Love to first blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love to first blood

Twilight Saga
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Szerző Üzenet
Vendég
Vendég



this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia Vide
TémanyitásTárgy: Re: this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia   this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 11:31 am

this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia 23uzsis this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia 2be2cx this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia 160x6rp

~A francba, mégis felismert! Most mihez kezdjek? Maradjak vagy inkább meneküljek el? Mi lesz, ha a Volturi megneszeli a dolgot? Akár még ide is jöhetnek! Nem, nem mehetek el. Ezt a dolgot le kell rendezni… Meg nem fogom ölni, de akkor meg hogyan vegyem rá, hogy hallgasson a titkomról?~

Kék szemeimben a félelem még mindig látszott és most, hogy mindent sorban végiggondoltam a lehetőségeket a félelem csak nőttön nőtt benne. ~Vagy ő hal meg, vagy én. De az sem kizárt, hogy mindketten hatalmas veszélyben vagyunk.~ A Volturiról tudtam, hogy bár pártolja a tudományokat és a művészetet… az emberélet mit sem jelent számukra. ~Egyetlen esélyem lehet csupán, ha ezt meg akarom úszni: tagadni, tagadni és tagadni!~

~Úgy kell tennem, mintha fogalmam sem volna arról, hogy mit is akarhat tőlem.~ Így hát felöltöttem magamra az értetlen arckifejezést, majd megkérdeztem:
- Bocsáss meg, ismerjük egymást? Mert nem emlékszem, hogy találkoztunk volna már korábban. - Adtam az ártatlant, majd pillanatnyi hatásszünet után folytattam:
- Fogalmam sincs, hogy miről beszélsz. Milyen helyzettel vagyunk mindketten tisztában? - Persze pontosan tudtam, hogy mire gondol, de azért csak tovább adtam a naiv széplelket. - Talán a bemutatkozás megkönnyíti a helyzetet… Samantha Summersnek hívnak. - Nyújtottam kézfogásra a kezemet.

Reméltem, hogy a képességem hatására nyomban megkedvel, mint bárki más és könnyedén a bizalmába férkőzhetek. Utána pedig már csak annyi a dolgom, hogy eltereljem a gyanú leghalványabb árnyékát is a fejem fölül. ~Bármiből is jött rá, hogy én más vagyok, mint az emberek, el kell feledtetnem vele!~ Miközben a lányt néztem, magamban titkon fohászkodtam, hogy a képességem hasson rá kellőképpen. Még sosem örültem ennyire annak, hogy képes vagyok másokkal megkedveltetni magam, mint most.

A bemutatkozása után éhségemet jelezve újra megkordult a hasam. Úgy döntöttem, elfogadom az invitálását:
- Nos, eléggé éhes vagyok Liv. Szóval örömmel fogadom el a meghívást. Reggel óta nem ettem semmit és a nyuszit is meg kell lassan etetnem. Szerinted beengednek vele? – Mutattam a kosárban lévő Nyuszifülre.

Lassú, emberi léptekkel indultam el az étterem felé, miközben kérdések sorával bombáztam. Amíg nem ő kérdez, addig én irányítom a beszélgetés menetét.
- Ugye majd elmondod, hogy kivel kevertél össze? Mond csak, te itt laksz? Vagy te is látogatóba jöttél valakihez? Mond, itt mindig be van borulva az ég? És szeretsz itt lenni, Nekem nagyon tetszik ez a hely. Mi a kedvenc ételed? Vegetáriánus vagy? Vagy inkább a húsokat szereted? És mi a kedvenc üdítőd? Szereted az áfonyás palacsintát? Szerintem én azt fogok rendelni! Vagy nem is, inkább sült húst és hasábburgonyát. Mit gondolsz, melyiket válasszam? Ugye segítsz dönteni? - Zúdítottam rá a kérdésáradatomat.

Közben megérkeztünk a vendéglőbe és leültünk a belső részen egy csendes kis boxba. Boci szemekkel vártam a válaszát. ~Ha tényleg sejt valamit, pont kapóra jön, hogy éhes vagyok. Akkor ugyanis végleg elaltathatom a gyanúját. Bár szerintem már a meleg kézfogásom is éppen eléggé összezavarta. De mindkettőnk épsége érdekében jobb, ha nem árulok el neki semmit sem az igazságból.~




Ez a reag OLIVIA SILVERSTONE számára készült SAM jóvoltából, egészen pontosan 482 szóból áll, melyek mindegyike a SMASH MOUTH - WHY CAN'T WE BE FRIENDS? című számára íródott. Egyéb megjegyzés: BOCSI, HOGY ENNYIT KÉSTEM! SAM <3 OLIVIA
Vissza az elejére Go down
Olivia Silverston
Vérfarkas
Olivia Silverston

