Love to first blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love to first blood

Twilight Saga
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 beginning of a... (Angie és Robert)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Szerző Üzenet
Angelica Smith
Ember
Angelica Smith

Hozzászólások száma : 257
Join date : 2010. Jul. 08.
Age : 31

beginning of a... (Angie és Robert) Vide
TémanyitásTárgy: Re: beginning of a... (Angie és Robert)   beginning of a... (Angie és Robert) EmptyKedd Szept. 21, 2010 6:40 pm

FINITO
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



beginning of a... (Angie és Robert) Vide
TémanyitásTárgy: Re: beginning of a... (Angie és Robert)   beginning of a... (Angie és Robert) EmptyVas. Szept. 19, 2010 8:10 pm

Mikor ott feküdtem a homokba mellette neki látott mesélni, nagyon figyelmesen hallgattam a történetét. Nem tűnt izgalmasnak, sőt inkább lehangoló volt. Majd amikor a végére ért, hogy a gyermekét és a férjét is elvesztette, akit Gabriel-nek hívtak. Nem csodálkozom azon, hogy öngyilkos akart lenni. De az égszerelmére ezen túl kéne esni és nem hagyni, hogy a múlt felemésszen valakit akármennyire is fájdalmas dolog történt.
- Hát először is én elnézést szeretnék kérni a gúnyolódásom miatt. Másrészt akkor se kéne elkövetni ilyen ostobaságot, előtted az élet, túl kell lépni az ilyeneken, jó tudom most erre azt mondanád, hogy misem könnyebb. De akkor is meg kell próbálni. Ha meg segítségre van szükséged akkor állok rendelkezésedre.
Magyaráztam egy mosoly kíséretével. Majd felálltam készülve arra, hogy megyek haza. Elég volt a mai napból ez nem csak számára, hanem számomra is eléggé bizarr. Nem is próbáltam terelni a szót, majd a mondókája után még be is mutatkozott… Na most már tényleg elmondhatom, hogy van egy olyan ismerősöm akire úgy kell figyelni mint egy csecsemőre. Mikor ugrik a mély vízbe, mikor nyúl a konnektorba és egyéb hülyeségek….
- Üdvözletem, én meg Robert Crage vagyok.
Mutatkoztam be majd elkaptam a kezét és megráztam. Majd gyorsan gondolkozni kezdtem azon, hogy milyen érvvel álljak elő, hogy most el kell mennem. Nem találtam ki nagyon túlzott szöveget csak nyomtam az átlagos rizsát…
- Ne haragudj de most nekem egy halaszthatatlan dolgom akadt. Ezért sajnos mennem kell. Mindenesetre örülök, hogy találkoztunk, igaz azt bánom, hogy ilyen módon kellett megismernünk egymást, hát de nem tudunk ez ellen mit tenni. Úgyhogy szia.
Köszöntem el, majd felálltam utoljára még körbe néztem a parton, majd útnak indultam. Még azért néha elgondolkoztam azon, hogy mit csináljak a nap hátralevő részében. „ Menjek haza? Vagy esetleg a városban kószáljak?” tettem fel magamnak a kérdéseket de végül az első kérdés mellett döntöttem.
Vissza az elejére Go down
Angelica Smith
Ember
Angelica Smith

Hozzászólások száma : 257
Join date : 2010. Jul. 08.
Age : 31

beginning of a... (Angie és Robert) Vide
TémanyitásTárgy: Re: beginning of a... (Angie és Robert)   beginning of a... (Angie és Robert) EmptyVas. Szept. 19, 2010 7:14 pm

