér és alig hallottam valamit. Mikor megértettem sem tudtam pontosan, hogy mit is akarok. Ha felhívná Christiant, lehet, hogy eljönne a kocsival, és akkor nem lenne baj; másrészt viszont addigra lehet, hogy semmi bajom sem lesz és akkor feleslegesen ugrasztottam ki otthonról. Inkább úgy döntöttem, hogy maradok egy kicsit, és várok, amíg lenyugszok teljesen.
Borzasztó meleg, volt, Forksban azt gyűlöltem a legjobban, hogy az egész évben leesett csapadék most elpárolgott a talajból, a fákról és a vízről, úgyhogy olyan érzésed volt, mintha egy esőerdőben lennél. A párától alig kapsz levegőt, folyik rólad a víz, s közben majd meghalsz a hőségtől. I love you óceáni éghajlat...
-Azt hiszem, egy kicsit itt maradok még, ha nem baj!- azzal a lendülettel vissza is ültem a székre, mert bár tudtam állni a lábamon, azért ne kockáztassunk. Hope nagyon segítőkész volt, hozott egy pohár jéghideg vizet a hűtőszekrényből, és egy vizes ruhával kezdte letörölni a homlokomat. Átvettem a kezéből a rongyot, és előbb az arcomra, majd a nyakamra vittem, és éreztem, ahogyan újra magamhoz térít.
-Nagyon köszönöm a segítségedet! Ha többet találkoznánk, valahogy biztosan megköszönném neked!
Most, hogy a közelemben volt, rájöttem én, hogy mégiscsak hasonlít az édesanyjára, sőt, voltaképpen kiköpött az anyja: mindent megtesz másokért, szeret segíteni és hihetetlenül kedves és barátságos. Úgy éreztem, tudom, mi hajtja belülről; én is ilyen voltam világ életemben, mármint abból a szempontból, hogy segítettem a rászorulókon és mindig ápoltam a gyenge vagy beteg embereket, akiket rámbíztak. Ki gondolta volna, hogy egyszer nekem segít ugyanígy valaki? Régebben azt hittem, hogy pusztán a kedves szóval és egy pohár vízzel korántsem nyújtok elég segítséget - hát most rájöttem, hogy mennyit is jelent egy ember szemében, ha egy idegen megnyugtat és hoz neked egy széket.
-Anyukád azt mondta egyszer, hogy ketten vezetitek most a boltot! Nem jársz suliba?
Kíváncsi voltam erre, mert ez a lány az én szememben nem arra ítéltetett, hogy egy kis üzlethelyiségből menjen nyugdíjba. Nálam is fiatalabb volt, olyan 18-19 évesnek néztem, simán valamelyik egyetemre vagy fősulira. Igaz, még Port Angelesben sincs egyetem, de talán New York vagy Boston...
Vissza az elejére Go down
Hope Miller
Ember
Hope Miller

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2010. Jul. 13.

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Unexpected Surprise (Morgan&Hope)   Unexpected Surprise (Morgan&Hope) EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 8:37 pm

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) 54c49jUnexpected Surprise (Morgan&Hope) 54c49jUnexpected Surprise (Morgan&Hope) 54c49j

At the right place
At the right time
Two roads intertwine


Mázsás kő esett le a mellemről, amikor észrevettem, hogy a szín kezd visszatérni Morgan arcára. A keze reszketett ugyan még, de már ki tudta nyitni a szemét, és elrebegett egy köszönömöt is.

Engem azonban nem sikerült meggyőznie. Gyakran láttam apát, amikor rohama volt, miután a daganat az agyára is átterjedt. Ugyan akkor már nem kelhetett fel az ágyból, de rángatózott, és úgy tűnt, mintha nem hallaná, amit mondunk neki.

A lány borzasztóan megijesztett. Össze voltam zavarodva, de minden erőmmel küzdöttem, hogy megőrizzem a lélekjelenlétem. Már kisgyermek korom óta gyakran meséltek nekem mindenféle csodás történetet, és én mindegyiket elhittem.

Aztán apám halála - vagyis inkább az első azt követő "beszélgetésünk" után viszont már nem gátolt meg semmi, hogy higgyek a sorsban. Hirtelen megvilágosodott előttem, hogy nem véletlenül sétált be Morgan a boltomba, hogy valamilyen felsőbb hatalom engem jelölt ki, hogy most segítsek neki.

