Love to first blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love to first blood

Twilight Saga
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Csevegő <3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
Szerző Üzenet
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyPént. Okt. 01, 2010 4:20 pm

*vigyor* (user megj.: sok bajom lesz még nekem ezzel a karakterrel xD)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyPént. Okt. 01, 2010 4:18 pm

Blair Anthony Brigham írta:
Razz úgylátom Blairy máris kiszúrt magának egy szépséget xDD

Ohh ... hát, ez remek Very Happy
* hátra néz. * Itt nincs senki ...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyPént. Okt. 01, 2010 4:16 pm

Razz úgylátom Blairy máris kiszúrt magának egy szépséget xDD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyPént. Okt. 01, 2010 4:09 pm

Blair Anthony Brigham írta:
Hát Bemutatkoznék:
Blair Anthony Brigham(ejtsd:Bléör Entoni Brighem) lennék... őő és most rohanok előtörit írni, és elvégezni az utolsó simításokat az avataromon

Szia Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyPént. Okt. 01, 2010 4:08 pm

Hát Bemutatkoznék:
Blair Anthony Brigham(ejtsd:Bléör Entoni Brighem) lennék... őő és most rohanok előtörit írni, és elvégezni az utolsó simításokat az avataromon
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:17 pm

Rosalie Lillian Hale írta:
Sziasztok! Őszerénységem is megérkezett. xD És senki se felejtse el az előtörit! (igen, ez az újaknak szólt xDD)

Szia Rosie ^^

Nem, senki nem felejti el, ne félj xD
Vissza az elejére Go down
Rosalie Lillian Hale
Vegetáriánus vámpír
Rosalie Lillian Hale

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2009. Nov. 06.

Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:13 pm

Sziasztok! Őszerénységem is megérkezett. xD És senki se felejtse el az előtörit! (igen, ez az újaknak szólt xDD)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 6:31 pm

* belép. * - Hali-Gali Very Happy
Vissza az elejére Go down
Isabella Marie Cullen
Ember
Isabella Marie Cullen

Hozzászólások száma : 630
Join date : 2009. Oct. 30.
Age : 27

Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptySzer. Szept. 22, 2010 7:03 pm

Na neeeem xD
Szia Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptySzer. Szept. 22, 2010 6:53 pm

Hali^.^
Fuhh, megint behalás van a csevegőben! xD
Üdv az újaknak! Smile
Vissza az elejére Go down
Lester Kerouac
Ember
Lester Kerouac

Hozzászólások száma : 149
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 37
Tartózkodási hely : Washingtonban egy lakókocsiban

Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyVas. Szept. 19, 2010 9:17 pm

Zedran B. Everard írta:
Csak nézelődtem oldalak után, aztán ráakadtam erre, gondoltam kipróbálom milyen itt az élet:)

Amúgy aha, és tisztázásképp: határozottan hetero vagyok Very Happy
Jóságos ám itt az élet, főleg, ha én is itt vagyok, mr egoista, jóképű, leendő rockzenész Leszter Kerák. XD Ja, igen, és határozottan nem vagyok szerény, most szólok. XD

az fasza. XD akkor nem hajtok rád. XD amúgy is volt meg lesz csajom. XD csak még most is írnom kéne egy kezdőt, de olyan lusta vagyok. XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyVas. Szept. 19, 2010 9:00 pm

Csak nézelődtem oldalak után, aztán ráakadtam erre, gondoltam kipróbálom milyen itt az élet:)

Amúgy aha, és tisztázásképp: határozottan hetero vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lester Kerouac
Ember
Lester Kerouac

Hozzászólások száma : 149
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 37
Tartózkodási hely : Washingtonban egy lakókocsiban

Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyVas. Szept. 19, 2010 8:46 pm

Zedran B. Everard írta:
Mindegy, nem azért jöttem ide, hogy egy személyen rágódjak. Úgyis én jönnék ki belőle rosszul -.-'
Én szeretni foglak. Very Happy vagyis.. ez most így baszott buzisan hangzott, nem? XD tárt karokkal várlak, sőt, ha a multimat is veszem, akkor várunk. Very Happy amúgy mi szél hozott ide? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyVas. Szept. 19, 2010 8:44 pm

Mindegy, nem azért jöttem ide, hogy egy személyen rágódjak. Úgyis én jönnék ki belőle rosszul -.-'
Vissza az elejére Go down
Lester Kerouac
Ember
Lester Kerouac

Hozzászólások száma : 149
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 37
Tartózkodási hely : Washingtonban egy lakókocsiban

Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyVas. Szept. 19, 2010 8:43 pm