Elnevettem magam azon, amit mondott arról, hogy hagy majd megfulladni, de ez a nevetés sokkal inkább hasonlított már a régi önmagamra.
- Rendben, úgy egy hónap múlva jó neked? – kérdeztem ugyan azzal a gúnnyal, amit ő is használt az előbb és belebújtam a pólómba. Érdekes, hogy most először adtam ki magamból valami normális érzelmet, és mindezt ez a fiú idézte elő bennem, akit nem tudok hova tenni még magamban és nem is biztos, hogy kell majd. Elrohant, de előtte volt egy kérdése felém. Míg távol volt én a tengert kémleltem és gondolkoztam a válaszomon, hiszen ez sokkal bonyolultabb volt annál, mint hogy egy férfi miatt akartam öngyilkos lenni. Ez a férfi magával vitte az életem Brazíliába, és nem tudom, hogy képes vagyok-e nélküle élni tovább. De ezt ez a szöszi nem értheti, hiszen körülbelül olyan húsz év körüli lehet, tehát nincsenek hatalmas nagy tapasztalatai az élet nagy dolgairól. Visszajött és rám terítette az ingét. Megcsapott az illata, ami hasonlított Gabrielére, de keveredett vele valami fura illat, amit nem tudtam hova tenni. Egy rövid pillanatra felemeltem a gallérját az ingnek és beszívtam az illatát, lehunyt szemmel és elöntöttek az emlékek.
- Minden olyan másfél éve kezdődött, amikor kiderült, hogy Gabriel és én kisbabát várunk. Rettentő boldogok voltunk, hiszen ő idősebb volt, mint én és már nagyon vártuk a gyermekáldást. Az ötödik hónapba léptem, már gömbölyödött a pocakom és akkor megtörtént az, amit soha senkinek nem kívánnék – elrévedtem a távolba és láttam magam előtt minden pillanatát annak az estének. – A húgom és a férjem rettentően összevesztek, valami apró dolgon, minek következtében nagyon csúnya dolgokat vágtak egymás fejéhez, hogy kinek a családja mennyit tett bele a mi közös jövőnkbe, ezért kinek mennyi jár a születendő pici rokoni kapcsolataiból. Én hiába ordibáltam velük, hogy ne veszekedjenek már, nem hallgattak rám. És akkor éreztem, hogy valami történik, ami cseppet sem lesz jó végkimenetelű. A lényeg, hogy három nap múlva egy kórházban ébredtem, csövekkel felszerelve, körülöttem síró emberek, és kimondaniuk sem kellett, hogy elvetéltem, mert én tudtam. Tudtam, mert nem éreztem a fiamat, hogy mozgolódik bennem és beleboxol a hasamba, ha olyan kedve van. 1 hónap múlva Gabriel és én szakítottunk, aminek pontosan ma van az egy éves évfordulója. Kénytelen voltam rájönni, hogy nem tudok e nélkül a férfi nélkül élni, és mekkora szükségem lenne rá. Ezért akartam öngyilkos lenni, hátha úgy könnyebb lesz minden, és hála neked, erre sosem fogok rájönni – újra érezhető volt a hangomban a gúny és a keserűség. Letöröltem a könnyeimet és elfordultam a tenger irányába, hogy ne lásson a lelki szemetesládám sírni. Nem kelt jó benyomást.
- Amúgy pedig Angie vagyok, vagy ha jobban tetszik Angelica. Angelica Smith – mondtam, de nem biztos, hogy vártam rá választ.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



beginning of a... (Angie és Robert) Vide
TémanyitásTárgy: Re: beginning of a... (Angie és Robert)   beginning of a... (Angie és Robert) EmptyVas. Szept. 19, 2010 6:02 pm

A parton térdelve voltam a lány mellett és a kérdésem után persze választ vártam, ami helyett csak egy nevetést kaptam elsősorban. Nem tudtam hova tenni a lány reakcióját. Rögtön az a feltevés jutott az eszembe, hogy „megőrült az öngyilkosságának kísérlete alatt” és azért nevet. Gondolatomon még én is elmosolyodtam, mi lenne ha most ezt nyíltan elmondom még neki is. Lehet akkor már nem nevetett volna, hanem csak egyszerűen ökölbe szorította volna a kezét és behúzott volna egyet. Miután abba hagyta az eszméletlenül bosszantó nevetését nekifogott beszélni aminek eleinte még örültem is…
- Ja értem, bocsáss meg nem tudtam, hogy az életmentés bűn. Szarabbul vagy mint tíz perce?
Akkor legközelebb majd hagylak belefulladni a vízbe és akkor már nem lesz semmire se problémád.