Hozzászólások száma : 34
Join date : 2010. Jul. 01.

this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia Vide
TémanyitásTárgy: Re: this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia   this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia EmptySzomb. Aug. 28, 2010 2:08 pm

this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia Rewww this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia Rewww this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia Rewww

Miközben felé haladtam, ő is megfordult, és így láthattam, hogy zavar fut át az arcán. Éreztem, tudtam, hogy az én létem sem teljesen titkos előtte. Hisz akaratlanul is összehúzta az orrát, ahogy megérezte a szagomat. Bár még nem tudta, hogy az enyém. A szeme kutatva járt fel alá a téren, mígnem a pillantása megállapodott rajtam. Nem tudom, melyikünk lepődött meg jobban, hisz az arcáról lerítt a meglepettség. – Talán még nem látott női vérfarkast. Vagy? – A gondolat megdöbbentett egy pillanatra, de nem is értem miért. – Még sosem látott vérfarkast? De biztos hallott már rólunk. Sajnos a vámpírok között, már csak kevesen vannak, akik nem tudnak a létezésünkről. Egyre inkább az az érzés kerített hatalmában, hogy már pedig őneki gőze sincs róla, hogy ki vagy esetleg mi vagyok. Valószínűleg csak a szagom miatt vett észre. Mi tagadás, én is csak annak köszönhetem, hogy felfedeztem. De a megdöbbenés, nem csak nála talált gazdára. Gyönyörű volt, tökéletes, ahogy egy vámpírtól elvárható, mégis megrémített, hogy a szaga eltér a vámpírokétól. S azt is felfedeztem, hogy nem is taszító, mint a többié. Csak van benne valami, ami mégis hasonlít rá.

Ami azonban biztos, nem egy egyszerű ember, hisz észrevett, ami ha csak bizonyítja, hogy nem halandó, hisz nem tűnök ki a tömegből annyira, hogy ekkora érdeklődéssel forduljon felém. Örültem annak, hogy nem kezd el azon nyomban menekülni, látva, hogy felé vettem az irányt, közben pillantásomat körbefuttattam a körülöttünk lévő embereken, de senki sem figyelt fel arra a láthatatlan fátyolra, ami szinte körbevett minket. Érződött a kapcsolat, semmi komoly természetesen, csak az a bizonyos dolog, az emberi léten túli dolog. Hogy mi többek vagyunk.

Pár bátortalan lépést ő is tett felém, amit én biztató jelnek vettem. Kifújtam a levegőt, majd mikor odaértem, jobb ötlet híján egy szimpla köszönéssel indítottam.
- Öhm… Szia. – Ami igazból elég hülyén hangzott, az elmúlt percek néma közjátéka után. Tudtuk, mindketten tudtuk, hogy egy elég érdekes beszélgetés vár ránk. S nagyon kíváncsiak is vagyunk. Érdekes nap lesz ez, az már biztos. Mivel még mindig tanácstalan voltam afelől, hogy mennyit tud rólam, vagy egyáltalán tud e valami konkrétumot. Így ha csak nem muszáj, nem szándékozom azonnal kitálalni. Aztán már meg is született az ötlet a fejemben.
- Azt hiszem, mindketten tisztában vagyunk a helyzettel, és szerintem neked is sok kérdésed, van és nekem is. Ez eléggé új lesz nekem is, szóval, ha benne vagy, beszélgetetnénk nyugisabban is. Ott egy vendéglő, beülhetnénk, és a többit ott. Oké? – Reménykedtem, hogy a jeleket nem értelmeztem félre, és nem csináltam magamból sült bolondot. Hát igen, sosem arról voltam híres, hogy megbízom a cselekedeteimben.

Hirtelen eszembe jutott, hogy mi van akkor, ha ragadozó. A szeme, nem vörös igaz, de az sem bizonyíték, hiszen a szaga is más. Mi a fene lehet ez a lány? Ez és még jó pár ehhez hasonló kérdés zakatolt a fejemben. De úgy döntöttem, jobb, ha ezzel még várunk. A csaj mikor végre megszólalt, egy kis erőt adott, hogy nem, nem zakkantam meg. S igazából teljesen barátságosnak tűnt. El bírtam képzelni, milyen undorító lehet neki a szagom, s még csak nem is fintorog, hallottam róla, hogy nekik sem kellemes, úgy mint nekünk az övék, már ha persze vámpír.