Zedran B. Everard írta:
Lehet, hogy ti szeretitek, de nekem nem nyerte el a rokonszenvemet... lényegtelen.
Egyedül azt nem szeretem, ha valaki olyasmivel dobálózik amit ő maga is megcsinált vagy elkövetett. Először gondolkodjon már és utána vádoljon.
én csak egyes szám vagyok. Én szeretem, ha te nem, akkor azt ne itt hirdesd, mert leharapom a fejed. XD na jó, azt azért nem, mert a törvény bűnteti és nem áll jól nekem a csíkos. XD viszont, nem tudom, hogy hol vádolt... én erről nem is akarok vitatkozni, a véleményem tudod, én emellett ki is állok. Very Happy de Angie-t csevegőben akkor se szidd. nem szerethet mindenki mindenkit, nekem is van emberekkel bajom, de a hátuk mögött azt már nem boncolgatom Smile ír meg neki PM-ben. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyVas. Szept. 19, 2010 8:36 pm

Lehet, hogy ti szeretitek, de nekem nem nyerte el a rokonszenvemet... lényegtelen.
Egyedül azt nem szeretem, ha valaki olyasmivel dobálózik amit ő maga is megcsinált vagy elkövetett. Először gondolkodjon már és utána vádoljon.
Vissza az elejére Go down
Lester Kerouac
Ember
Lester Kerouac

Hozzászólások száma : 149
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 37
Tartózkodási hely : Washingtonban egy lakókocsiban

Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyVas. Szept. 19, 2010 8:26 pm

Zedran B. Everard írta:
Végre egy értelmes, aggyal rendelkező élőlény! Köszönöm Lester! Smile
Na, azért Angie-t nem nevezzük agynélkülinek, mert őt szeressük, de nagyon *___* csak a véleményünk nem egyezik. Ez egy Twilight alapú szerepjáték, ami már a BD-nél jár. Meyer hölgy abban a könyvben, ha nem is pontosan leírta, de megemlítette ezeket a fajokat. És, ez az oldal annak az alapján játszódik. szóval, ebből jőve szerintem jöhet a karaktered. egyedi, a történeted is tetszik. Very Happy mondjuk az oké, hogy attól, hogy egy légy meg van említve a könyvben, attól még azokat hagyjuk ki, de ez más. Very Happy

és még annyi, hogy meggondolatlanság engem értelmesnek mondani. XD

amúgy szívesen. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyVas. Szept. 19, 2010 8:21 pm

Végre egy értelmes, aggyal rendelkező élőlény! Köszönöm Lester! Smile
Vissza az elejére Go down
Lester Kerouac
Ember
Lester Kerouac

Hozzászólások száma : 149
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 37
Tartózkodási hely : Washingtonban egy lakókocsiban

Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyVas. Szept. 19, 2010 8:16 pm

Nekem szimpi a karaktered. Plussz, annyit hozzáfűzök, hogy nem foglak zebrácskának hívni... ja, nem is ezt, hanem, hogy a breaking down-ból is kiderül, hogy az alakváltóknak több formája is lehet (pl sas, puma, stb). a la push-i indián törzsek mániája csak a farkas, azt meg összekeverték a teliholdas vérfarkasokkal, szóval, ezt így nézve nem értem, mi a gond. Cool

és, Zenran, a boszorkány és a varázsló viccből van. gondolom. ha meg nem, hát akkor mától nem Lester Kerouac, hanem Harry Potter vagyok. Very Happy vagy egyből Hermione. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyVas. Szept. 19, 2010 7:38 pm

Angelica Smith írta:
Zedran B. Everard írta:
Üdv
halihó, éppen indulok, de annyt hozzáfűznék az elődhöz, hogy egy TWILIGHT szerepjáték, így sztem nem fognak elfogadni. pááá

Ha ez egy TWILIGHT játék, ahogy írtad, fogalmam sincs mit keres a választható fajok között boszorkány és miegymás. Tulajdonképpen akkor neked se kellene itt lenned. Pá
Vissza az elejére Go down
Jane
Ragadozó vámpír
Jane

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2010. Jan. 30.

Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyVas. Szept. 19, 2010 7:32 pm

sziasztook... (:
Vissza az elejére Go down
Angelica Smith
Ember
Angelica Smith

Hozzászólások száma : 257
Join date : 2010. Jul. 08.
Age : 31

Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyVas. Szept. 19, 2010 7:32 pm

Zedran B. Everard írta:
Üdv
halihó, éppen indulok, de annyt hozzáfűznék az elődhöz, hogy egy TWILIGHT szerepjáték, így sztem nem fognak elfogadni. pááá
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyVas. Szept. 19, 2010 7:26 pm

Üdv
Vissza az elejére Go down
Angelica Smith
Ember
Angelica Smith

Hozzászólások száma : 257
Join date : 2010. Jul. 08.
Age : 31

Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyVas. Szept. 19, 2010 7:21 pm

halihó
Vissza az elejére Go down
Karolina Scott
Ember
Karolina Scott

Hozzászólások száma : 350
Join date : 2009. Nov. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 EmptyVas. Szept. 19, 2010 11:09 am

Robert Crage írta:
nem jöttök fel Chatre? Smile
az a helyzet, hogy mióta van ez a csevegő, én abba már fel sem megyek. XD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Csevegő <3 - Page 9 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő <3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 11 oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban: Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love to first blood :: ::: Általános ::: :: ~ Csevegő -