Mondtam neki majd gúnyból rákacsintottam egyet. Cseppet sem tetszett az ahogy beszélt velem, ezzel neki tettem szívességet és nem magamnak, hogy megmentettem a bőrét. Majd felült és a mögöttem lévő pólójáért nyúlt át ami következtében egy kicsit összeért a bőrünk. Azt hittem összerezzenek amikor a fagyos bőrével hozzámért. Szerintem neki is meglepő volt, hogy egyszerre jöttünk ki a vízből és nekem magasabb a testhőmérsékletem, mint neki. Ezért mikor már a pólóját megkaparintotta és magához vette kérdően nézett rám amit persze nem is csodálok, én mindenesetre úgy tettem mintha misem történt volna.
- Nagyon hideg a bőröd, kellet neked ilyen őrültséget csinálni. Esetleg szabad megtudnom mi az öngyilkossági kísérletednek a kiváltó oka?
Szólaltam meg újra a lány felé, majd odarohantam a tőlünk pár méterre lévő ingemhez amit még a mentése előtt ledobtam, felvettem és visszamentem a lányhoz. Ráborítottam a hátára, miközben tudtam, hogy ez a vékony ing nem nagyon fogja felmelegíteni, de legalább a jó indulat megvan bennem. Közben gondolkoztam azon is, hogy mi miatt akart meghalni, volt is egy tippem ami elég gyakori a lányok esetében és az nem más mint a szerelmi csalódás. „Talán biztos a volt párja megbántotta, szakított vele.” Gondoltam magam majd hátradőltem közvetlen mellette és könyökömön támaszkodva néztem tovább a hullámzó tengert és élveztem a néha előbúvó napsütéseket.
Vissza az elejére Go down
Angelica Smith
Ember
Angelica Smith

Hozzászólások száma : 257
Join date : 2010. Jul. 08.
Age : 31

beginning of a... (Angie és Robert) Vide
TémanyitásTárgy: Re: beginning of a... (Angie és Robert)   beginning of a... (Angie és Robert) EmptyVas. Szept. 19, 2010 5:21 pm

Végre egyetlen egyszer a saját magam ura lehetnék, erre jön egy ilyen bájgúnár és úgy dönt, hogy már pedig ő megment és megváltoztatja az életemet. Mégis milyen jogon ment ő meg engem saját magamtól? Ha fénylene, akkor azt mondanám, hogy ő egy angyal, de glória hiányában rá kell jönnöm, hogy csupán egy olyan fiú, aki hőst akar játszani, miközben talán egy kis senki. Ejnye-ejnye, szépfiú, nem tudod kivel kezdtél. Ahogy a hátára vett, arra gondoltam, hogy hisztizek vagy valami, de rájöttem, hogy ennek nincs semmi értelme. Átvett az ölébe, aztán lefektetett és megkérdezte hogy vagyok, de olyan arccal, mintha tényleg aggódna értem. A húgom több mint fél éve ugyan ilyen arccal ment el haza. Erre elmosolyodtam, aztán rájöttem, hogy miért is néz rám így ez a srác és elkapott a nevetés. Nem szívből jövő kacaj volt, sokkal inkább az „őrült tudós” féle filmes jelenet. Felültem és ránéztem.
- Majdnem öngyilkos lettem, amit neked nem éppen köszönhetően, de nem tettem meg. Mégis hogy érezném magam? Kicsit szarabbul vagyok, mint mondjuk tíz perce és semennyire sem vagyok jobban, mint egy éve – mondtam teljesen őszintén, és igazából azt sem tudtam, hogy érti-e amit mondok, vagy egyáltalán el tudja-e képzelni miről beszélek. Gondolataim mellé befurakodott a hideg érzete is, így a ruháim után tekingettem, amik pontosan a fiú mögött voltak előre dőltem és átnyúltam felette a pólómért, miközben bőröm az övéhez ért. Bár alig pár perce még ő is a jeges vízben volt velem együtt, a bőre tűzforró volt. Hatalmas szemeket meresztettem és kérdően pillantottam rá. Egyrészt választ vártam tőle arra a kimondatlan kérdésemre, hogy ugyan miért ilyen meleg, másrészt pedig magamban vártam a választ arra, hogy miért ilyen jó hozzá érni. Egyik kérdésemre sem tudtam biztosan a választ, de tudtam, hogy nem fog tetszeni egyik sem. Közelítsük meg hátulról a problémát, és mondjuk kezdjük a saját magamban keresett megoldással. Az egyik az, hogy vonzódom ehhez a pasihoz, és azért akarok még egyszer és még egyszer hozzá érni. A másik megoldás, hogy hiányzik Gabriel és a hormonjaim felmordulnak minden egyes érintésre, ha az pasitól van. És mivel én magamban elkönyveltem, hogy soha többet nem kezdek pasival, és félreértés ne essék, nővel sem, ezért marad az, hogy hiányzik Gabriel. És ebben a pillanatban önmagammal kezdtem el vitatkozni, miközben továbbra is csak az előttem levő szőke herceget bámultam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



beginning of a... (Angie és Robert) Vide
TémanyitásTárgy: Re: beginning of a... (Angie és Robert)   beginning of a... (Angie és Robert) EmptySzomb. Szept. 18, 2010 12:48 pm