Nem állhattam hát tétlenül, hanem gyorsan kinyitottam az egyik hűtőt és kikaptam belőle egy üveg ásványvizet. Töltöttem neki egy nagy pohárral, majd a bolt hátsó részébe futottam, ahonnan egy bevizezett ronggyal tértem vissza.

A homlokára szorítottam, miközben figyeltem, ahogy nagy kortyokban issza a hűvös vizet. Előző szövegével nem tudott meggyőzni -sőt, azt hiszem saját magát sem. Lehet, hogy csak a kinti rekkenő hőség miatt ájult el, de nem akartam kockáztatni.

- Szeretnéd, ha felhívnák valakit?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Unexpected Surprise (Morgan&Hope)   Unexpected Surprise (Morgan&Hope) EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 4:52 pm

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) UpxmqUnexpected Surprise (Morgan&Hope) UpxmqUnexpected Surprise (Morgan&Hope) Upxmq

"Deep as the sea, wailing secrecies are burning in me
For a dream I once desired"


Hope szerencsére még időben alámtolta a széket, különben biztos összeestem volna a bolt közepén. Amint leültem, éreztem, hogy a vér átáramlik a fejemből a lábaimba, és ha parancsolnák sem tudnék felkelni egy darabig.
Próbáltam egyenletesen lélegezni, és nem arra godolni, hogy percek múlva hányni fogok, ha nem javul az állapotom. Magamban összeszedtem, mi kell a salátához, de amikor eljutottam az öntetig, émelyegni kezdtem.
~Lehet, hogy ma már főznöm sem kellene? Rá sem bírok gondolni a kajára, most csak azt akarom, hogy minél előbb hazajussak a jó hűvös ágyamba, szorosan lehunyjam a szemeimet és kizárjak mindent az agyamból.
A háttámlán pihenő karomra hajtottam a fejemet és megvártam, amíg a zsibbadás kiáll a nyakamból, és haza tudok menni a saját lábamon. Elég gáz lett volna, ha Christiant kell felhívnom ezért. Szerencsémre nemsokára újra tisztán láttam, úgyhogy megkíséreltem felnézni Hope-ra. Határozottan élesek voltak már a vonalai, és a helyiség sem forgott már össze-vissza a szemeim előtt, úgyhogy mély megkönnyebbüléssel elmosolyodtam.
-Köszi...
A szavaim még a saját fülemnek is távolinak tűntek, erősen kellett koncentrálnom, hogy meghalljam, ha Hope hozzám szól. A szatyrok már mind ott voltak a pulton, az egyik még a mérlegre volt téve, a lány pedig láthatólag zavartan nézett rám. Oly' sokszor néztem már ezzel a tekintettel szembe, mikor sok, ismeretlen ember előtt jött ki rajtam az epilepszia - ugyanez a félelemmel vegyes sajnálkozó tehetetlenség, amikor csak állnak, riadt a tekintetük, látszik, hogy nem tudják, mit kellene tenniük, és félnek, mi következhet még. Ilyenkor mindig megpróbáltam mosolyogni és azt mondtam " ez előfordul". Jelen esetemben viszont nem élhettem ezzel a jól bevált két szóval, mert velem nem "szokott előfordulni", hogy csak úgy minden ok nélkül hányingerem lesz. A Teremtő egyetlen egy, gyógyíthatatlan betegséggel átkozott meg egész életemre, de afelől kegyes volt, hogy soha nem kellett más nyavalyát elszenvednem. 10 éves koromra kinőttem az összes gyermekbetegséget, azóta lázas sem voltam, sőt, náthás is csak egyszer vagy kétszer 15 év alatt.(!)
Hogy ezt a hirtelen rosszullétet minek tudhattam be, arról fogalmam sem volt, mindenesetre örültem, hogy múlófélben volt, úgyhogy megeresztettem egy halvány mosolyt Hope felé.
-Köszi a segítséget! Uhh... mostmár jól vagyok, nyugi, csak... Nem is tudom, mit történt velem, tudod, nem szoktam ájuldozni!
Nem voltam benne biztos, hogy most ezzel megnyugattam őt, de legalább azt le tudhatta szűrni, hogy nem fogom elveszteni az eszméletemet, amikor egyes egyedül van a boltban. Felálltam, lassan, fogva a szék karfáját, közben erőt gyűjtöttem a lábaimba, hogy szilárdan meg tudjak állni.
~Most aztán fizetek és pucolok haza. Aztán fel sem kelek délig.
Kerestem a pénztárcámat, s közben eszembe jutott mégis egy hasonló eset, amikor is 4 éve a gyorsétteremben szédültem meg. Volt ott egy fiatal japán lány... azt hiszem, Ayumi volt a neve. Igen, már pontosan emlékeztem arra az esetre, de az azért volt mert akkor voltam a második hónapban Nickyvel.
Milyen furcsa...
Sehogy sem tudom megérteni ezt a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Hope Miller
Ember
Hope Miller

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2010. Jul. 13.

