Love to first blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love to first blood

Twilight Saga
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Angie és Gabriel Torres lakóháza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Szerző Üzenet
Vendég
Vendég



Angie és Gabriel Torres lakóháza Vide
TémanyitásTárgy: Angie és Gabriel Torres lakóháza   Angie és Gabriel Torres lakóháza EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 7:30 pm

Angie és Gabriel Torres lakóháza MhytudAngie és Gabriel Torres lakóháza MhytudAngie és Gabriel Torres lakóháza Mhytud
"You light up my life, I embrace your light "

Egész jónak indult még a múlt héten az új projektünk Christiannal, ám a mai napon be kellett látnom, hogy korántsem fog olyan gördülékenyen menni a dolog, mint azt elterveztük. A nyaralásunk alatt szinte minden nap jött új e-mail, hogy mit hogyan kellene elhelyezni a villán -mert tudniillik egy flancos villát fogunk építeni egy kőgazdag családnak Port Angelesben-, én pedig legalább egy héttel a tervek elkészítése után is előtetőkkel és szökőkutakkal álmodtam. A mai napon végre én is találkozhattam ezzel a nagyon kedves házaspárral, akik kijelentették, hogy amit eddig csináltunk, az fele annyira sem olyan, mint ahogy ők elképzelték. Külön hozzátették, hogyha a konkurens céggel csináltatják meg a terveket, az építkezés költségének törtrészéért sokkal jobb villát építettek volna nekik. Nosza, menjenek csak át hozzájuk; két év után úgy el fog vizesedni az összes faluk, hogy úgy kell majd eldúrni az egész kócerájt! Nem nagypofájúságból, de kettőnknél aligha találnak jobb építészt, és nem csak az államokban, de Dél-Amerikában sem. Vannak bunkó ügyfelek, akiket meg kell tanulnunk kezelni, de ezen a mai napon különösen nem hiányoztak, amikor a délután és az este hátralévő részét a feleségemmel szerettem volna tölteni. Így most a beígért 4 óra helyett fél 7-re értem haza Angelicához, mert képtelenek voltunk dűlőre jutni ezzel az értetlen népséggel.
Zuhogott az eső, a hajam egészen elázott, mert nem vittem magammal esernyőt, pedig megszokhattam volna, hogy ebben a városban nem árt magunknál hordani. Az előszobában rögtön levetkőztem és belebújtam a kényelmes papucsomba, majd elindultam a fürdőszoba felé megszárítani a hajamat s hogy egy mosolyt felvigyek legalább az arcomra. Elvégre, ha meglát Angel, ne egy átázott, savanyú képű műemléképítészt lásson, hanem az ő szerető férjét, aki mindig mosolyog rá.
-Szervusz, édesem! -köszöntem rá barátságosan mikor megtaláltam őt a konyhában, majd átölelve a derekát egy rövid csókot nyomtam az ajkaira. Odakint nagyot dörrent az ég, s kemény jégeső kezdte el verni az ablakokat. Fél kezemmel eleresztettem Angelicát és magam mögött lekapcsoltam a villanyt, hogy legalább az áramot nem verje ki a vihar.
-Sajnálom, hogy most értem haza! Tudom, hogy nem ezt ígértem, de adódott egy kis kellemetlenség az irodában!
Vissza az elejére Go down
Angelica Smith
Ember
Angelica Smith

Hozzászólások száma : 257
Join date : 2010. Jul. 08.
Age : 31

Angie és Gabriel Torres lakóháza Vide
TémanyitásTárgy: Re: Angie és Gabriel Torres lakóháza   Angie és Gabriel Torres lakóháza EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 8:56 pm

Angie és Gabriel Torres lakóháza Image-0FF4_4C3F438E

Az az igazság, hogy én a következő módon terveztem el a napomat. Délig ki sem kelek az ágyból, Gabriel társaságában eltöltök egy csodálatos délelőttöt, kitakarítok, főzök egy vacsorát és kezdjük elölről a reggeli dolgokat. Sajnálatos módon, reggel mire felkeltem, Gabriel már öltönyben, borotválkozva ült mellettem, én pedig szó nélkül az ölébe feküdtem, aztán levetettem gyermeki énem és nagy nehézségek közepette elengedtem dolgozni.
Legalább a mai napot kivehette volna... gondoltam és visszabújtam a meleg takaróm alá, de képtelen voltam visszaaludni. Hiányzott mellőlem a férjem. Felkeltem, lezuhanyoztam, felöltöztem és lefőztem egy kávét. A postás egy ajánlott küldeményt hozott a részemre. Elég nagy csomag volt, és a feladót látva: Caminhos das Indias Grupo de Dança rögtön lelkesebben nyitottam ki a dobozt. Először is egy kisebb csomag volt benne, másodsorban pedig egy DVD. Nem késlekedtem sokat, kivettem a tokból és rögtön betettem a lejátszóba. Magam alá tettem a lábaimat, és rátámaszkodtam a kanapé támlájára.
- Szia elveszett indiai! - tűnt fel a képernyőn Surya, az egyik indiai barátnőm, akivel a kezdetek óta együtt táncoltam. - Az az igazság, hogy utálunk nélküled lenni, és tudjuk, hogy hiányzunk neked, így most egy kis anyagot küldünk, amiben mindenki egy kis meglepetéssel készült neked.
Ezzel elkezdődött a film, amiben minden egyes tag, kicsitől a legidősebbig egy-egy jókívánságot küldött nekem. A végén egészen meghatódtam, hiszen még sosem kaptam ilyen szépet senkitől, ám a java csak most jött. A képernyőn először Ju, majd a mama és a papa tűntek fel, és megígértették velem, hogy nem sírok, de már késő volt. Hiányoztak. Egyszerűen képtelen voltam nem arra gondolni, hogy mennyire hiányoznak, pedig nem olyan régen jöttünk haza, bár akkor éppenséggel a nyaralásunk volt, szóval nem konkrétan arra ment ki a játék, hogy barát és rokonlátogatást tegyünk. Miután elsötétült a képernyő, hosszú ideig csak bámultam a feketeséget, aztán kivettem a DVD-t, visszatettem a tokjába és feltettem a polcra. Figyelmem a csomag többi részére irányult. Egy csomag kávé, ó Istenem, de hiányzott, és egy gondosan becsomagolt puha valami. Kibontottam és egy csodálatos piros szári volt benne, arany hímzéssel. Gyönyörű volt. Mellékelve volt ezen kívül egy CD, amin indiai zenék voltak. Felmentem a hálóba és átöltöztem az indiai viseletbe, aztán lementem a nappaliba, fogtam a CD-t és a saját kis tánctermembe vezetett az utam az alagsorban. Mikor megvettük ezt a házat, ragaszkodtam hozzá, hogy legyen itt egy terem, ahol táncolhatok, ha jól esik. Betettem a lejátszóba a CD-t, egy gyorsabb számra tekertem és táncolni kezdtem, miközben figyeltem magam a tükörben.
Meg van az esti program Gabriellel, de jó, hogy nem felejtettem el még szinte semmit ebből a táncból mosolyogtam. Az egész, összesen 70 perces CD-t végigtáncoltam, keresve a legalkalmasabb zenét a csábításhoz. Végül egy nem túl gyors de nem is túl lassú számot választottam.
Gabriel ígérete ellenére csak este fél 7-kor érkezett meg, és amit hazajött, semmi köszönés nélkül felrohant. Hát persze, hiszen nem vitt esernyőt és most több, mint valószínű, hogy a drágám hajat szárít. Mikor lejött egy gyors csók után már le is kapcsolta a villanyt. Én elhiszem, hogy neki fontos az, hogy ne csapjon bele a házba az áram, de komolyan, még kész sem vagyok az étellel. Felkapcsoltam a tűzhely feletti villanyt és Gabrielre mosolyogtam.
- 10 perc és ehetünk. Addig menj le a táncterembe és gyújtsd meg a mécseseket. Van egy meglepetésem. Ne gyere fel, ott várj meg - csókoltam meg és tovább kavargattam az ételt, ami bár arab volt, én imádtam, és Gabriel sem panaszkodott. Elmosolyodtam a gondolatra, hogy ez egy multikulturális este. Brazil házaspár, indiai tánc, arab étel, arról nem is beszélve, hogy a tükör a táncteremben Európából van hozatva. Miután kész volt a vacsora, felmentem a hálóba, és igyekeztem minél hamarabb magamra venni a legújabb szárimat. Mindenhol lekapcsoltam a villanyt, miközben egy tálcára pakoltam a vacsorát és lementem az alagsorba, aztán mielőtt beléptem a terem ajtaján, a könyökömmel az utolsó villanyt is leoltottam. Bent letettem a tálcát a kis asztalra, bekapcsoltam a lejátszót és indulhatott a csábítás.
Showtime!