A parton üldögélve csak élveztem azokat a pillanatnyi napsütéseket amik csak nagyon ritkán bújnak elő. Sajnos semmi ereje nem volt, hogy meleget is adjon. Egyszerűen csak hátradőlve könyökön támaszkodva nézegettem az egyre erősödő hullámokat és a fák lombkoronáját amik a szél miatt jobbra balra dülöngtek. Ahogy a szemeim megmeredtek a látványon néha a gondolataim is elkalandoztak arra mikor még nagyon fiatal voltam és az apámmal éltem. Nagyon jó volt vele élni annak ellenére is, hogy nem voltam a szíve csücske, „ persze, hogy jobb volt vele élni, hiszen ő a vérszerinti apám és nem egy nevelő mint George” mondtam magamban majd a tekintetem újra visszatért a tengerre. Láttam, hogy egy lány olyan részre merészkedik a vízben ahol nagyok és veszedelmesek a hullámok. Felmerült bennem az aggódás és nagy odafigyeléssel néztem minden mozdulatát. Úgy éreztem, hogy itt már segítenem kellesz, és sajnos igazam lett. Azt láttam, hogy egy nagyobb hullám közeledik a lány felé és elborítja őt. Gyorsan lekaptam magamról az inget és a lehető leggyorsabban a víz felé szaladtam, majd egy nagy ugrással a vízbe vetettem magam és egyenesen a lány felé úsztam. Mikor odaértem a lány még magánál van, és szinte semmi kétséget nem láttam az arcán, biztos voltam benne, hogy valami lelki fájdalma lehet, és emiatt öngyilkos akart lenni.
Nem érdekelt mi baja van de segítenem kellett rajta, ezért megragadtam mind a két kezét amit a nyakam köré raktam és erős csapásokkal próbáltam a partra vergődni: Nagyon nehéz volt, hiszen a hullámok egyre jobban csak erősödtek, és erre még a feltámadó szél is rásegített. Szerencsére elértem egy olyan pontra ahol éreztem a lábammal a kavicsos talajt. Erősen próbáltam belefúrni a lábamat a talajba ami sikerült is és így a lányt két karommal még a combjainál is megragadtam és így a hátamon sikerült kivinni. Majd óvatosan az ölembe vettem és a úgy a finom homokos talajra leraktam.
- Jól vagy, minden rendben?
Kérdeztem tőle aggódóan, közben folyamatosan néztem a lány reakcióit.
Vissza az elejére Go down
Angelica Smith
Ember
Angelica Smith

Hozzászólások száma : 257
Join date : 2010. Jul. 08.
Age : 31

beginning of a... (Angie és Robert) Vide
TémanyitásTárgy: Re: beginning of a... (Angie és Robert)   beginning of a... (Angie és Robert) EmptySzomb. Szept. 18, 2010 10:56 am