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Unexpected Surprise (Morgan&Hope)   Unexpected Surprise (Morgan&Hope) EmptySzer. Júl. 14, 2010 11:50 pm

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) K9esecUnexpected Surprise (Morgan&Hope) K9esecUnexpected Surprise (Morgan&Hope) K9esec
Help, I need somebody,
Help, not just anybody,
Help, you know I need someone, help.


Szó se róla, kicsit meglepett a lány neve. Ugyan nem értek túl sokat ehhez, de szinte biztos voltam benne, hogy nem Amerikában született. Ahogy jobban figyeltem a kiejtésére, talán egy kis akcentust észre lehetett venni, de ez egyáltalán nem volt zavaró. Sőt, még érdekesebbé tette számomra, hiszen ezelőtt nem igen találkoztam senkivel, aki nem a kontinensről származott. Magamban próbáltam elhelyezni valahová az akcentusát, de nem jutottam semmire vele.

Anyával kapcsolatos kérdése meggyőzött róla, hogy bizonyára jó viszonyban lehetnek. Egyértelműen nem sértésnek szánta, ezért én is kicsit lazább hangot ütöttem meg vele.

- Ó, mára muszáj volt neki. Addig nem is hagytam békén, amíg el nem ment Port Angelesbe a barátnőivel egy kis vásárlásra. Kell neki egy kis kiruccanás!

Azonban úgy tűnt, hogy a lányt legkevésbé sem érdekli az, amit mondtam. Bár egy mosollyal és egy illedelmes kacajjal nyugtázta a dolgot, de utána lediktálta nekem a bevásárlólistáját, és nem folytatta a témát. Gyorsan megállapítottam, hogy mindegyikből tartottunk raktáron, kivéve a cukkiniből.

Tüzetesen átvizsgáltam a leltárt, de sajnos úgy vettem észre, hogy a meglehetősen ritka élelmiszerből csak holnap fog új adag érkezni. Kicsit szégyelltem is ezt megmondani a lánynak... ha jól emlékszem Morgan. Aranyosnak tűnt, és nem akartam neki csalódást okozni.

A többi dolgot mind a pultra halmoztam, és beütöttem a pénztárgépbe, aztán - munka közben fel sem nézve -, megjegyeztem:

- Nagyon sajnálom, Morgan, de éppen nem tudok cukkinit adni. Vissza tudnál jönni holnap? Vagy ha esetleg valami konkrét dolgot szeretnél főzni, segíthetek, hogy helyettesíthesd valami mással.

Mikor várakozva felpillantottam, a lélegzetem is elakadt. A lány ugyan szokatlanul fehér bőrű volt, de most arca betegesen sápadt színt öltött, úgy tűnt, mint aki nagyon szédül.

Gyorsan kiléptem a pult mögül, éppen akkor, amikor Morgan veszélyes szögben dőlni kezdett, székért kiáltva. Hirtelen azt sem tudtam, mihez kezdjek. Meredten álltam, a sokktól egy pillanatig mozdulni sem bírtam.

Aztán, fel sem fogva, hogy mit teszek, berohantam a raktárba, és megragadtam a poros, kicsit rozoga széket. Kivágtattam vele a bolthelyiségbe, és gyorsan a lány alá toltam. Valósággal összecsuklott, úgy ült le a székre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Unexpected Surprise (Morgan&Hope)   Unexpected Surprise (Morgan&Hope) EmptySzer. Júl. 14, 2010 10:34 pm

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) UpxmqUnexpected Surprise (Morgan&Hope) UpxmqUnexpected Surprise (Morgan&Hope) Upxmq

"My mind is playing tricks on me
I am not as stable as I used to be"