WORDS:
651
WEARING: klikk
MUSIC AND VIDEO: klikk
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Angie és Gabriel Torres lakóháza Vide
TémanyitásTárgy: Re: Angie és Gabriel Torres lakóháza   Angie és Gabriel Torres lakóháza EmptyPént. Júl. 16, 2010 3:51 pm

Angie és Gabriel Torres lakóháza MhytudAngie és Gabriel Torres lakóháza MhytudAngie és Gabriel Torres lakóháza Mhytud


"Princess of lust
Dignity put to dust
A virginal sight
Their apple to bite"


Angie-m a sötétben felkapcsolta a tűzhely feletti villanyt és rám mosolygott a maga édes módján. Komolyan mondom, ez a gesztusa feledtetni tudta velem a két bunkó emberkét az irodában akik három és fél órát vettek el a közös életünkből, elpárologtak az emlékeim közül, mintha soha nem is lettek volna. Csak Angelt figyeltem, az én Angyalomat, aki egy sejtelmes üzenettel küldött az alagsorba. Én is elmosolyodtam, azt hiszem, ki is villant mind a harminckét fogam; mögé osonva egy puszit nyomtam a nyakára, majd lementem a táncterembe a kis lépcsőn keresztül.
Fogalmam sem volt, mit eszelt ki az én kis drágám, mindenesetre izgalmasnak hangzott, hogy mécseseket gyújtunk. Beléptem a hosszú, tükrös terembe, s felkapcsoltam a villanyt. Elég gyér volt a világítás, főleg, hogy ablakok sem voltak. Alacsony helyiség volt, tekintettel arra, hogy ez voltaképpen úgy lett ide utólag beépítve, s a mesterek nem tudtak mélyebbre ásni a talajvíz miatt. Az én 2 méteres magasságomhoz meg aztán végképp szűk volt a hely, ha kinyújtottam magam fölé a karomat, három ujjam simán elérte a plafont, de lehet, hogy a többi is.
A mécsesek a mintás szőnyegeken és a pocokon voltak elhelyezve, minimum ötven volt belőlük, vagy több.
~Fuh, amíg én ezt mind meggyújtom! -hüledeztem magamban, de végül hozzáláttam, a mécsesek dobozán ott volt az öngyújtó, s egyenként gyújtottam meg őket. Végül ötven pici lángocska égett körös-körül a teremben, majd nemsokára Angelica is feltűnt az ajtóban.
A szemem legeslegelőször a vérvörös indiai ruhájára esett, amit a gyertyalángok még jobban kiemeltek ebben a félhomályban. Letette a tálcát, amin felségesen illatozott mindenféle exotikus étel. Fordult egy párat, a ruha szegélyén megcsillant az aranyozott hímzés és egy picit még csilingelt is, ahogy elsuhant előttem. Arcomon leplezetlen csodálat ült, aztán egy idő után a büszkeség is előjött a vonásaimon: ez a feketehajú, pirosruhás csodálatosan szép nő, ő, az én feleségem! Az enyém lehet, vele élhetek, csak én és senki más!
Két kezem sem lenne elég, hogy megszámoljam, hány nővel voltam életem 38 éve alatt, és ebből hányat vittem ágyba. Ez a lány annyira más, mint azok a lányok voltak; benne van valami... valami hihetetlen, valami megmagyarázhatatlan vonzerő, ami szinte függővé tesz. Azt hittem, ha összeházasodunk, már nem fogom így látni, azt hittem, egy férjnek és egy feleségnek nem lehet olyan szenvedélyes kapcsolata, mint két szeretőnek. Csak az évek múlásával jövök rá, mennyire jól tettem, hogy bekötöttem a fejét ennek a szemtelenül csábos hölgynek.
Angel bekapcsolta a zenét és lágyan elkedett ütemre mozogni, az egész testrésze összhangban mozgott. Egyáltalán nem olyan volt, mint egy szemérmes hitoktató, s imádtam benne, hogy csak én láthatom ezt az arcát, amikor igaz Nő, nagybetűvel, s ma este én sem akartam öltönyös aktakukac lenni.
Törökülésben ültem a padlón, majd mikor vége lett a táncnak, az ölembe kaptam a feleségemet, úgy, hogy nekem kelljen őrá felnéznem. Még mindig mosolyogtam rá, a lángok gyér fénye visszacsillant fekete szemein.
-Ezért megérte ilyen sokáig várni! -megcsókoltam majd folytattam. -Mondd csak, mit terveztél a tánc után?
Vissza az elejére Go down
Angelica Smith
Ember
Angelica Smith

Hozzászólások száma : 257
Join date : 2010. Jul. 08.
Age : 31

Angie és Gabriel Torres lakóháza Vide
TémanyitásTárgy: Re: Angie és Gabriel Torres lakóháza   Angie és Gabriel Torres lakóháza EmptyPént. Júl. 16, 2010 7:05 pm

Angie és Gabriel Torres lakóháza Image-0FF4_4C3F438E

Próbáltam minél tovább húzni a pillanatokat a táncban, emellett próbáltam arra is ügyelni, hogy ne magamat nézzem a tükörben, hanem Gabrielt csábítsam, de egyszerűen képtelen voltam egyszerre több dologra ügyelni. A ritmus magával ragadott és csak a zenére figyeltem, aztán vagy tetszik a látvány, vagy nem. Gabriel tekintetéből ítélve tetszett neki, amit lát, ennek pedig én kifejezetten örültem, még ha magamnak nem is tetszett az, amit látok, hiszen egy óra gyakorlás nem tüntet el több évnyi kihagyást. Most mondjam azt, hogy ez engem nem érdekel? Dehogynem. Ráadásul olyan régen táncoltam Gabrielnek, hogy talán már csak azért vigyorog, mert annyira nevetséges vagyok. De komolyan. Nem tudom mit gondoljak és még van egy perc a számból. Egye fene, véghez viszem a tervem. Tökéletes este lesz, az biztos.

***

Véget ért a szám, Gabriel pedig olyan hévvel kapott az ölébe, hogy felnevettem, de aztán forró csókban forrtunk össze. Elgondolkodtam, miközben oldalra biccentve a fejem végighúztam egy ujjam az arcélén.
- Nos, van egy kis vacsora, utána pedig meg kell mutatnom a DVD-t, amit kaptam a tánccsoporttól. Ezek után pedig van még valami, de ez titok. Viszont most felmegyek átöltözni, mert ha leeszem a ruhámat nem jön ki belőle a folt, márpedig én nem szeretném, ha piszkos lenne a legújabb szerzeményem - mosolyogtam és afféle búcsúcsókot hintettem Gabrielnek, aztán felrohantam átöltözni. Egy hétköznapokon viselt szabadidőt vettem föl, a hajam pedig kontyban összefogtam a fejem tetején. Utáltam, ha a szemembe lógott a hajam, bár kétség kívűl ez volt az egyik szexepilem. Visszamentem az alagsorba, fogtam a tálcát és leültem Gabriellel szemben. Áthajolva az ételen, megcsókoltam, gyengéden, mint az első csókunk alkalmával, aztán közel maradva hozzá mélyen a szemébe néztem.
- Te amo muito - suttogtam és elmosolyodtam, aztán bekaptam egy falatot a húsból.

PS.: legközelebb többet írok, csak az a baj, hogy kórusra kell mennem és még át kell öltöznöm...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Angie és Gabriel Torres lakóháza Vide
TémanyitásTárgy: Re: Angie és Gabriel Torres lakóháza   Angie és Gabriel Torres lakóháza EmptyKedd Júl. 20, 2010 12:40 pm

Angie és Gabriel Torres lakóháza MhytudAngie és Gabriel Torres lakóháza MhytudAngie és Gabriel Torres lakóháza Mhytud


"The distance of our bridal bed
Await for me to be dead
Dust of the galaxies take my hand
Lead me to my beloved's land"



Mosolyogva hallgattam a terveit az estére, habár egy részlet még mindig homályos maradt a számomra. Úgy vettem észre, ez a mai este tele van mindenféle titokzatos dologgal, amiket lépésről lépésre kell felfedeznem.
-Kár, hogy átöltözöl, nagyon csinosan áll rajtad ez a piros holmi! -mondtam szájhúzogatva, de végülis nem kockáztathatjuk meg, hogy esetleg tényleg tönkremenjen. Mialatt fönt volt, jobban szemügyre vettem az ételt. Kétségkívül jó illata volt és a tálalása is kellőképpen étvágygerjesztő, viszont fogalmam sem volt arról, hogy vajon miből csinálta. Volt abban zöldség is meg hús is, de hogy mifélék, azt nem tudtam. Egy újabb rejtély - Christian mondott valami olyat egyszer, hogy az ilyesmit csak enni kell és gondolkozni sem szabad azon, hogy vajon mi is az, ami épp lemegy a torkodon. Egy darab narancssárga színű zöldséget két ujjal kivettem a tányérból és megkóstoltam. Addigra már Angel is visszajött egy hétköznapi melegítőben, a haja kontyban volt összefogva a feje tetején, bár minden igyekezete ellenére a szemébe lógott egy-két tincs. Ő nem szerette, de én kifejezetten szexisnek tartottam, ahogy azok a fekete hajszálak barázdálták az arcát. Szerintem nagyon jól állt neki ez a kis rendezetlenség, habár a ruháját illetően már nem voltam ennyire elégedett. A piros szári lényegesen szebb volt mint ez a viseletes szabadidőruha, de végülis annyira mindegy volt, mert magamat ismerve ezek után úgyse sokáig maradt volna rajta...
Angel áthajolva a tálcán megcsókolt, majd portugálul mondta nekem azt a három szót, amitől évek óta libabőrös lesz a hátam.
-Te amo, Angel!
Hamar elfogyott a vacsora, de mégis olyan lassan telt az idő, én már csak azt vártam, hogy előrehaladjon az este, és megmutassa azt a bizonyos meglepetését, ami már nagyon furdalta az oldalamat.
Segítettem neki felvinni a tálcát a mosatlannal együtt, közben megállás nélkül kérdeztem.
-Hogy volt időd mindezt előkészíteni? Biztos nagyon sok energiádba került, én meg azt sem tudom, hogyan viszonozhatnám neked egyszer!
Átkaroltam a derekát és megpusziltam a nykát, de ekkor megint villám cikázott át az égen s egy hatalmas dörrenés kísérte. Angie megremegett, nyugtatóan kezdtem dörzsölni a karját.
-Vacak egy időjárás! Nem éppen romantikus.
Legörbült a szám széle és a fejemet ráztam, amikor kinéztem az ablakon. Komolyan mondom az az érzésem, mintha Forks ki akarna velünk szúrni minden tekintetben.
Még mindig a karjaim között tartottam szerelmemet, közben a fülébe suttogtam.
-Gondolj bele, ha most Brazíliában lennénk - egészen biztos száz ágra süt a nap, és bizonyára nem esik az eső a nyár minden napján.
Végigsimítottam a haján, aztán a nyakán, majd a derekán állapodott meg a kezem. Tök' sötét volt az egész konyhában, mintha felhők ráültek volna a házra - se áram, se világítás...
Vissza az elejére Go down
Angelica Smith
Ember
Angelica Smith

