Love to first blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love to first blood

Twilight Saga
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Szerző Üzenet
Zoey Averay
Vegetáriánus vámpír
Zoey Averay

Hozzászólások száma : 407
Join date : 2009. Oct. 28.
Age : 31

The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~ Vide
TémanyitásTárgy: Re: The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~   The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~ EmptySzomb. Május 21, 2011 6:38 pm

The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~ Th_2-4The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~ Th_2-4The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~ Th_2-4
Időm sem volt reagálni igazából. Nem ismer, most lát először, nem köszön, hogy helló vagy valami. Csak letámad, és azt sem tudom, mit akar. De ez még a kisebb gond, amit mondott az inkább letaglózott, mint maga a srác jelenléte.
- Öhm, amúgy szia. – próbáltam valami értelmeset kinyögni a számon, de ez most nem bizonyult valami könnyű feladatnak. A gondolatok csak úgy cikáztak a fejemben. - Ragadozó vámpír, ez nem kérdés. Vörös szem. Ez tény. És ovisokhoz megy? Még hozzá cukorkát osztogat? És egy nyalóka volt a szájában, ami csak még jobban sokkolt. De hiszen vámpír? Olyan mintha földet enne nem? - Azt sem tudtam, mivel kezdjem a tömérdek kérdés közül.

Mielőtt még bármit is mondhattam volna, az orrom alá nyomta a cukorkákat, ami az embereknek talán csalogató illat, az alapján amit tudok róla, én régen még nem igazán ehettem ilyet, most meg egyáltalán nem csábít. Elképzelni sem tudom, miért eszi ezt!?
A következő pillanatban meg már valami engedélyt nyomott az orrom alá. Minek néz engem? Mi lennék én ellenőr? Kicsit olyan érzésem volt, mintha egy vámpírdiliházból szabadult volna, de most komolyan. Találkoztam már pár ragadozó vámpírral is, de ez most úgy sokkolt. Nagyon fura egy figura az már biztos. Csak egy okét bírtam kinyögni mint választ.

- Dehogyis enném meg őket. Vega vagyok hékás... - de láttam, hogy már ő is felfedezte a szememet. A kérdése azonban újra meglepett.
- Osztogassak cukorkát? - Ez valami csajozó duma? Gondoltam magamban, de a valóságban sejtettem, hogy ez az egész abszurd szituáció valós, és kínomban csak felnevettem.

Mikor bemutatkozott, csak akkor kezdtem teljesen felfogni, hogy mi is történt közel fél perc leforgása alatt, és lassan felvettem az események fonalát.

- Én meg Zoey lennék. Zoey Averay. Nem messze lakom a családommal. Mondták már, hogy nagyon furcsa alak vagy? – mondtam nevetve, majd gyorsan folytattam, miután elengedte a kezem. – Tőlem félted őket? Néztél már tükörbe? Te vagy aki embereket ölsz. – kezdtem a legelső kérdéssel. Kicsit nevetséges számomra, hogy tőlem félti őket. Oké persze tényleg vadászni indultam, mert már elég rég vadásztam, így sötétek a szemeim, de ha kettőnk közül kellene választani inkább őt jelölném a veszélyesebb kategóriában. De mindegy is. Ha már így belejöttem, talán folytathatom a kérdéseim sorát, max. nem válaszol. De én legalább feltettem a kérdést, ha nem kérdezem meg, nem is kaphatok választ. Igaz?

- Figyu? Miért eszed azt a nyalókát? Nem undorító neked is? Hiszen olyan íze lehet mint a földnek. Kb. bár még nem kóstoltam földet. – majd lenéztem a lábam elé, és földet kezdtem el nézni. Nem, abszolúte nem csábít, hogy megkóstoljam.
- Amúgy mindig ilyen pánikszerűen véded magad, még ha meg sem vádoltak semmivel. Mutattam a nemrég felmutatott papírokra. Valószínűleg igaziak is, de ebbe most nem akartam belemenni. Nem is igazán érdekelt. Aztán eszembe jutott valami, ami több minden is megmagyarázna, bár nem teljesen, hiszen semmire sem gondoltam még akkor, amikor letámadott.
- Várjunk csak, ugye nem olvasol a gondolatokban???


kinek: Nathan Yates Very Happy Very Happy
szavak száma: 482
amit viselek: klikk
Vissza az elejére Go down
http://boszimagia.gportal.hu/
Nathan Yates
Ragadozó vámpír
Nathan Yates

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Apr. 27.

The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~ Vide
TémanyitásTárgy: Re: The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~   The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~ EmptyCsüt. Május 12, 2011 7:52 pm

Huhh, feels so right!!!!! Smile
The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~ Robb

Kivettem egy nyalókát a sok közül és szórakozottan kezdtem nyalogatni nagy unalmamban, ha így sietek, túl korán fogok odaérni, aztán dekkolhatok egy padon csomó ideig. Na nem, ezt most kihagynám, így lehet, be kéne lassítanom. Igen, ez lesz a megoldás.
Lassabbra fogtam a tempót, így élvezhettem a szél lágy fújását a nyalókámon. Bár ma nem fújtam magamra semmi illatosító vackot, a cukor illat beburkolt ahelyett is, akár egy illat takaró, komolyan, két lábon járó cukorgép leszek, ha nem vigyázok, de jó lesz nekem!
Mázli, hogy érzem az ízeket, így a nyalókámnak is cukor íze van, nem vécépapír. Kóstoltam már olyat, nem irigyelem a vámpírokat, akiknek viszont csak simán az a vacak jutott.