-Üdv, én Morgan van der Meijden vagyok! -mutatkoztam be barátságosan a lánynak, bár közben arra gondoltam, úgysem jegyzi meg az egész nevemet. Talán úgy kellett volna mondanom, hogy Morgan Müller, vagy ami még szebb, Mrs Müller? Lehet, hogy jobban járok, de csak akkor szoktam így bemutatkozni, amikor Christian ügyfeleivel találkozok, vagy a főnökömével. Van ebben valami szemtelen felvágási kényszer, amikor azt érzed, hogy szinte dicsekedni akarsz, mert férjezett vagy. Még ha csak egy éve is...
Amikor nem ide nézett, kicsit jobban megfigyeltem Hope-ot. Az igazat megvallva, nem sok mindenben hasonlított az édesanyjára, talán csak abban, hogy mindketten nagyon udvariasak és irigylésre méltóan barna bőrük van. Őmellette csak még sápadtabbnak és színtelenebbnek tűntem, mint máskor.
-Szabadnapon? Szokott ő pihenni? -kérdeztem mosollyal az arcomon, mert tényleg nem láttam még Mrs Millert szabadságon. Persze, gondolom kell nekik a megélhetéshez, mivel Mr Miller már nem él. Mikor csak ketten voltunk Nickyvel, emlékszem, én is alig jöttem ki a fizumból, amit havonta kaptam a GYES mellé.
Elővettem a vászonszatyrot is, aminek az alján a pénztárcám lapult, majd megint a lányhoz fordultam.
-Szeretnék 50 dkg répát, 20 dkg sajtot, egy üveg sajtos salátaöntetet, konzerv kukoricát... Van most cukkini? -kérdeztem még kíváncsian. Habár a recept szerint karfiolt kellene bele tenni, Nicky ki nem állhatja a karfiolt, úgyhogy valami mást kellett helyette kitalálnom. Amíg Hope lemérte a zöldségeket és próbált visszaemlékezni, mit kértem, kinéztem az ablakon. A hullámok egészen idáig látszódtak, nem voltak messze First Beach partjai, ahol annyit sétálunk Angie-vel. Hallottam azt is, ahogy a rezervátumbeli fiúk hatalmas csatakiáltások közepette a vízbe ugranak egy szikláról. Komolyan mondom, őrültek! Mindig reméltem, hogy ha az én fiam megnő ekkorára, nem fog hasonlókat csinálni, különben szegény édesanyja tövig fogja rágni a körmeit az aggodalomtól, s majd úgy járok mint az apám, aki már 20 évesen teljesen megőszült.
Túl sokáig állhattam egy helyben elmélázva, ugyanis a nyakam lassan zsibbadni kezdett és már nem láttam tisztán az ablaküveget. Gyorsan elnéztem a másik irányba, közben egyik lábamról a másikra álltam, de sajnos nem segített, mint máskor. Sőt, inkább csak romlott a helyzet, mikor a lábam is elkezdett bizseregni és azt hittem, vagy elájulok vagy... vagy elkezdek hányni. Az arcom még sápadtabb lehetett, mint máskor szokott lenni, de nem tudtam leülni sehová, mivel mint mondtam ez egy kis bolt volt, alig 7 ember fért el ott egyszerre kényelmesen. A lábam egyszercsak emgindult hátra, de a hátam mögött belekapaszkodtam egy polcba, hogy ne essek neki és ki tudjak valamelyest egyenesedni.
-Hope, leülhetnék valahová? -akadozott a nyelvem, gondoltam, talán meg kellene ismételnem, amit mondtam, de mégsem tettem, mert mégegy szó, és tuti hogy lesz valami... aminek nem kéne lennie...
~Mi lehet ez? Tuti, hogy nem roham, mert az nem húzódik ilyen sokáig. De nem szoktam beteg lenni!
Vissza az elejére Go down
Hope Miller
Ember
Hope Miller

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2010. Jul. 13.

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Unexpected Surprise (Morgan&Hope)   Unexpected Surprise (Morgan&Hope) EmptySzer. Júl. 14, 2010 10:00 pm

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) K9esecUnexpected Surprise (Morgan&Hope) K9esecUnexpected Surprise (Morgan&Hope) K9esec
Just a day, just than, ordinary day.


Ugyan javában dúlt a július, és a legtöbb korombéli vagy a tengerparton süttette a hasát, vagy otthon döglött a tv és a számítógép előtt, én édesanyám boltjában dolgoztam. Mégsem bántam, sőt, nagyon örültem a kivételes alkalomnak.

Mióta apám meghalt, rászakadt minden munka, és néha már szó szerint agyon dolgozta magát. Éppen ezért választottam azt, hogy később majd én szeretném tovább működtetni a boltot. Az emberek nagyon szerettek ide járni, és amellett, hogy megvették az ebédhez, vagy éppen takarításhoz szükséges dolgokat, mindig lelkesen elcsevegtek anyámmal.