Hozzászólások száma : 257
Join date : 2010. Jul. 08.
Age : 31

Angie és Gabriel Torres lakóháza Vide
TémanyitásTárgy: Re: Angie és Gabriel Torres lakóháza   Angie és Gabriel Torres lakóháza EmptyHétf. Júl. 26, 2010 4:03 pm

Angie és Gabriel Torres lakóháza Image-0FF4_4C3F438E


Vacsora közben elmeséltem Gabrielnek a csomagot és azt, hogy mennyire meghatott a DVD. Persze rögtön jött az ő fenomenális ötletével, hogy hát akkor kalandra fel, menjünk vissza Brazíliába és én igyekeztem a legtöbb okot felsorolni, hogy ezt miért ne tegyük. Első sorban persze az volt a legnagyobb, kimondatlan indokom, hogy ha visszamegyünk, mondjuk Rioba, ott több lány van, mint amennyivel én szembe tudnék szállni, ráadásul előbb-utóbb esélyem sem lenne rá, hiszen valljuk be, ők fiatalabbak, mint én. Jesszus 30 éves sem vagyok, mégis milyen hülyeségeket hordok össze. Bár ahogy Gabriel egyszer kifejtette, nem egyszer volt húszas éveik elején járó lánykákkal kapcsolata. Féltem. De nem csak ettől, hanem attól is, hogy mit fog szólni a hírhez, amit közölni akarok vele, ráadásul attól is, hogy a vihar erősödni fog, és akármi történhet. Paranoia, nem más, de én tipikusan az a hercegnő vagyok, akit meg kell menteni a toronyból, mert különben szörnyethal a magasban. Vicces, de tényleg csak viharok esetén vagyok ilyen. Felvittük a tányérokat, elfújtuk a mécseseket, és nevetgélve bukdácsoltunk fel a lépcsőkön, hiszen szinte semmit se láttunk. Betettem a mosogatóba a dolgokat, és behajtottam. Áram híján nem lehetett beindítani. Éreztem Gabriel kezét, szinte mindenütt a testemen és egyszerűen végigfutott rajtam a hideg, aztán a meleg, de olyan nagyon jólesően, nem úgy, hogy „jaj, már megint hozzám ér ez az alak”. Inkább azt gondoltam: „ez az, még több simit”. És ismételten jött az érveivel, hogy miért lenne nekünk annyira jó Brazíliában, mire én szembe fordultam vele és megfogva a kezét a kanapéhoz húztam. Elvettem az asztalról a gyertyát és meggyújtottam, hogy némi világosság legyen, aztán begyújtottam a kandallót, és ez olyan fényt adott, ami éppen elég volt. Elfújtam a gyertyát és leültem a kandallóval szembe. Gabriel csak a hátamat láthatta, de most kellett bejelentenem A HÍRT, és ha valamit elrontok, akkor az nem lesz romantikus.
- Emlékszel, amikor egy hete el kellett mennem orvoshoz? – elrontottam, mivel rá pillantottam és korántsem tudtam annyira teátrális maradni. Bólintott.
- Tegnap visszahívott az orvosom, és közölte az eredményt – hatásszünet. Ez a dolog arra jó, hogy amikor az ember rá akarja hozni a frászt a másikra, azt sikeresen vigye véghez. Na, még egy kicsit. Ezt még én sem jelentettem így ki hangosan, nekem is ez lesz az első alkalom. Uram Atyám, most fogom fel… - Terhes vagyok – szaladt ki belőlem, és inkább csak magamnak mondtam, nyugtatásul, hogy ki tudom mondani, semmi vész, csak két szó, ami azt jelenti, hogy 7 hónap múlva már hárman leszünk, ha minden jól alakul. De már miért ne alakulna jól a dolog, hiszen Isten szolgálatában állok. Talán azt megérdemlem, hogy ne vetéljek el, bár ki tudja. Már megint rossz gondolatok. Újra Gabrielre néztem, megköszörültem a torkom és közelebb csúsztam hozzá. Letérdeltem vele szemben és ráültem a sarkamra. Megfogtam a kezeit és mélyen a szemeibe néztem.
- Szülők leszünk, drágám – nevettem és hozzá bújtam. Kétségkívül sikeresen teátrális és hatásos belépőm lett. Irány a színészi pálya.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Angie és Gabriel Torres lakóháza Vide
TémanyitásTárgy: Re: Angie és Gabriel Torres lakóháza   Angie és Gabriel Torres lakóháza EmptyKedd Júl. 27, 2010 5:54 pm

Angie és Gabriel Torres lakóháza MhytudAngie és Gabriel Torres lakóháza MhytudAngie és Gabriel Torres lakóháza Mhytud

"Without innocence the cross is only iron,
hope is only an illusion & Ocean Soul's nothing but a name...
The Child bless thee & keep thee forever"

Nagyon lelkes voltam az utazással kapcsolatban, és azt hittem, Angel is osztja majd a véleményemet. Két perc alatt fejben el is terveztem, hogy egy hét múlva már Brazíliában süttetjük a hasunkat és egész álló nap csak egymással kergetőzünk a tengerparton. Furcsának találtam, hogy a feleségem cseppet sem rajong az ötletért, pedig ha valaki, hát ő nagyon szereti a szülőhazáját és azt hiszem, még 3 év után is honvágya van.
Nem adtam fel, az egyre erősödő jégeső kopogás szilárdan ültette el bennem az akaratot, hogy hazautazzunk. Próbáltam érvelni, hogy ugyan már, mégiscsak jobb lesz nekünk ott, mint ebben a lucskos kisvárosban az Isten háta mögött.
-Láttam, hogy amikor megnéztük a DVD-t, rettenetesen hiányozni kezdett a családod és a barátaid! Ha eljönnél velem, viszont láthatnád őket!
Legnagyobb meglepetésemre még erre is szilárdan nemet mondott, pedig tudtam, hogy nagyon szeretne megint találkozni velük.
Inkább ráhagytam a dolgot, de furdalt a kíváncsiság, hogy mi lehet az a dolog, ami miatt ennyire nem akar utazni. Mert hogy valaminek kellett, hogy történjen vele, ha ennyre elutasító az ötletemmel szemben. Egy megadó mosollyal lezártam a vitát, és segítettem neki cipekedni, bár a vaksötétben egyáltalán nem volt könnyű egy két kilós porcelántálat egy darabban felvinni a lépcsőn. Nevetgéltünk a saját szerencsétlenségünkön.
-Ezt megismételhetnénk valamikor, majd egy naposabb délutánon, nem gondolod kicsim?
Nem válaszolt, sőt, szerintem a kérdést sem hallotta, mert a tekintetéből ítélve valahol egészen máshol jártak a gondolatai.
-Mi az, Angel?
Érdeklődve kémleltem az arcát, hátha le tudok olvasni róla valamit, de nem nagyon ment. Szüntelenül forgolódott, mint akit idegesít valami. Én szoktam így kerengeni, amikor nem találom a körzőmet, pedig nagyon de nagyon kellene a boltív tervezéséhez. Begyújtott a kandallóba, én olyan közel ültem, amennyire csak tudtam, legalább felmelegedett a hátam ebben a szeles, vékonyfalú házban. Angel nem nézett rám, félig el is volt fordulva.
~Itt nem stimmel valami. Mi történt vele? Miért viselkedik ilyen furcsán?
Az arcom egyszeriben komollyá vált, a szemöldököm összeszaladt a homlokomon és egy percre nem vettem le róla a tekintetemet.
-Persze, hogy emlékszem! Mit mondott?
Ó, hogyne emlékeznék! Hetek óta kerülgette a hányinger, folyton szédült, amikor sokáig kellett állnia valahol, meg azt hiszem pont kedden volt, amikor én csináltam vacsorát, és kijelentette, hogy a húst elsóztam a kukoricának meg répaíze van. Igen, elment az orvoshoz erre emlékszem, aki csak annyit mondott, hogy nagyon magas a vércukra. Amint előjött ez az emlék, máris szorongani kezdtem.
~Csak nem lett diabéteszes? Uram teremtőm, add, hogy ne legyen cukorbeteg! Kérlek, csak ezt ne...
Belegondolni is szörnyű volt, hogy az én drága feleségem ilyen fiatalon inzulint adagoljon magának. Nagyanyám is cukorbeteg volt, 60 évesen az érszűkület miatt amputálták előbb a jobb lábát, majd a balt, végül meg is halt.
Éreztem, hogy megrándult a gyomrom, és hogy pillanatok alatt annnyira elöntött az ideg, hogy majdnem visszahánytam az indiai vacsi minden fogását. Pedig még nem is mondott semmit; lehet, hogy nekem kellene felkeresnem egy orvost, aki az ilyen idegbeteg fazonokkal foglalkozik, mint én.
Rámpillantott, és azt hiszem minden igyekezetem ellenére észrevehette rajtam az ideget, mert rögtön folytatta. Nem szóltam semmit, csak sóhajtva vártam, mit fog közölni. Felesleges volt magam olyasmivel áltatni, hogy enyhe megfázás vagy csak egy gyomorrontás, mert akkor nem rendezte volna így meg a beszámolót. Hogy pont az én szerelmem legyen súlyos beteg, hogy ez miért velünk történik!?