Emlékek. Gyönyörű szó, de komolyan, viszont ha azt vesszük, hogy ez a csodálatos szó konkrétan az életünk majdnem minden elmúlt eseményét foglalja magába, akkor nekem először eszembe jut egy férfi, fekete hajjal és csodálatosan kék szemekkel, napbarnított bőrrel és csodálatos mosollyal. Ehhez a képhez társul egy bársonyos hang, amit szinte mintha ebben a pillanatban is tisztán hallanék. És ehhez a férfihez kötődik életem legszebb időszaka is. Gabriel Torres szinte minden nap befurakodott a fejembe, és nagyon nehezen tudtam onnan kiverni.
Még mindig szeretem, annak ellenére, hogy elhagyott. Jött a gondolat, ami igazából kimondta a keserű valóságot és ráadásul igaz is volt. A legnagyobb fájdalom, hogy igaz volt. Úgy éreztem, hogy egy hatalmas kő nehezedik a mellkasomra, és nem kapok levegőt. Ez pedig amiatt volt, hogy átjárta testem minden pontját a mérhetetlen űr, amit ő hagyott maga után. Ismerős érzés volt, hiszen eleinte csak ez a fájdalom volt nekem. azt hittem, hogy ha eljövök ide, akkor jobban leszek, de ez nem így van. Sokkal pocsékabbul éreztem magam, mint az előtt. Újra könnyek szöktek a szemembe a fájdalomtól, és éreztem, ahogy megremegek. Felültem, a mellkasomhoz húztam a térdeim, és rájuk hajtottam a homlokom. Szabályszerűen zokogni kezdtem. Erről eszembe jutott az, amikor a húgom jött ide, miután szakítottunk és elkönyvelte, hogy tilos sírni, majd ezek után mikor meglátta, hogy sírok és megkérdezte, hogy miért teszem ezt, a válaszom meg sem hallgatva, mosolyogva kifejtette, hogy őt is meg szokta hatni a porszívózás, nyugodjak meg. Hiba volt hagynom Gabrielt elmenni, és hiba volt az is, hogy újra ide jöjjek, de meg kellett tennem. És ebben a pillanatban éreztem, ahogy a hullámok erősödnek és megfogalmazódott bennem egy gondolat, ami biztos, hogy nem az Üdvösségre fog vinni. A pokolban jobb helyem lesz, sőt, bárhol jobb helyem lesz, mint itt. Elindultam újra befelé, ám ezúttal célzottan a mélyebb víz felé igyekeztem. A hullámok egyre erősebbek voltak, én visszanéztem, és láttam, hogy innen valószínűleg nincs már kiút. A tervemnek hatalmas sikere lehet, hiszen innen nem tudok kiúszni, ha akarnék, se tudnék. De én nem akarok. Az öngyilkosságot Isten nem nézi jó szemmel, de ha Gabriel nincs velem, én nem akarok élni. Mondjuk nem is tudok, de ez más kérdés. Éreztem, hogy nem tudok mit kezdeni a hullámokkal, és ahogy egyre jobban beborítanak, mégis pánik helyett inkább megnyugodtam. Mindjárt vége.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



beginning of a... (Angie és Robert) Vide
TémanyitásTárgy: Re: beginning of a... (Angie és Robert)   beginning of a... (Angie és Robert) EmptyPént. Szept. 17, 2010 8:53 pm

Felkelt a nap! Egy átlagos nap, egy átlagos reggellel. Mint ahogy szoktam mindig lustálkodok ébredésem után jó pár percig. Ha már alakváltó vagyok és olyan képességgel rendelkezem amivel más embernek nem adatik meg, emellé lehetne még egy olyan képességem is, hogy napokat tudnék aludni. Ezen a gondolatomon elmosolyodtam, majd egy hirtelen lendülettel az felemelkedtem az ágyról és annak a szélén ültem egy kis ideig. Megdörgöltem a szemeimet azután egyenesen a fürdőszobába vettem az irányt, ahol megnyitottam a csapot és megmosakodtam alaposan. A végén újra a szobámba telepedtem vissza, ahol egy egyszerű térdnadrágot, és mellé egy inget párosításként. Mikor már elvégeztem a reggeli teendőket elhatároztam, hogy lemegyek a partra sétálni, szívni egy kis friss levegőt. Meg igazán jó lenne már barátokat is szerezni, hiszen egy jó éve már itt élek és nem is kerestem egy barátot akire lehet számítani vagy megbeszélni vele a személyes dolgokat. Mindenesetre most minden gondolatot kivertem a fejemből és így célkeresztbe vettem a La Push-i tengerpartot. Kirohantam a házból, becsuktam az ajtót és a kulcsot a lábtörlő alá helyeztem.
Kocogva elindultam a part felé, láttam pár ismerőst akinek egyszerűen csak bólintottam. Hamar leértem a partra, amikor a fűről átléptem a homokos talajra lelassítottam és a cipőmet is levettem, amit az egyik fa mellé raktam le és mezítláb folytattam a sétámat. Kellemes volt a levegő annak ellenére, hogy hűvösebb időt jósoltak az ősz hónapokra, „ Na persze hűvösebb idő? Igaz nekem ha mínusz fok van se kottyan meg ilyen istenverte képességgel, francba mindegy nem idegesítem magam a gondolattal, a mai napnak úgy kell eltelnie, hogy semmiféle stressz nem lesz rajtam. „ Mondtam magamban közben folyamatosan sétáltam lassan a lágy homokos talajon és láttam, hogy egy ember a kutyáját sétáltatja közvetlenül előttem., és egy lányt aki a vízben mártózik. „ Elég merész „ szólaltam meg magamban ismét. Ritkán látni olyan embert aki ezekben a hónapokban is képes a hideg hullámok közé beállni.
Egy pillanatra megálltam egyhelyben és körbenéztem majd megláttam egy kis füves részt a homokos parton ahova muszáj voltam egy kicsit leülni….