Csak ezután tűnt fel, hogy hiszen még be sem mutatkoztam, úgy tűnik az elmúlt pár perc, túl gyorsan telt el, és nem igazán bírtam, normálisan gondolkodni. Ha már eldöntöttem, hogy nem tartom veszélyesnek rám nézve, igazán lehetnék vele egy kicsit kedves. Hisz mégis akarok tőle valamit, és nincs jogom, csak úgy kifaggatni egy idegent. Meg amúgy is, sokkal könnyebben menne a beszélgetés, ah csak egy baráti csevej lenne.
-Jaj ne haragudj. Teljesen kiment a fejemből, de még be sem mutatkoztam. Oliviának hívnak. De szólíts nyugodtan Liv-nek. – Mondtam barátságos mosollyal az arcomon, majd határozottan, vagyis remélve hogy elég határozottan elindultam, az előbb említett vendéglő felé, és örömmel nyugtáztam, hogy ő is velem tart.


Megjegyzés: Bocs a késésért, és tudom nem lett a legjobb, de megpróbálok jobbat írni a következőnél. Very Happy

Szavak száma: 635
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia Vide
TémanyitásTárgy: Re: this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia   this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia EmptyHétf. Aug. 02, 2010 9:27 pm

this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia 23uzsis this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia 2be2cx this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia 160x6rp

Amióta megérkeztem Forksba, nem igazán mozdultam ki a főút melletti kis motelszobámból. Ellienek ugyan volt egy kis házikója Port Angelesben közvetlenül az erdő mellett, de nem igazán akartam hazafutkosni esténként Forksból. Már csak azért sem, mert Nyuszifül nem szerette, ha vele futok hosszú távon. Persze igényelte az állandó közelségemet, mivel szemlátomást megnyugtatta a jelenlétem... de a futástól mindig rosszul lett. Nesze neked házi kedvenc!

Úgyhogy maradt a hagyományos közlekedés. Bár még életemben nem ültem az iskolabuszt leszámítva tömegközlekedési járművön, nagyon élveztem. Igaz sokkal lassabb volt, mintha futok, de így az emberek között lehettem. Szóval délelőtt tízre megérkeztem Forksba. első utam az először utamba akadó motelbe vezetett, ahol szobát béreltem. Miután kifizettem az öt dolláros szobadíjat, birtokba vettem a földszinti 6-os szobát. A tulaj szerencsére nem férfi volt, így nem akadt gondom ez egyszer.

Bezzek a buszon! A különleges képességem számomra egyszerre áldás és átok. Mivel mindenki boldog a közelemben és jól érzi magát velem, az emberek és vámpírok sokkal kedvesebbek irányomban. Ez változó dolgokban nyilvánul meg: Van, aki átadja a helyét a buszon, mások barátságosabbak velem. Könnyebben elérem a célomat, amikor segítséget kérek útbaigazításkor. Viszont gyakran megtapasztalom az árnyoldalt is: a kéretlen udvarlókat, az erőszakosan fellépő férfiakat. Valamiért rendszeresen birtoklási ösztönt váltok ki belőlük. Szerencsére eddig még mindig a segítségemre sietett valaki és megoldódott a problémám.

Na nem mintha nem tudnám megoldani a dolgot egyedül. Csak éppen nem akarom felfedni az emberek előtt, hogy én más vagyok. Így is épp elég nehéz a két világ határmesgyéjén mozognom, az egyensúlyt kutatva az emberek és vámpírok világa között. Néha úgy érzem, én sehová sem tartozom igazán. Hiszen csupán félig mondhatom magamat embernek, akárcsak vámpírnak. Máskor meg kifejezetten közel érzem magamhoz mindkét fajt.

Az utóbbi időben, amióta újdonsült háziállatomat mindenhová magammal kell cipelnem, rendszeresen társalgok Nyuszifüllel. Ezt persze csak akkor csinálom, ha magunk vagyunk. Az emberek mindig is érzékenyen reagáltak a furcsa dolgokra. Én pedig kerülöm a feltűnést, amennyire csak lehet. Hangosan kordult meg a gyomrom emlékeztetve, hogy lassan itt az evés idő. Így a kosaramba belepakoltam a nyuszkót, majd a nyakamba vettem a várost. Az idő kellemesnek ígérkezett, a tavaszi szél lágyan cirógatta arcomat.