Hanem azért... ha nem lett volna ott az a kis játszi mosoly a szája szélén, tényleg komolyabban kezdtem volna aggódni. Kétségkívül jól rejtette el az örömét, pedig majdnem kibukott belőle a nevetés, láttam a szemén, az arcizmán, mindenén. Nem úgy mint én, aki láthatólag is majd megpattant a várakozástól és az aggodalomtól. Már csak azt kívántam, hogy kimondja.
Mondd ki, csak mondd már ki...!!

...És ki is mondta, de egyáltalán nem úgy, ahogy én vártam. Azt hittem, előbb kitör belőle a kétségbeesett zokogás, és utána mondja ki, vagy hogy kimondja és elájul, vagy egész egyszerűen szúrósan a szemembe nézve megmondja, ilyen kórt állapítottak meg nála. Ehelyett nemes egyszerűséggel, mintha csak valami nagyon hétköznapi kérdésre válaszolna, mondott el nekem olyasmit, amire ebben a helyzetben tényleg, abszolút nem vártam.
TERHES. Ezt a szót először fel sem fogtam, nem is tudtam, mit mond. Értetlenül néztem rá, közben magamban emésztgettem ezt a szót, amíg teljesen meg nem értettem, mi zajlik körülöttem, és egyszerűen elnevettem magam. Néztem az ölembe, ráztam a fejemt, majd Angie sugárzó arcát figyeltem. Megint megráztam a fejem, sűrűn pislogtam és egyre szélesebb mosolyra húzódott a szám. Soha az életben nem kaptam még ilyen sokkot, de hogy milyen jóleső sokk volt ez! Köpni-nyelni nem tudtam az izgatottságtól, hogy... hogy apa leszek!
Megfogta a kezemet, nekem meg végigfutott a gerincemen a hideg, de a nevetése erőt adott ahhoz, hogy szorosan megöleljem. magamhoz szorítottam, és mostmár felszabadultan nevettem én is, hogy semmi baj nincs, mi több, a feleségem csodálatos hírt közölt velem pillanatokkal ezelőtt, amire én szégyenemre csak egy hülye arckifejezéssel válaszoltam.
Mikor végre erőt gyűjtöttem a válaszhoz, mosolyogva, tágra nyílt tekintettel válaszoltam a hírre.
-Édesem, ez csodálatos! Ez komolyan mondom, a legcsodálatosabb amit valaha is mondtak nekem!
Megsimítottam a haját, aztán hanyatt dőltem a kanapén, magamra húztam őt is és átkaroltam mindkét kezemmel. Nem sokáig tehetem meg, hogy így rajtam legyen, mert most még ugyan könnyű, törékeny teste van, de hónapok múlva nőni fog a hasa és ő maga is sokkal súlyosabb lesz, mint most.
-Alig hiszem el, komolyan mondom! -suttogtam, miközben lassan simogattam a haját. -Eddig azt hittem, az volt a legszebb napunk, amikor megkértem a kezedet és te igent mondtál. De ez most minden képzeletemet felülmúlja!Amikor a családról volt szó, én mindig két csoportot képzeltem el: a szüleimet, és a kettőnk életét Angie-vel. Amikor életfogytig tartó hűséget esküdtem neki Isten színe előtt, úgy gondoltam, hogy csak mi ketten leszünk egymásnak, hogy ketten fogunk megöregedni magunk mögött hagyva sok szerelmes pillanatot. Hogy nekem 38 évesen még születhet gyermekem, azt a legvadabb álmomban sem képzeltem volna.
A kandalló tüze úgy lobogott, mint karácsonykor, amikor körbeültük a medvecukorral. Karácsonyra már hárman leszünk - és mi életünkbe is belépnek majd az angyalkák, a Jézuska, a Télapó meg a Húsvéti nyuszi.
Karácsonykor már egy kis Torres fog ugyanezen a kanapén a mellkasomon duruzsolni.

1010 WORDS | PROBABLY MY LONGEST POST Smile
Vissza az elejére Go down
Angelica Smith
Ember
Angelica Smith

Hozzászólások száma : 257
Join date : 2010. Jul. 08.
Age : 31

Angie és Gabriel Torres lakóháza Vide
TémanyitásTárgy: Re: Angie és Gabriel Torres lakóháza   Angie és Gabriel Torres lakóháza EmptySzer. Júl. 28, 2010 7:27 pm

.tizenhatplusz.tizenhatplusz.tizenhatplusz.