/ Elnézést mindenkitől aki esetleg elolvasná!! Mert szerintem így első hozzászólásnak förtelmes :S bele kell rázódnom, úgyhogy bocsánat./
Vissza az elejére Go down
Angelica Smith
Ember
Angelica Smith

Hozzászólások száma : 257
Join date : 2010. Jul. 08.
Age : 31

beginning of a... (Angie és Robert) Vide
TémanyitásTárgy: beginning of a... (Angie és Robert)   beginning of a... (Angie és Robert) EmptyPént. Szept. 17, 2010 6:57 pm

Egy év… komolyan ennyi ideje történt már mindaz a szörnyűség velem, amit a mai napig nem tudok elfelejteni? Lehet. Az az igazság, hogy a napok összefolynak, és ma is csupán azért tudom, milyen nap van, mert egy hatalmas fekete karikával van bekarikázva a dátum. Pontosan ma egy éve döntött úgy Gabriel Torres, hogy alig egy év házasság után kilép a kapcsolatból, elhagy és otthon, konkrétabban Rio de Janeiroban új életet kezd. Sosem kérdeztem tőle, hogy mi az oka ennek. Talán a vetélésem, talán más, de a tényeken ez mit sem változtat. Unottan keltem ki az ágyból és elmentem a fürdőszobába, majd egy hosszúnak tűnő óra után felöltözve sétáltam le a nappaliba. Reggeli után úgy döntöttem, hogy elkocsikázok az egyik kedvenc helyemre, amit úgy hívnak, La Push. Leparkoltam az autómmal és kisétáltam a tengerpartra. Igazából azt hiszem, hogy ezt nem kellett volna, hiszen szinte láttam magam előtt, ahogy Gabriel elől szaladok nevetve, ő pedig elkap, és nem ereszt. Aztán egy másik emlékkép, a szakításunk pillanata. Ezen a helyen mondta ki, hogy vége, és én most újra itt vagyok, immáron egyedül, cseppet sem erősebben, mint akkor délután. És talán egy cseppet sem boldogabban. Azt mondta talán egyszer visszajön, de most idő kell neki. Idő van bőven, csak éppenséggel nem tudom van-e még értelme várni rá, azok után, hogy egy éve még csak felém sem nézett. Újra elöntöttek az emlékek, én pedig összeszorítottam a szememet. Nem akartam semmit sem látni a múltból. Levettem a cipőm, és szépen lassan elindultam befelé a vízben. Fogalmam sem volt, hogy miért teszem mindezt, de be akartam menni és úgymond lemosni az emlékeket, mintha ez olyan egyszerű lenne. A lábam elérte a víz, én pedig megborzongtam attól, hogy mennyire hideg.
Hiszen ősz van emlékeztettem magamat, és levettem a nadrágom, ami alatt a bikini alsóm volt, aztán levettem a fölsőm és összegyűrve a cipőm mellé dobtam őket. Befutottam a vízbe, és beugrottam a habok közé. A nap, mintha csak érezte volna, hogy egy cseppnyi boldogságra vágyom előbújt a felhők közül, én pedig élveztem a kora őszi jó időt. Kiúsztam a partra és elterültem a köveken, csukott szemeimmel próbáltam a jelenre összpontosítani és erre a csodás időjárásra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




beginning of a... (Angie és Robert) Vide
TémanyitásTárgy: Re: beginning of a... (Angie és Robert)   beginning of a... (Angie és Robert) Empty

Vissza az elejére Go down
 

beginning of a... (Angie és Robert)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban: Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love to first blood :: ::: La Push ::: :: ~ First Beach :: Tengerpart -