A cukor tömör illatán át eljutott finom orromhoz egy másik vámpír illata. Kíváncsian fordultam meg, majd, mikor megláttam a lányt sóhajtva álltam meg.
-Na, akkor most elmagyarázom a helyzetet. Az ovisokhoz megyek, mint minden reggel, cukorkát osztok.
Jelentettem ki, majd bizonyításnak az orra alá dugtam a dobozt, hogy jobban érezze a cukorka illatát.
-igen, van engedélyem erre, látja?
Dugtam az orra alá a hivatalos papírt, melyen még pecsét és aláírás is volt, meg minden anyám kínja, látja, látja?!

-ha meg akarod őket enni, akkor jobb ha tudod, hogy egy pillanat alatt lekapcsollak, szeretem őket, a barátaim és megvédem őket.
Hadartam, nehogy közbe tudjon vágni, ám mikor tekintetünk találkozott meglátta szeme színét. Aha, szóval vega.
- Ja, szóval te vegetáriánus vagy! Helyes, akkor tőled nem féltem őket, sőt, ha van kedved, jöhetsz osztogatni.
Vontam vállat, mert szerintem tőle sem félnének, de esküszöm, ha megharapja az egyiket, nem marad feje! Semmi joga bántania őket, még kicsik és aranyosak, és húzzon a közelükből, ha nem tudja uralni önmagát.

-Amúgy Nathan Yates vagyok.
Kaptam el, és ráztam meg kezét, majd, mikor rájöttem, ez mennyire nem illendő, gyorsan elengedtem, és vártam válaszát.
Semmi sem kötelező, sőt, ha nagyon éhes, ne is jöjjön, csak hátráltatna, nem érek rá idegbeteg vega vámpírokkal szórakozni, mikor ott van az a rengeteg ovis, és mosolyognak, és olyan borzasztóan aranyosak! Nem vagyok pedofil, csak szeretem látni, hogy ők boldogak, velem ellentétben. Ez is mutatja, mennyire felül tudok emelkedni saját érdekeimen.


Ez a hsz Zoeynak készült 2011. Május 12-én.
Lionel Richie; Just for Youcímű számára íródott.
Sok szeretettel küldi: Nathan Yates Very Happy
Vissza az elejére Go down
Zoey Averay
Vegetáriánus vámpír
Zoey Averay

Hozzászólások száma : 407
Join date : 2009. Oct. 28.
Age : 31

The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~ Vide
TémanyitásTárgy: Re: The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~   The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~ EmptySzomb. Május 07, 2011 11:50 pm

The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~ Th_2-4The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~ Th_2-4The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~ Th_2-4
Éreztem, hogy túl sokáig vártam a következő vadászatig, mikor a tükörbe néztem már emléke sem volt a szememben az aranybarnának. Gyorsan átöltöztem egy olyan ruhába amit nem sajnálok összevérezni, mielőtt összefuthattam volna a szüleimmel és meglátják, meddig halogattam már megint. Nem egyszer megkaptam már ezt. De megértem őket, hisz egyikőnk sem szeretné, ha elveszteném a fejem és megtámadnék valakit, csak, mert rég vadásztam.
A ruhásszekrényem is két részre volt osztva, voltak régi darabok, amiket ilyen „alkalmakra” tartogattam. Hiába több évtizednyi gyakorlat, ez valahogy sosem jött össze nekem. Mindig sikerült összekoszolnom a ruhám. Nem mintha olyan sokat számítana nekünk, hogy újat vegyünk, de mégis engem eléggé frusztrált eme bénaságom. Egy cetlit hagytam az asztalon anyuéknak, hogy tudják, hol vagyok, és mielőtt visszaértek volna a kertből eltűntem a fák közt.

A kedvenc helyem egy kis rész volt a folyó mellett. Csendes, csak a madarak csicsergését lehetett hallani. Útközben abban reménykedtem, hogy nem találkozom turistákkal. Előfordult már pár ilyen alkalom, és volt is egy eset, ahol majdnem egy kisebb tragédia lett a vége, hacsak apa meg nem jelenik. Úgy érzem, most sem vagyok olyan állapotban, hogy megkísértsem a sorsomat. Mikor már tudtam, hogy közel vagyok, lelassítottam a futásból, és körbeszimatoltam nincs-e a közelben ember. Az biztos, hogy ember nem volt, de annál meglepőbbet éreztem meg a levegőben. Nem voltam benne teljesen biztos, mert eddig szerencsémnek hála csak egyszer találkoztam a fajtánkból ragadozóval, de majdnem 100%-ig biztos voltam benne, hogy egy ragadozó áll nem messze tőlem. Óvatosan indultam tovább. Nem tudhatom, hogy milyen fajtával van dolgom. Lehet, hogy nekem esik, amit meglát, vagy normális lesz.