Angie és Gabriel Torres lakóháza Image-0FF4_4C3F438E


Felnevettem, ahogy Gabriel magához húzott, aztán belesimultam az ölelésébe.
~Hét hónap és hárman leszünk. Annyira csodálatos, hogy el sem tudom hinni. Morgannek el kell újságolnom, amint lehet. Holnap át is megyek hozzájuk, persze előtte felhívom, nehogy ne legyenek otthon, vagy esetleg annyira elfoglalt legyen, hogy zavarjam. Azt semmi esetre sem szeretném. Még haza kell telefonálnom, hogy otthon is tudják a hírt. Anya megöl, ha nem személyesen mondom el, és azt hiszem az apósomék sem örülnének annak, hogy nem személyesen közöljük, de ha ezt most felvetem Gabrielnek, ő nyert. De addig menjünk, amíg vékony és tökéletes vagyok. Ha rá néz más nőre, én letekerem a tökét.~
Elkezdtem dúdolni egy indiai dalt, fogalmam sincs, hogy miért. Legszívesebben körbeugráltam volna a szobát, és világgá kürtöltem volna, hogy gyerekem lesz. Nem hittem el, hogy ennyire szerencsés vagyok. Egy puszit adtam Gabriel arcára és rámosolyogtam.
- A világ egy könyv, és aki nem utazik, az csak egyetlen lapját olvassa el. Szent Ágoston jól mondta, és anya megölne, ha nem személyesen mondom el nekik a hírt. Amint befejeztetek mindent, mi lenne, ha elutaznánk egy kis időre haza, hogy otthon is örüljenek egy kicsit. Utána úgysem lesz alkalmunk sokáig hazamenni, hiszen Rio tele van vékony nőkkel, és ha nagy lesz a hasam, még a végén valaki elcsavarja a fejed. Azt meg nem akarom. Egyébként még Morganéknek is el akarom mondani a jó hírt. Meg el kell intéznem a helyettesítést az iskolában. Nem szeretnék tanítani nagy hassal. Annyi információ megterhelné a kicsi agyát, és úgy jönne világra, hogy kívülről fújná a szerzetesrendek alapításának idejét. Vagy éppen Szent Ferenc életét, ami nem baj, mert Francesco igazából imádnivaló szent, de akkor is– felültem és lelöktem Gabriel lábát a kanapéról, hogy elférjek, aztán a tüzet kezdtem figyelni.
Rendkívül romantikus pillanat volt, és ebben a pillanatban olyan dolgok futottak át az agyamon, amik ezt a pillanatot tökéletesen teljessé tehették, de ebben a pillanatban visszajött az áram, és elrontotta azt, amit elterveztem. Felálltam és leoltottam a villanyt, kimentem a konyhába és nekiálltam beállítani a mosogatót, a megfelelő programra. Mikor ezzel készen voltam, eszembe jutott, hogy betettem egy adag mosást, de lusta voltam lemenni.
- Mindjárt jövök, kiszaladok a spájzba – mondtam és már ott sem voltam. Kikerestem a legjobb borunkat, ami volt. Valahogy meg kellett ünnepelni és annyira a terhesség elején vagyok, hogy ez a kis bor nem árthat meg, ráadásul a vörösbor jó hatással van az erekre és a vérképződésre. Nehéz volt megtalálni a megfelelőt, hiszen rengeteg jó borunk volt. Ez annak is köszönhető, hogy mindketten borosak vagyunk, ráadásul Gabriel majdnem mindig bort kap ajándékba egy-egy jó munkáért, és ezeket mindig hazahordja.
~Ha Franciaországban élnénk, lehetne egy szőlősünk, ahol saját borunk lehetne. Mondjuk valahol Bordeaux környékén. Bár tény, hogy utálom a franciákat. De Németországban, mondjuk valahol Pfalzban szívesen élnék, és az is jó hely. Vagy Olaszországban, Istenem, de jó lenne. Lenne egy hatalmas szőlősünk, amit a két kezünkkel munkálnánk meg. Leszüretelnénk ősszel a termést, mustot, aztán bort csinálnánk belőle és mikor hosszú téli estén benn ülnénk a szobában, egy pohár saját bort iszogatva arra gondolnánk, hogy honnan is indultunk és hova jutottunk. A gyerekek körülöttünk szaladgálnának, és rengeteg állatunk lenne. Na, elég az álmodozásból.~
Mire megtaláltam a megfelelő bort, Gabriel kétszer is megkérdezte, hogy segítsen-e, de én mindkétszer elutasítottam. Végül egy számomra elég különleges italt választottam, amit én kaptam az egyik barátnőmtől. Egy elég fura nevű országban járt, amin először nevetni kezdtem, hiszen hungry-nak értettem, és azt hittem éhes, aztán elmagyarázta, hogy nem, ez Magyarország, vagyis Hungary. Sokat számít az az „a” betű, én mondom. Na, mindegy, onnan szerezte és sikeresen áthozta a határokon. A nevét nem tudtam szabályosan kiejteni, de valamilyen Bikavér volt, Egerből. Anita szerint nagyon finom bor, és ragaszkodott hozzá, hogy megkóstoljam, azonban én abban a pillanatban nem kívántam, sokkal inkább ettem volna valamit, ha már szóba jött az éhség. Na mindegy, finom egy bor lehet, hiszen Anita borász.
Szóval a választásom az Egri Bikavérre esett, és egyre inkább kezdett tetszeni a neve. Visszamentem a nappaliba, leoltottam a villanyokat, és próbáltam ugyanolyan romantikus hangulatot teremteni, mint amilyen az áram visszajötte előtt volt. Leültem a szőnyegre és a mutató ujjammal hívogattam Gabrielt.
- Azt hiszem ideje ezt megünnepelnünk, hiszen olyan régóta várunk mindketten a gyermekáldásra – mosolyogtam és odaadtam neki a bort, hogy bontsa ki. Miután megtette és töltött mindkettőnknek, koccintottam vele, és igyekeztem valami jót és frappánsat kinyögni, de nem ment. Nem tudtam mit mondhatnék, így csak egy szót nyögtem ki.
- Hármunkra – mondtam és belekortyoltam a borba. Finom volt. Én személy szerint előnyben részesítettem a száraz borokat, és ez olyan volt, ami pontosan megfelelt az ízlésemnek. Nem túl savanyú, de nem is túl édes, pont középen. Lágy volt, és nem szállt rögtön az ember fejébe. Újra a kandallót kezdtem nézni és eszembe jutott, amire akkor gondoltam, amikor az előbb belenéztem a tűzbe. Gabriel szemeibe néztem, akinek az íriszén visszatükröződött a tűz játéka, és olyan volt, mintha legalábbis a vágy égne így a szemében. Elvettem tőle a poharát, és az enyémmel együtt feltettem a dohányzó asztalra, aztán szinte egyből „rávetettem” magam Gabrielre, és szenvedélyesen megcsókoltam. Akartam őt, de nem a hálóban, nem a kanapén, nem tíz perc vagy másodperc múlva, hanem itt és most, azonnal. A terhesség első 3-4 hónapjában még nem zavar a hasam sem minket, szóval ez szerintem elég ok arra, hogy kihasználjunk minden pillanatot. Sosem voltam az a típus, aki csak úgy nekiesik a másik félnek, de úgy látszik, hogy ez az egy-két hónapos időtartam, amíg szabadon szeretkezhetünk teljesen beindított és egyfajta kapuzárási pánik lett úrrá rajtam, vagy nem tudom. Megszakítottam a csókunk és zihálva néztem Gabrielt, aztán újra megcsókoltam, miközben remegő ujjaimmal az ingét kezdtem el kigombolni. Miért van ennyi gomb egy ingen? De komolyan, annyira idegesítő kigombolni őket. Legyen rajta inkább patent, mert azt csak fogom és szétnyitom, nem kell így szenvednem vele. Végre levehettem róla és végigsimítottam mindenhol, ahol értem. Áttértem a nyakára és a vállára a csókjaimmal, majd a nadrágjának a gombjával kezdtem el bajlódni és igyekeztem minél kevesebb idő alatt megszabadítani a ruháitól. Lehúztam a nadrágját az alsójával együtt, ~hú, milyen ügyesen ment, eddig még sosem sikerült…~, gondoltam és eldobtam valahova a nappali másik felébe. Újra megcsókoltam a szerelmemet és vártam, hogy ő is levetkőztessen, bár tisztában voltam vele, hogy Gabriel mindezt kínzó lassúsággal fogja tenni, és nem fogja érdekelni, hogy mennyire vágyom már rá.
~Hiába, régen volt már a ma reggel, amikor utoljára szeretkeztünk. De tényleg, most jut eszembe… Nekem mindig ilyen nagy szexuális étvágyam lesz terhesség alatt? Mert akkor készülj fel Mackó.~

1071 WORDS | MY LONGEST POST
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Angie és Gabriel Torres lakóháza Vide
TémanyitásTárgy: Re: Angie és Gabriel Torres lakóháza   Angie és Gabriel Torres lakóháza EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 3:26 pm

16,5+

Angie és Gabriel Torres lakóháza MhytudAngie és Gabriel Torres lakóháza MhytudAngie és Gabriel Torres lakóháza Mhytud
"Touch my milklike skin
Feel the ocean
Lick my deepest
Hear the starry choir "