Kezdetben csak céltalanul sétáltam, ismerkedtem a városkával. Forkst legnagyobb meglepetésemre azonnal megkedveltem. Az a fajta kisváros volt, ahol el tudtam képzelni hosszabb időre az életemet. A boltot keresve lyukadtam ki a város főterén. Bár ismeretlen voltam errefelé, eszembe sem jutott segítséget kérni. Magam fedeztem fel a városkát. És most már tudtam, hogy merre van az iskola, az éttermek, motelek, a rendőrkapitányság és még sorolhatnám. Így is kaptam füttykoncertet nem is egyszer a férfiaktól. Ettől hol elpirultam zavaromban, hol elégedetten nyugtáztam a sikeremet.

A főtéren lévő szobornál megtorpantam. A hasam újabb morgással jelezte, hogy követeli a jussát. Már épp indultam volna tovább, amikor a szél irányt váltott, egy erős szagot hozva felém. Mintha valami kutya szaga lett volna, de annak is túl büdös. Egyenesen bántotta az amúgy is érzékenyebb orromat. Szúrta a szag, mely egyre csak erősödött. Testem megmerevedett. Az ösztönöm, énem vámpír fele felmordult veszélyt jelezve. Körbe néztem, de az emberek - akár a szorgos hangyák - haladtak a dolguk felé. Nekik nem tűnt fel semmi fura. Nem tetszett ez nekem.

Úgy döntöttem, teszek egy kísérletet és felderítem a szag forrását. Körbe szimatoltam újra. Most jobban be tudtam azonosítani az összetevőket és a forrás irányát is. Erdő, moha, pézsma illata volt... és igen, egyértelműen kutya szaga! Egy tőlem alig huszonöt méterre lévő lányból áradt, semmi kétség. Még sosem találkoztam ilyen különleges teremtéssel, aki ennyire vonzotta volna a kíváncsiságomat és ennyire taszított magától az illatával.

Izgatottságom folytán szívem az emberihez képest négyszeres gyorsasággal dobogott, pumpálva testemben az éltető vért a megfelelő helyekre. Arcomon izzadtság gyöngyözött, leizzadtam. Ahogy meg tudtam állapítani embernek tűnt, hiszen volt szívverése, mely fele olyan gyorsan vert, mint az enyém.

~Vagyis ő is izgatott! Vajon miért? Felismert volna? Az nem lehet! Vagy mégis?! De vajon hogyan? Honnan tudja, hogy más vagyok?~

Ijedt gondolatok sora futott rajtam végig. Ellie mesélt arról, hogy mi a büntetése azon vámpíroknak, akik felfedik magukat. A Volturi megöli őket. Nem sokat tudtam a Volturiról, de annyit igen, hogy féljek tőlük. Nem akartam meghalni, sem Marcusé lenni. Tudta, hogy ha életben hagynának mindezek után mégis, akkor csakis őmiatta lenne. Nem akartam csak azért az övé, egy idegen férfié lenni - akit még csak nem is szeretek vagy ismerek - mert ugyanaz a képességem, mint a feleségéé, Didyméé volt. A pulzusom vitustáncot járt ereimben a félelemtől és a felszabaduló adrenalintól, miközben egy percre sem vettem le róla az ijedt tekintetemet.


Ez a reag OLIVIA SILVERSTONE számára készült SAM jóvoltából, egészen pontosan 740 szóból áll, melyek mindegyike a FALL OUT BOYS - WE'RE SUGAR GOING DOWN című számára íródott. Egyéb megjegyzés: TECHNIKAI JELLEGŰ INFÓK: NEKEM IS GYÉMÁNTKÉNT CSILLOG A NAPFÉNYBEN A BŐRÖM, EMBERNÉL GYORSABB A SZÍVVERÉSEM, ERDEI RÉTEN TERMETT VIRÁGOS ILLATOM (MINTHA CSOKORBA SZEDTED VOLNA A VIRÁGOKAT) VAN. EGYÉB: SAM <3 OLIVIA
Vissza az elejére Go down
Olivia Silverston
Vérfarkas
Olivia Silverston

Hozzászólások száma : 34
Join date : 2010. Jul. 01.

this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia Vide
TémanyitásTárgy: this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia   this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia EmptySzer. Júl. 28, 2010 1:15 pm

this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia Rewww this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia Rewww this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia Rewww

Ma én voltam a soros a beszerzésben. Ha egy falka tagja vagy, el kell viselned azt is, hogy rengeteget esznek. De hát nem is csoda. Energiaigényük van, még hozzá nem is kevés. Általában a fiúk kiválasztottjai végezték a főzést. Mily meglepő. De amióta vannak nő nemű farkasok, ők is besegítenek, így nem csak a járőrözés a feladatuk. A főzés ugyanúgy a listán szerepel. S a jelen alkalommal, az én feladatom lett, a boltok felvásárlása. A semmiből még sem lehet kaját teremteni. Persze, a La Push-ban élők, sokat meg is termeltek maguknak, de ilyen nagymértékű felhasználásra nem elegendő.