A kíváncsiságom hajtott, hogy menjek tovább és lessem meg az ismeretlen vámpírt. Magán a jelenlétén nem igazán lepődtem meg. Hallottam Forks hírét, hogy vonzza a vámpírokat. Ahogy kilestem pont láttam ahogy elesik, és hogy elejt valamit. Jobban nézve észrevettem, hogy cukorkákat szedeget össze. Halk nevetés tört ki belőlem. Nem igazán állt össze a kép a fejemben, hogy mit keres egy vámpírnál cukorka. Ahogy közelebb akartam menni ráléptem egy faágra, ami reccsenve adta meg magát a lábamnak. Azt hittem ezzel lebuktam, de felém sem fordult, majd rájöttem az okára. Láttam a fülében a fülhallgatót. Nah az már biztos, hogy nem elmaradott. Úgy éreztem, nem kell tőle félnem, így végül nem az eszemre, hanem a nyughatatlan természetemre hagyva a dolgot elindultam felé. Lesz ami lesz. Már csak pár lépés volt hátra, amikor hirtelen megfordult.


kinek: Nathan Yates Very Happy Very Happy
szavak száma: 393 ( bocsi, még újra bele kell melegednem Very Happy Very Happy)
amit viselek: klikk
Vissza az elejére Go down
http://boszimagia.gportal.hu/
Nathan Yates
Ragadozó vámpír
Nathan Yates

Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Apr. 27.

The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~ Vide
TémanyitásTárgy: The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~   The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~ EmptySzer. Május 04, 2011 10:46 pm

Huhh, feels so right!!!!! Smile
The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~ Robb

Szobámban szó szerint bömbölt a kedvenc dalom, Matt Wertz-től. Olyan hangerőre állítottam a hangfalat, hogy a dolgok remegtek a helyükön, ők is táncoltak. Még korán volt, de én ugye az ovihoz készültem, a napi cukorka osztásra, így előbányásztam ágyam alól a nagy dobozt, melyben általában a cukorkák-csokik-nyalókák vannak, és most, kivételesen tele volt, mert már este elintéztem a vásárlást, így megúszva a korán kelést.
Elvettem egyet a nyalókák közül, bekaptam, és szórakozottan szopogattam. Nem vagyok sima vámpír, hanem egy elszúrt, félresikerült vámpír vagyok. Tudok aludni és érzem az ízeket, ám jól egyáltalán nem lakom az emberi kajákkal, csak egyszerűen nem olyan, mintha papírzsepit majszolnék, nem is tudom, milyen lehet a többi vámpírnak. De...ki gátol meg abban, hogy kipróbáljam? Senki.
Gonosz mosollyal kerestem valahol egy papírzsepit, nem volt olyan könnyű találni, egy vámpír nemigen náthás, vagy ilyesmi, de munkámnak meg lett a gyümölcse, találtam egy árva zsebkendőt az éjjeliszekrényem mélyén. Félbetéptem, szerintem nem vagyok felkészülve lelkileg, hogy az egészet benyomjam. Nagy levegőt vettem, majd betömtem szájamba. Rágni kezdtem. Hát fúj, ez hihetetlenül vacak. Rövid úton kiköptem és egy grimasz kíséretébe a kukába száműztem a förtelmes "ételt". Na nem, jó nekem a többi, ami tényleg az evésre van.
Felálltam, felöltöztem, ez alkalomból egy farmert, egy piros pólót és egy fekete dzsekit vettem fel, mely belül skót kockás volt. Majd magamhoz vettem a dobozt és az iPodomat, szépen átsétálva a házon kimentem a bejárati ajtón, bezártam magam után, majd benyomtam fülembe a fülhallgatót, beállítottam a Fightert és nyugodt, lassú léptekkel indultam neki az erdőnek, hogy majd jó pár kilométer után kilyukadjak az ovinál.
Nem siettem sehova, hat óra, szerintem bőven odaérek, ha meg késésbe lenék majd futok, és tessék, tíz percen belül ott fogok állni a kellő helyen. De, mint mondtam, most még ráérek.
Szórakozottan nézelődtem mindenfelé, míg fel nem buktam egy fa gyökerében. Én vagyok az egyetlen vámpír, aki el tud esni. Felálltam és elkezdtem összeszedegetni az édességeket. A zene ütemére tettem bele a cukrokat a dobozba, csak a vicc kedvéért, majd dolgom végeztével feltápászkodtam, leporoltam ruhám, majd folytattam utamat a kicsikhez.

Ez a hsz Zoeynak készült 2011. Május 4-én, 340 szóból áll egészen pontosan. Christina Aguilera Fighter című számára íródott.
Sok szeretettel küldi: Nathan Yates Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~ Vide
TémanyitásTárgy: Re: The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~   The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~ Empty

Vissza az elejére Go down
 

The Fairy and the Candy Man ~ Zoey & Nathe ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban: Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love to first blood :: ::: Forks ::: :: ~ Erdő :: A folyó mellett -