Mosolyogva megpusziltam ez után az aranyos kijelentés után Szent Ferencről meg a többiekről, majd belefújtam a nyakába. Angel hamar felkelt rólam, lelökte a lábamat a kanapéról, hogy mellém ülhessen, de nem ellenkeztem. Végülis, nem olyan kényelmes ezen a szűk helyen egymáson feküdni, pláne ha az én kemény testemről van szó. Meg hát, gondolom nem akarta összenyomni a picit sem, aki bármennyire is mikroszkopikus méretű még, már a legelején óvni kell és vigyázni kell rá. Megfogadtam, hogy mostantól sokkal előzékenyebb leszek vele szemben, mármint leviszem a szemetet, sokkal többet segítek a takarításban, hagyom hogy többet pihenjen, meg ilyesmi.
Azért mégiscsak furcsán van ez kitalálva, hogy nekem elég volt jókor jól odatenni magamat, de az eredményét ő fogja kilenc hónapig a hasában hordani, s ezzel az összes terhet magára vállalja. Lehet, hogy így már táncolni sem fog tudni, legalábbis azokat a nagyon kitekert mozdulatokat egy 3 kilós golyóval a hasán nem fogja tudni elvégezni. Ezek után azért azt hiszem, joggal kérdezhetem, hogy ugyan mi öröm van a terhességben? Angelica is úgy sugárzik, mint akit megérintett a Szentlélek, meg egy csomó GYES-ről visszajövő kolléganő is úgy áradozik a folyosón, hogy ilyen meg olyan jó volt terhesnek lenni. Hát nem is tudom... mindenesetre respect a hölgyeknek.
Visszajött az áram, az összes villany felgyulladt, amit azelőtt megpróbáltunk felkapcsolni. Na, a hangulatnak annyi! Angel viszont mostmár csak azért is lekapcsolt mindent, így újra abban a meghitt félhomályban ültünk a kandalló előtt, mint percekkel ezelőtt. Szokatlanul fürge volt, ide-oda szaladgált, borért akart menni, de nem akarta, hogy segítsek neki. Azért 10 perc után mégis felkeltem a helyemről és az ajtóból szóltam neki:
-Biztos ne segítsek? Egyáltalán szabad neked most innod?
Nem szerettem volna, ha túl sok alkoholt iszik a terhessége alatt, bár nem sokat tudtam a csecsemőkről és az anyaságról, de szerintem a kávé, pia, cigi meg egyéb nyalánkságok elvből kizárva, ha egészséges utódot akarunk. Angel megnyugtatóan bólogatott, én pedig helybenhagytam. Ha neki ez jó, akkor tegye, az orvos bizonyára megmondta volna neki, ha tilos az ital.
Behozott két talpas poharat, én pedig még a koccintás előtt el akartam olvasni, hogy mit is iszunk. Azt hittem egy jó kis burgundi vagy portói bor lesz, de valami fura név volt ráírva. Odáig ki tudtam olvasni, hogy Egri, de azt, hogy Bikavér, fogalmam sincs hogy kellene kiejteni, azt meg pláne nem, hogy mit jelent és főleg hogy honnan van. Kétkedve tekintettem Angie-re.
-Honnan van ez a bor? Én biztos nem kaptam ilyet! -közben meg is láttam a forrást, Magyarország. Kis ország Európában, nem sokat tudni róla, de Christian, aki ugyebár szintén európai, azt mondta, onnan származik a gulyás és hogy az Mária Országa. Na szép... Ettől függetlenül még nem biztos, hogy rossz ez a Bikaverr vagy mi. Egyébként tényleg jó íze volt, szívesen megittam volna Angelicával az egész üveget is, vagy legalább a felét, de nem akartam most italozni. Hisz ahogy megfogadtam, vigyázni fogok a feleségemre és a kisbabánkra. Néztem a lobogó tüzet, közben kortyonként iszogattam az italomból.
~Vajon fiam lesz vagy lányom? Ha fiam lesz, én biztos többet fogok vele törődni, mint velem a saját apám. Jó, persze, miután 15 éves korában majdnem meghalt az egyetlen fia, utána foglalkozott velem, de előtte nem tudta, mire vágyom, hogy mik az álmaim. Én törődni fogok vele, tényleg, ha már ilyen kegyes volt hozzám a sors, és a fiatalságom vége felé megajándékozott egy gyermekkel. Ha meg egy kislány lesz, egy feketehajú tünemény, mint az anyukája, akkor meg ő lesz az én kis hercegnőm, akinek vehetek mindenféle fidres-fodros ruhát, és aki ezért cserébe süt majd homoktortát, meg odahordja Forks összes pillangóját a markomba. Amúgy is, ha jól tudom, a kislányok inkább az apukájukkal szeretnek lenni, a kisfiúk meg az anyukájuk szoknyájánál. De akárhogy is lesz, szeretnék jó apa lenni, aki tényleg igazi példakép a számára. Csak nehogy olyan legyen kamaszkorára, mint én voltam! Huhh, akkor aztán igencsak fel kell kötnünk a gatyánkat Angelicával!
Elmélkedésemből Angie hozott vissza a valóságba, amikor kivette a kezemből a bort, és szokatlan hévvel csókolt meg. Még el sem váltak az ajkaink, amikor már az ingemet gombolta ki. Először próbáltam tiltakozni, végtére is, egy terhes nőnél ki tudja milyen következményekkel járnak az effajta,... öhhhm..., izgalmak. Megfogtam a kezét és egy rövidebb csókot nyomtam a szájára, jelezvén, hogy nem kellene elragadtatnunk magunkat. Angelica keze remegett az én kezemben, a szeme szinte lángolt, látszott rajta, hogy engem legszívesebben már magában tudna, mindenféle előjáték nélkül.
~Hmmm. -elmosolyodtam, és úgy döntöttem, belmegyek a játékba; de akkor hagyja, hogy kényeztessem.
Kicsit előreszaladt ezzel a vetkőztetéssel, így hát nekem sem volt szabad teketóriáznom, egy könnyed mozdulattal lehúztam a felsőjét, majd a melltartója pántját csúsztattam minél lentebb, lágy csókokkal elhalmozva a vállát. Miután az egész felsőteste fedetlen volt, áttértem a kebleire, ezt sem követelően, inkább egyfajta ellazításképpen. Lentebb haladtam, a hasánál megálltam, azt hiszem, itt töltöttem el a legtöbb időt, hiszen pár centivel alatta ott volt a gyermekünk, így voltaképpen a puszik felét neki küldtem. Közben azért a nadrágját is lefejtettem róla, és elhagyva az előbbi terültetet, a belső combjait kezdtem simogatni, majd további csókokkal elhalmozni.
~ A kis türelmetlen! -gondoltam magamban, mert éreztem, ahogyan feszeng alattam minden ízében. Bal kezemmel megszabadítottam a bugyijától, s miután már eleget várakoztattam, a számmal áttértem a nőiességére.

859 WORDS
Vissza az elejére Go down
Angelica Smith
Ember
Angelica Smith

Hozzászólások száma : 257
Join date : 2010. Jul. 08.
Age : 31

Angie és Gabriel Torres lakóháza Vide
TémanyitásTárgy: Re: Angie és Gabriel Torres lakóháza   Angie és Gabriel Torres lakóháza EmptySzomb. Júl. 31, 2010 7:28 pm

.tizennyolcplusz.tizennyolcplusz.tizennyolcplusz.
~Miért van az, hogyha egy férfi és egy nő egy helységben tartózkodnak, akkor annak általában, mondjuk az esetek 80%-ában szex a vége? De komolyan. Én ma ezt nem így terveztem, most mégis … jaj, Istenem, Gabriel az őrületbe kerget … elnézést, már vissza is térnek a gondolataim a … igen, ott nagyon jó … szóval, a lényeg, hogy én ezt egy beszélgetős, örömködös, semmiképpen nem szexelős estének terveztem, most mégis egy szál bugyiban fekszem a kandalló előtti vastag, fehér szőnyegen és Gabriel szó szerint majd’ az őrületbe kerget azzal, hogy nem képes végre belém hatolni. A lényeg, hogy ha terveztem volna, talán ez az éjszaka is úgy sikerül, ahogy a többi tervem. Leginkább sehogy. Itt vagyok 29 évesen, terveim szerint 25 éves koromban szerettem volna férjhez menni, egy barna szemű, fekete hajú pasihoz, akinek kreol bőre van és imád Olaszországban gondolázni. Na, Gabriel 28 évesen vette el az eszem, akarom mondani, vett el engem, kék szemekkel áldotta meg a Magasságos, és sötétbarna hajjal, ami nem is lenne baj, de fehér a bőre és utál gondolázni, sőt a gondola gondolatától is rosszul van. Terveim között szerepelt a doktorálás teológiából is, én semmi képen nem akartam hitoktató lenni, ezzel szemben a harmadik évben úgy döntöttem, hogy na, oké, akkor megyek hitoktatónak, mert az szebb hivatás, meg egyébként is, tök jó dolog. Nem voltam ott, amikor a húgom szült, pedig megígértem neki, de valami más dolgom akadt, így erről is lemaradtam, pedig elterveztem. Ebből azt vonom le tanulságnak, hogy ha fiút akarok lányom lesz, ha lányt, akkor meg fiam, de én inkább kettőt szeretnék, és akkor nincs gond, kivéve, ha egypetéjű ikrek, mert akkor a nemük is ugyan olyan. Apropó. Ez természetes, hogy miközben a férjem a lábaim között ügyeskedik, a nyelvével én az élet nagy dolgain elmélkedem? És Úristen, milyen jól csinálja. Viszont azt hiszem, ezt viszonoznom kell neki valamikor, viszont én totálisan nem vagyok felkészülve az orális kielégítésre, főként, hogy azért Gabriel kb. 4 évvel ezelőtt még fizetett lányoknak, viszont nekem egyedül az a fizetség, ha örökre velem marad és happy end lesz a történet vége. Szóval, most elnézést kérek, de a következőben leírtak csak a nagykorúakra vonatkozik, és kérem, hogy a kiskorúak takarják el a szemüket és fogják be a fülüket.~
Gondolatmenetem végére arra jutottam, hogy férjemnek tényleg kijár az orális élvezetekből, bár én ezt a szót utálom, de egyszerűen nincs rá más szó, így felültem és a hátára fektettem. Végigcsókoltam a mellkasát és a hasát, és rettentő lassan közeledtem a kis Gabriel felé. És itt nem a pocakomban levő kisbabáról beszélek, hanem arról az égig érő paszulyról a két lába között. Szóval rettentő lassan haladtam, aztán elértem. Azt nem írnám le, hogy hogyan, milyen módszerekkel elégítettem ki az én férjecskémet, de azt tudom, hogy az utolsó utáni pillanatban hagytam abba, éppen az előtt, mielőtt még nélkülem jutott volna a csúcsra. Pihegve néztem rá, és mintha egy macska lennék, négykézláb visszamásztam hozzá. Körbenyaltam a szám szélét és lecsaptam Gabriel ajkaira.
- Az az igazság Gabriel, hogy fogalmam sincs, mi van velem – bukott ki belőlem, majd felnevettem és lábaimat átvetettem a derekán és lassan magamba engedtem vagy vezettem? Mindkettő hülye szó, de az a lényeg, hogy az ő testrésze az enyémben volt és összeforrtunk meg eggyé lettünk meg minden ilyesmi, és miközben elkezdtem rajta mozogni rájöttem arra, hogy terhesen én erre nem leszek képes.
~Biztos, hogy nem fogok vele szeretkezni, ha gömbölyödik majd a pocakom. Az annyira gusztustalan meg morbid. Ez még nem, hiszen minden a legnagyobb rendben és hasonlók, de akkor nem csak ő meg én leszünk, hanem egy hatalmas has is, amivel nem fogok tudni mit kezdeni. Sosem voltam egy plázacica, vagy valami, de tény, hogy vigyázok az alakomra. Hitoktató vagyok, nem apáca. Ugyanolyan tanár vagyok, mint mondjuk az informatika tanár, csak éppen mást tanítok, ennyi az egész.~
Teljesen ráérősen vártam a beteljesülést és eszembe jutott, hogy az első alkalommal volt az, amikor az egész éjszakát átszeretkeztük, azóta talán egyszer volt ilyen alkalom. Holnap úgysem kell dolgoznunk, szóval ráérünk. Ha lehet, az eddigi tempót még jobban lelassítottam és közelebb hajoltam Gabrielhez, teljesen „leállva”.
- Édes, arra gondoltam, hogy nagyon rég volt az a pillanat, amikor az egész éjszakát átszeretkeztük. Mi lenne, ha újra előhoznánk ezeket a pillanatokat, amíg még lehet? – vontam föl a szemöldökömet és újra mozogni kezdtem, áldva a sorsot a sok futásnak és erősítésnek, mert ha nem lennék ilyen jó kondiban, ezt biztos nem bírnám szusszal. Tényleg bárki mondhat bármit, a szex a legjobb fogyókúrák egyike, mindenkinek ajánlom.
741 WORDS
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Angie és Gabriel Torres lakóháza Vide
TémanyitásTárgy: Re: Angie és Gabriel Torres lakóháza   Angie és Gabriel Torres lakóháza EmptyVas. Aug. 01, 2010 7:21 pm