Nem sok falkatagnak volt kocsija. Mi inkább gyalog közlekedtünk. Hisz ez nem jelent nekünk akadályt. De mégis, én inkább beszereztem egy kocsit, ami mint később kiderült, remek ötlet is volt. Kipakoltam a csomagtartóm eddigi tartalmát, hogy majd beférjen, amit veszek. Amint végeztem vele, be is pattantam a kocsimba, és már a gázpedálon volt a lábam, és Forks felé vettem az irányt. Az út túl hamar eltelt, egyedül akartam lenni a gondolataimmal, de számomra pillanatok alatt Forks kisvárosi nyüzsgésébe csöppentem. Az emberek egymással beszélgettek, volt, aki a célja felé sietett, volt aki csak a kirakatokat nézegette. Mintha olyan sok érdekesség lenne itt.

A bolt, ahol a bevásárlást akartam megejteni, zsúfolva volt emberekkel, és nem igazán vágytam most ekkora nyüzsire. Rémlett, hogy van egy másik is a város másik végén. Így ha csak nem gondolom meg magam, olyan tekintetben, hogy elviselem az emberek ilyen szintű közelségét, akkor kénytelen leszek tovább menni. Remélem ott nem lesz ekkora forgalom. Miközben az új cél felé közeledtem, a pillantásom meg meg akadt egy-egy érdekes alakon, az utcán. Néha elámulok, milyen furcsa szerzetek is élnek itt. Szerettem La Push nyugalmát, már amennyire az tud lenni, farkasként.

- Mázli. – szólaltam meg hangosan is, amikor láttam, hogy a bolt szinte üres. – Tökéletes. – felvetem az eddig az anyósülésen pihenő táskámat, és a biztonság kedvéért ellenőriztem, hogy van nálam elég pénz. Csak mert utálom, mikor a pénztárnál derül ki. – Hát persze, hogy nem. – Mordultam fel, mikor megpillantottam pénztárcám tartalmát. Miért nem gondoltam rá hamarabb? Bár magamat ismerve, ez nem meglepő. Elgondolkodtam, hogy hol is van a közelben pénzautomata. Forks ugyan csak egy kisváros volt, és még csak nem is a modernebb fajtából, de rémlett, hogy az idefelé vezető út alatt láttam egyet a Főtér mellett.

- Az nincs is messze. – gondolkodtam megint hangosan. Már tettem is volna a kulcsot a helyére, mikor inkább az ellenkezőjét csináltam, kiszálltam a kocsiból, és bezártam azt. Majd gyalog indultam el a bankautomata felé. A kissé hűvös szél, bár engem ez nem igazán foglalkoztatott, bele-bele kapott a hajamba, és érződött, ahogy egy esti vihar közeledtét hozza felénk. – Nem is volt rossz ötlet ez a séta. Könnyen megfeledkezek róla, mennyire szeretek a szabadban lenni. Még ha az csak egy város levegőjét jelenti is. Amikor csak tehettem én is gyalog, vagy farkas alakban közlekedtem, de most furcsán néztem volna ki, ahogy egy farkas szatyrokkal megpakolva fut az erdőben. Ahogy elképzeltem a képet, nevetnem kellett. Valószínűleg elég furcsán nézhettem ki. De most nem foglalkoztam ezzel.

Már meg is pillantottam a bank automatát, amikor az eső mellett más is sodort felém a szél. Mintha vámpír szaga lenne, de mégis különbözött tőle valamiben. Nem tudtam hova tenni. Halk morgás tört fel belőlem, miközben kerestem, honnan jöhet ez a szag, vagyis hát kiből árad. A Főtér közepén állt egy lány, és ha csak nem tévedek, akkor ő az. Úgy tudtam, csak Cullen-ék élnek itt. Meg amúgy is, az ő szaguk nem lenne ilyen furcsa. Így azt hiszem a kíváncsiság hajtott, amikor elindultam az ismeretlen lány felé. Lehet, hogy nem volt okos ötlet, de az ösztöneim azt súgták, hogy nem lesz baj. Bár volt már, amikor önfejűségem miatt kerültem nehéz helyzetbe, de most ez nem olyan volt.

Szavak száma: 623
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia Vide
TémanyitásTárgy: Re: this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia   this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia Empty

Vissza az elejére Go down
 

this is the first time that I meet you - how longer? // samantha & olivia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban: Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love to first blood :: ::: Archivum ::: :: Törölj felhasználók játékai -