Idén nyáron közös elhatározásra jutottunk. A héten négy nap övé lesz a terep, de három nap alatt kötelező láblógatásra lett ítélve. Ilyenkor én veszem át az ő helyét. Nagyon reméltem, hogy nem fogok neki csalódást okozni.

Mivel aznap nem volt túl sűrű a forgalom, ezért az első pár vevő kiszolgálása után, úgy döntöttem, ellenőrzöm a leltárt. Éppen a kimutatásokban voltam elmélyülve - és magamban örömmel tapasztaltam, hogy nem tűnik már érthetetlen halandzsának a számok halmaza -, amikor meghallottam az ajtó fölé szerelt csengő ismerős hangját.

Felkaptam a fejem, és egy nálam talán néhány évvel idősebb, sötét hajú, barátságos arcú lányt pillantottam meg.

Mikor Anyu után érdeklődött, rámosolyogtam, és a lehető legszimpatikusabbnak mutatva magam, válaszoltam:

- Szia. Anya ma szabadnapon van, helyette én ugrottam be. Azt hiszem, még nem találkoztunk. Hope Miller vagyok!


A hozzászólást Hope Miller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 15, 2010 10:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Vide
TémanyitásTárgy: Unexpected Surprise (Morgan&Hope)   Unexpected Surprise (Morgan&Hope) EmptySzer. Júl. 14, 2010 9:37 pm

Unexpected Surprise (Morgan&Hope) UpxmqUnexpected Surprise (Morgan&Hope) UpxmqUnexpected Surprise (Morgan&Hope) Upxmq

"I think I'm coming, are you ready to recieve?"

Ma reggel elég fura élményben volt részem, kezdve attól, hogy a gyomrom úgy kavargott, mintha legalábbis a süllyedő Titanicon lettem volna, másrészt egész reggel olyan furcsa szagot éreztem. Fogalmam sincs, mi lehetett az, de rajtam kívül senki nem érezte, és az még jobban bosszantott. Végre hétvége lett, legalább nem kellett dolgoznom, úgyhogy volt időm megcsinálni azt a salátát, aminek a receptjét Angelica küldte el e-mailben. Úgy döntöttem, a fiúknak sült csirkét csinálok tejfölös szósszal és ahhoz lesz ez a különleges saláta. Előkerestem a receptet, de belenézve a hűtőbe semmelyik hozzávalót nem találtam az uborka és a paradicsom kivételével.
-Ezek szerint le kell mennem Mrs Miller boltjába. Fenébe, pedig azt hittem, ma egész nap itthon lehetek és a főzésen kívül semmit nem kell csinálnom.
Felvettem egy koptatott farmert és egy fekete sztreccs pólót, s a borult időre való tekintettel a zárt, fekete bőrcipőmben indultam el abba a kis vegyesboltba, ahonnan évek óta veszem a zöldségeket. Amondó vagyok, hogy csak normális, bio körülmények között termsztett zöldséget és gyümölcsöt érdemes venni, mert azok nem csak egészségesek, de a paradicsom paradicsom izű, a répának pedig rendes sárgarépa íze van, nem pedig génmanipulált agyonműtrágyázott íze. Forksban az állandó esőzések miatt amúgy is sokkal hamarabb megterem mindenféle növény, de nekem túl kicsi a kertem ahhoz, hogy jóllakjunk a terményéből.
Szóval lementem abba a kis vegyesboltba, amit a kedves indián hölgy vezet a férje halála óta. Mr Millert én nem ismertem személyesen, de nagyon sok jót hallottam róla az özvegyétől, s állítólag volt egy lányuk is, aki korombeli lehet. Benyitottam a kis helyiségbe, de a pult mögött nem a megszokott eladónőt láttam, hanem egy fiatal lányt, amint épp pakolgatott. Nem volt nagy forgalom, csak én voltam az egész boltban, és az ideiglenes eladólány -legalábbis gondolom, hogy eladó volt- is szemmel láthatóan mással volt elfoglalva.
-Szia! -köszöntem rá -Mrs Miller nem dolgozik ma?Fura volt, hogy nem ő van itt, mert amióta az eszemet tudom nem fogadott fel segítőket a pultnál, s amikor én mentem el a boltba, kivétel nélkül mindig ő szolgálta ki a vevővek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Unexpected Surprise (Morgan&Hope)   Unexpected Surprise (Morgan&Hope) Empty

Vissza az elejére Go down
 

Unexpected Surprise (Morgan&Hope)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban: Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love to first blood :: ::: Archivum ::: :: Törölj felhasználók játékai -