Angie és Gabriel Torres lakóháza MhytudAngie és Gabriel Torres lakóháza MhytudAngie és Gabriel Torres lakóháza Mhytud

18+

"Naked limbs reflecting from the moon
I'll be there for you soon
First wish for this night:
Let me be your delight"

Teljességgel azon voltam, hogy kielégítsem a nejemet a lehető leghatásosabb módon; na nem mintha máskor nem ez lett volna a célom. Tarthat bárki nagyképűnek, de tisztában voltam vele, hogy a koromhoz képest még mindig tudok olyat mutatni, amire kéjes sikoly a válasz. A nyelvem sebesen járt, közben élvezettel hallgattam a nyögéseit és a felgyorsult légzését. Tulajdonképpen szórakoztatott, hogy ennyire vágyik rám, és minden rajtam múlik; ez jó jel, még ha csak három éve is vagyunk házasok. Ezek szerint még nem unt meg, és nem akar egy fiatalabb pasit keresni. Mert ahogy említettem, ugyan jó erőben vagyok és úgy tűnik meg tudom adni Angelnek azt, amire vágyik, de azért ott van az az 1% rizikó, hogy... hogy talán túlságosan is öreg vagyok hozzá képest. Ő még harminc sincs, én már a negyvenet taposom lassan, és nem is leszek fiatalabb. Talán ez a baba majd segít nekem, hogy kissé visszafiatalodjak; unokatestvérem 34 éves volt, amikor a kis Eliza megszületett, s azt mondta, hogy azóta minden évvel fiatalabb lesz. A kislány első szülinapján ő 33 lett, utána 32, 31, és így tovább... Hát, ha ez tényleg így működik, azt hiszem, nincs mitől tartanom.
Abbahagytam a kényeztetés ezen formáját, nehogy még idő előtt vége legyen a gyönyörünknek, elvégre most nem akartam elsietni semmit. Reggel iparkodnunk kellett, mindkettőnket várt a munka, össz-vissz egy óránk volt hancúrozni, most van idő arra, hogy szép lassan jussunk el a beteljesülésig.
Miután újra visszataláltam a melleihez, Angelica a hátamra fektetett, és végigcsókolta az egész mellkasomat. Nagyon puhák az ajkai, egészen beleremegtem ezekbe a lágy csókokba, pedig én általában többre vágyom az ágyban. Egyre lentebb haladt, persze csak lassacskán, és azt hittem, meg is áll a hasamnál, ahogy máskor, de nem! Hogy finoman fogalmazzak, becserkészte a kis Gabrielt, és elkezdte kezelésbe vennia szájával, ami nem kicsit lepett meg. Nem tudom, észre vette -e rajtam a meglepetést, utólag már azt remélem, hogy nem vette. Soha nem elégített még így ki, lehet, hogy a mély vallásossága miatt, vagy csak egyszerűen benne volt a szorongás mint a nők 75%-ában, nem tudom. Az biztos, hogy eddig csak azok a nők tették ezt meg velem, akiknek fizettem is érte, méghozzá elég vaskos összegeket. Angel valahogy nem részesítette előnyben, én persze nem is akartam rákényszeríteni semmire - de most! Huhúúú, azért ahhoz képest, hogy először próbálja... uhh... nem is rossz!
Angie egyre intenzívebben merült bele a dologba, amit azt hiszem, nem írnék le részletesebben, mert a kedves kiskorúak(de még nagykorúak is) belepirulnának. Lényeg az, hogy a végére már nem a "nem is rossz", hanem a "hihetetlen jó" kategóriába tartozott bele. Azért óvatos volt, az utolsó pillanatban abbahagyta, akkor zihálva húztam magamra, ő meg átfonta a derekamat a lábaival. Ha ő nem fékez meg időben, annyira erősen hatolok belé, hogy talán még fájdalmat is okoztam volna vele. Ő maradt felül, a mozgása egyszerűen megőrjített, fokozatosan lassult, majd meg is állt.
Egy kérdéssel állt elő, jobban mondva kéréssel - hhmmm, de kis tüzes lett hirtelen!
-Semmi akadálya, Édes! Csak készülj fel, hogy az elkövetkező pár órában nem kíméllek!
Úgy terveztem, hogyha ebben a "lassúzásban" nem fáradunk el nagyon, akkor a követekező menetnél már keményebbre veszem a figurát, mint azon az estén amelyiken feltehetőleg megfogant az ifjú Torres. Bár, nem is tudom, melyik este lehetett az a sok közül; a meglehetősen aktív szexuális életünknek köszönhetően azt már az Úristen sem deríti ki. De nem is érdekes, hiszen a végeredmény a fontos, hogy a közös gyermekünket végre a szíve alatt hordja az én drágaságom.
Felültem a szőnyegen, majd hanyatt fektettem Angie-t, majd egyre gyorsabb tempót diktálva mozogtam benne. Az ujjaimat az ó ujjai köré fontam; csak most vettem észre, mennyire sápadt a színem az ő gyönyörű kreol bőre mellett. Majd Brazíliában talán kicsit lebarnulok. De az nem most lesz még, hiszen nem tehetjük ki Angie megterhelt szervezetét egy repülőútnak.
Pár lökés után elértem a csúcsot, nem sokkal utána Angelica is. A bal oldalára feküdtem a szőnyegen, átvetve a bal karomat a tenyeremet a hasán pihentettem. A vállamat melegítette a kandallóból áradó tűz, aminek a fényében Angel fekete haja csak úgy csillogott. Megpusziltam a feje tetejét, s közben átgondoltam, amit korábban mondott.
~Ha már előrehaladott terhes lesz, nyilván nem akar majd velem szeretkezni. Vagyis már alig egy hónapunk van, hogy kiélvezzük a szexuális élet örömeit. Egy hónap az harminc nap, az kettővel osztva tizenöt éjszaka, vagyis még tizenöt alkalmunk van, mielőtt Angelica hasa megnőne akkorára, hogy a lábfejét se lássa. Uhh... bele kell hát húznunk!
Kellemesen melegítette a hátamat a lobogó tűz, a nyakát cirógattam, közben örömmel figyeltem, ahogy az ujjaim nyomán libabőrös lesz.
-Ha majd megnő a hasad -megpusziltam a haját, majd egy tinccsel kezdtem játszani-, ha majd megnő, már nem tudjuk ezt megcsinálni minden este.
Azzal, hogy "minden este", nyitva hagytam a lehetőséget arra, hogy talán egyszer-kétszer mégiscsak megpróbálhatjuk, ha neki is lesz kedve. Elvégre, ő mégiscsak a feleségem, A Nő, akivel összekötöttem az életemet, megérdemli a kényeztetést még várandósan is. Persze, nyilvánvalóan sokkal óvatosabbnak kell lenni és bizonyos dolgokat nem lehet, de elég sok helyen hallottam és olvastam már, hogy a gyermeket váró párok nem kevés százaléka él nemi életet.
Vissza az elejére Go down
Angelica Smith
Ember
Angelica Smith

Hozzászólások száma : 257
Join date : 2010. Jul. 08.
Age : 31

Angie és Gabriel Torres lakóháza Vide
TémanyitásTárgy: Re: Angie és Gabriel Torres lakóháza   Angie és Gabriel Torres lakóháza EmptySzer. Aug. 04, 2010 2:18 pm

Rettentően jól esett, ahogy átvette az irányítást felettem, hiszen mégis ő a férfi meg minden, viszont az már kevésbé, hogy képes volt előttem elmenni. Várhatott volna rám egy keveset, nem igaz, hogy nincs ennyi önuralma. Ennek ellenére, mondjuk legalább nem hagyta, hogy én fejezzem be, amit ő elkezdett és türelmesen mozgott tovább, míg én is elértem a csúcsot. Az oldalára hengeredett én pedig a hasamon levő kezére tettem az enyémet. Rettentően kicsi kezeim voltak az övéhez képest, mégis, mintha kiegészítettük volna egymást, minden tekintetben. Ő nagy és erős, én kicsi és törékeny vagyok. Gabriel precíz és pontos, míg én egy kicsit szétszórtabb és lazább vagyok. Mindketten ugyanolyan szenvedéllyel éltük meg a kapcsolatunk minden percét, legyen az szó egy romantikus sétáról, vagy bevásárlásról, esetleg családi ebédről. Egy pillantásból tudjuk, hogy mit érez, vagy mit gondol a másik, és ez mégsem tette unalmassá a kapcsolatunkat. Sokszor próbálom külső szemlélőként figyelni magunkat, hogy tudjam: helyes-e, amit teszünk, és bár sokszor rájövök arra, hogy talán nem pont így a jó, mégis belevágunk a legnagyobb marhaságba is, bár helikopterből vagy repülőből még nem ugrottunk ki. Sóhajtottam a feltevése hallatán, és próbáltam az anyanyelvünkön megértetni vele, hogy mi a helyzet, bár ez sokkal nehezebb feladat volt, mint hittem. Mégis hogy felejthetem el a saját anyanyelvemet? De erre pillanatokon belül visszatérek, csak leírom a szavakat, melyeket hosszas gondolkodás után ejtettem ki a számon.
- Gabriel, azt hittem, hogy egyértelmű, hogy nem szeretnék nagy hassal szeretkezni. Főleg, mert félek attól, hogy ha esetleg nyitott… – és itt nem találtam pillanatokig a megfelelő szót. Felültem és talán tizenöt másodpercig kellett erősen gondolkoznom, hogy van a méhszáj portugálul, mire felismertem, hogy kész. Vége. Elfelejtettem a saját anyanyelvem. Átváltottam angolra és folytattam – szóval nyitott méhszájam van, és esetleg még veszélyeztetett terhes is lehetek. Inkább élvezzük ki a nekünk szánt időt. Viszont szeretnék hazautazni, mert lassan emiatt a hülye idióta város miatt elfelejtem az anyanyelvem – mondtam újra portugálul. Legszívesebben felhívtam volna anyámékat, hogy újra a saját nyelvem szavait halhassam, de ott körülbelül olyan két óra lehetett, így sajnos ezt nem tehettem meg.
Felálltam és felvettem a bugyim meg Gabriel ingét és kérdő tekintetét látva megvontam a vállam.
- Eu sou um pouco frio. Vou levar os pratos para a pia da máquina. Quer ajudar? Mas, primeiro, pegar algumas roupas.* - nevettem és elindultam a konyhába, mivel lejárt már a mosogató, és ha reggel veszem ki, tiszta csúnyák lesznek és mosogathatom el őket kézzel, amit utálok. Dilis egy mosogatógépem van, az biztos. Elnyomtam egy ásítást, miközben kivettem a tányérokat és elkezdtem törölgetni. Rémes, hogy mennyi koszos edény gyűlik fel két nap alatt. Ott van ugye a reggeli az normális esetben két bögre, két tányér, két villa, két kés és két kiskanál. Akkor ebédre vagy ez, csak egy személyre, vagy kettőre, ha Gabriel hazajön. Én, ha tehetem a kanapén eszek, amihez megint kell egy tányér, mert nem akarok morzsázni és ott van a vacsora. Ráadásul tegnap Morganékkel együtt vacsoráztunk így ez plusz 3 teríték volt. A lényeg a lényeg, hogy volt dolgom rendesen, és Gabrielnek pedig melegen ajánlottam, hogy segítsen, mert akkor nem kap repetát.







* Egy kicsit fázom. Kiveszem a tányérokat a mosogató gépből. Segítesz? De előbb vegyél fel valami ruhát.
Vissza az elejére Go down
Angelica Smith
Ember
Angelica Smith

Hozzászólások száma : 257
Join date : 2010. Jul. 08.
Age : 31

Angie és Gabriel Torres lakóháza Vide
TémanyitásTárgy: Re: Angie és Gabriel Torres lakóháza   Angie és Gabriel Torres lakóháza EmptyVas. Okt. 03, 2010 3:54 pm

NEW GAME VESZI KEZDETÉT Smile
Vissza az elejére Go down
Angelica Smith
Ember
Angelica Smith

Hozzászólások száma : 257
Join date : 2010. Jul. 08.
Age : 31

Angie és Gabriel Torres lakóháza Vide
TémanyitásTárgy: Re: Angie és Gabriel Torres lakóháza   Angie és Gabriel Torres lakóháza EmptyHétf. Okt. 04, 2010 5:45 pm

Beléptem az üres lakásba, amelyben dobozok álltak szépen felsorakoztatva egymás mellett. Immáron nem volt miért itt lennem, de Brazíliában sem akartam lenni. Valami köztes megoldásként jutott eszembe Portugália, ahol otthon érzem magam, de mégis olyan más, mert mégsem otthon voltam. Kicsit bonyolult dolgok ezek, de én próbáltam megérteni egyelőre saját magam, aztán a többi dolgot. Forksban biztonságban éreztem magam, mégsem akartam ennyi emlékkel együtt élni. Talán ha nem itt leszek, akkor könnyebben felejtem el Gabrielt, és ami ide köt minket. Felmentem a szobámba és a szekrényhez sétáltam. Most jött a könyvek és egyéb dolgok összepakolása a polcomról. Mélyet sóhajtottam és belekezdtem a legmagasabban levő könyvek leszedésébe. Olyan könyvek kerültek a kezem közé, melyekről már régen elfeledkeztem, köztük egy könyv, mely az építészetről szólt. Gabriel hagyta itt, így ezt félretettem. Nem voltam benne biztos, hogy vissza kéne adnom, hiszen így ha közvetve is, de kommunikálok vele. És előbb meg kéne tudnom, hogy kellene-e neki, mert ha nem, akkor mehet az antikváriumba, mert nekem ez biztos, hogy nem kellene. Mégis mire használhatnék egy ilyen könyvet? Csupa olyan dolgokról van benne szó, amit sosem fogok megérteni, hiszen fogalmam sincs mit jelent az, hogy „statikai állapotára való tekintettel…”. Letettem az ágyra a könyvet és folytattam az eddig elkezdett munkát, melyben számos olyan dolgot találtam, amik valójában Gabrielhez tartoztak. Kezdtem azt hinni, hogy direkt nem vitte magával, hogy aztán majd felkeressem. Az egyik könyvből pedig egy kis cetli esett ki, merre két szó volt írva Gabriel csúnya, férfias kézírásával: Te amo! Összegyűrtem a papírt és a szemetesbe dobtam, de mintha Isten nem akarná, hogy elfelejtsem életem szerelmét, mellé ment. Úgy döntöttem ebben a pillanatban, hogy engedek az erőszaknak és felhívom Gabrielt a munkahelyén. Tárcsáztam az apja cégét, hiszen amilyen apás biztosan éppen együtt ebédelnek.
- Halló, Torres és Torres vállalat – szólt bele a titkárnő, természetesen portugálul, és én annyira meglepődtem, hogy angolul szóltam bele.
- Jó napot, Leonidas Torrest keresem, vagy Gabriel Torrest – hadartam, és szinte sejtettem, hogy a titkárnő visszakérdez. Hiába, évek óta itt élek, ez van.
- Tessék? Sajnálom, de nem értem – válaszolta hibás angol kiejtéssel a lány, én pedig elmosolyodtam és újra elmondtam, immár portugálul és szinte hallottam a megkönnyebbülést.
- Az igazgató úr éppen egy tárgyaláson van, a fiatalúr pedig üzleti útra ment Amerikába – mi? Gabriel éppen ide tart? Jesszusom, mégis mit akar ez itt?
- Értem, és azt nem tudná megmondani, hogy Gabriel hova ment pontosan? Megpróbálnám ott elérni. Nagyon fontos lenne – próbálkoztam és hallottam, hogy a lány kuncogni kezd.
- Nos, ha nagyon kíváncsi elárulom, hogy Gabriel úr Forksba ment. Tudja, azt hiszem, hogy személyes okokból keresi a fiatalurat, így elmondom, hogy a fejébe vette, hogy visszaszerezi az ex nejét. Bolond egy ötlet. Egy ilyen sármos és macsó pasi valószínűleg már ma este térden állva fog könyörögni annak a nőnek – nevetett, aztán hivatalos hangnemre váltott. – Igen, rendben, viszont hallásra.
Egy pillanatra hallani véltem Leonidas hangját, de ebben nem voltam biztos. Nagyon régen hallottam őt beszélni. Leforrázva álltam ott, és próbáltam felfogni, hogy mit is mondott ez a pletykás liba. Gabriel idejön, hogy visszaszerezzen engem. Egyetlen megoldás jutott eszembe, a menekülés, hogy semmiféle képen ne találjon itthon. Összekaptam magam, a táskámba bedobáltam a telefonom, a pénzem és az irataim, fölmarkoltam a kulcsaim és szinte feltéptem az ajtót, de amint kiléptem nekiütköztem egy kemény mellkasnak és fel sem kellett pillantanom, hogy tudjam. A szökéssel elkéstem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Angie és Gabriel Torres lakóháza Vide
TémanyitásTárgy: Re: Angie és Gabriel Torres lakóháza   Angie és Gabriel Torres lakóháza Empty

Vissza az elejére Go down
 

Angie és Gabriel Torres lakóháza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban: Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love to first blood :: ::: Forks ::: :: ~ Lakóházak -