Love to first blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love to first blood

Twilight Saga
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Vivien Ruckert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Szerző Üzenet
Zoey Averay
Vegetáriánus vámpír
Zoey Averay

Hozzászólások száma : 407
Join date : 2009. Oct. 28.
Age : 31

Vivien Ruckert Vide
TémanyitásTárgy: Re: Vivien Ruckert   Vivien Ruckert EmptySzer. Júl. 06, 2011 5:04 pm

Kedves Vivien!

Nos végre eljutottam az előtörténeted elolvasásáig. Alapjában véve tetszik, de van benne egy két részlet, ami számomra zavaros, vagy hiányzik. 10 évet csak úgy ugrottál. Milyen volt a nevelőintézet? Barátaid voltak? Persze sok részletet leírtál a testvérek vagy szülök pontban, de az előtörténethez is tartozik. Azt mondtad nagy szerelmed egy ragadozó vámpír. Ez kicsit ellentmondásos nem gondolod??? Félti a lelked, óv, szeret, és vad ragadozó? Ezek olyan ellentmondásos érzelmek, amik egy személyben nem igazán férnek meg nálam.
Másodszor, a szerepjáték példában azt írod, ez a Sam hajthatatlan, akkor mégis mi változott végül? Ez sem derül ki,
A harmadik ami még szintén fontos számomra. A helyesírás, többször is felbukkant pár hiba, ezeket kérlek javítsd.
Végül a jellem és a kinézet úgy ahogy van hiányzik, ezt is kérlek pótold.

Remélem nem rémít meg, ez a sok kötözködés, de ha valaki játszani akar majd veled, el fogja olvasni az előtörid, és ebből még nem igazán áll össze a kép.
De addig is míg javítod, üdv a LTFB-on.

Üdv: Zoey Averay
Vissza az elejére Go down
http://boszimagia.gportal.hu/
Vivien Ruckert

Vivien Ruckert

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jun. 24.

Vivien Ruckert Vide
TémanyitásTárgy: Vivien Ruckert   Vivien Ruckert EmptyPént. Jún. 24, 2011 9:42 am



::: Vivien Ruckert :::
Vivien Ruckert A_panettiere11
Ez vagyok én...



~ Karakter teljes neve: pl.: Vivien Ruckert
~ Születési ideje: 1850. december 1.
~ S zületési helye: Denver
~ Faj: ragadozó vámpír
~ Nem:
~ Kor (a játék kezdetén) : 161
~Titulus: the angel

~ Család:
~ Apa: Daniel Outbridge, nevelő apa. Nagyon rossz volt a viszonyom vele. Ha jobban akarom kifejezni magam utáltam őt. De már maghalt. Hála az égnek, nem én nyírtam ki. Hanem a vénség. Úgy bánt velem mint egy szamárral. Kihasznált , eltiport és vert. Kinek kell egy ilyen nevelő apa?
~ Anya: Amanda Outbridge. Szintén nevelő szülő. Szintén utálni való egy teremtménye volt. Nem tudom mi alapján osztogatták a kedvességet, de ő egy kicsit sem kapott, vagy nem mertek neki adni, mert féltek, hogy túl goromba lesz hozzájuk a szóráson. Olyan volt mint a férje. Kegyetlen és roppant önző. Nem éppen egy minta anya. Annyi jó se szorult belé, hogy felkeressen miután elszöktem tőlük. Mondhatom a lehető legrosszabb nevelő család a világon. Már meghalt és őt nem a vénség vitte el, hanem egy Vivien nevezetű lány.
~ Testvér(ek): Egyke voltam, vagyok is. Az intézetben volt pár "testvérem". De semmi több. Sok mindenkit szeretek, de tesóm sajna nem volt soha. Ja, és nagyon úgy néz ki, hogy nem is lesz.
A vér szerinti szüleim meghaltak autóbalesetben. Nem ismertem őket. Annyit tudok róluk, hogy mind a ketten kedvesek és nagyon figyelmesek voltak másokkal. Nagyon szerették őket az emberek. Kár, hogy nem ismerhetem őket. Anyukám evelyn volt. Tőle kaptam a nevem, apukám Tomy. Nagyon szeretem őket, úgyis, hogy nem is ismerem egyikőjüket sem. Már a szóbeszéd is elég ahoz, hogy egy ilyen angyali házaspárt megszeressen az ember.


~ Ki változtatott át : Egy Sam nevű vámpír akit nagyon szerettem.
~ Képességem: Egyszerűen elbűvölöm az embereket csak a látványommal, nem komoly erő, de hasznos. Így sokkal könnyebben megtudom szerezni a szükséges vér mennyiséget, mert az emberek nem annyira akaratosak velem, hisz el vannak ájulva a jelenlétemtől.


~ Előtörténet:
Egy Denver nevű városban láttam meg a napvilágot egy májusi napon. Nagyon kicsi voltam, mint minden újszülött.
Már egy hetes voltam amikor a szüleim el akartak vinni az orvoshoz, hogy meg tudjanak vizsgálni. Lovaskocsival mentünk , de ez végzetes volt számukra. Ugyanis a ló megugrott és a kocsi belesodródott egy árokba éa a szüleim az életüket vesztették a baleset során. Én túléltem. bár senki nem tudja hogyan. Mindenki azt hiszi, hogy rám egy őrangyal vigyázott akkor. Akár igazuk is lehetne. Egy karcolás nélkül megúsztam. Bárcsak a szüleim is így jártak volna.
Ezek után bekerültem egy nevelő intézetbe. Ott éltem 10 éves koromig. Ekkor ugyanis elvittek az intézetből. Két látszólag nagyon kedves felnőtt vett magához és akart nevelni engem. Kár, hogy nem sikerült valami jól a nevelés. Egyszerűen csak kihasználtak engem. Nem szerettek csak "tartottak" mint egy háziállatot. Ugráltattak és cselédként használtak. Ezt untam meg amikor 17 éves lettem. Úgy döntöttem, hogy már elég idős vagyok ahhoz, hogy egyedül boldoguljak a nagy világban. Elszöktem és egy ideig a városban híztam meg magam, de azt túl rizikósnak véltem így elköltözem Denvertől nagyon messze. Már nem is emlékszem, hogy hova. De el onnan messze.
Ekkor találkoztam a leendő nagy szerelmemmel. Életem értelmével Sammel.
Beleszerettem első látásra és szerintem ő is így volt vele. Nagyon jó volt a kapcsolatunk.
Ő átváltoztatott a sok könyörgés eredményként. És éltük a z életünket, de őt megölték. Igen a nagy drámai fordulat egy kapcsolatban. Valami vadász féleség ölhette meg. Levelet is hagytak a holteste mellett. Azóta hajkurászom a gyilkosait. De szerintem már nem élnek. Olyan régen történet minden.
Ja és ami a legrosszabb, hogy hiányzik. Igen nagyon hiányzik nekem. Annyira szerettem és akkor megölte valami ember. Azóta is keresem a hozzém valót. Aki úgy tud szeretni mint ő valaha szeretett engem. De olyan nem lesz több. Nem fogom megtalálni. Egy olyan férfit mint Sam.
Azóta nem tudom kiheverni a halálát. Nagyon hiányzik és fáj, hogy nem lehet velem az én szerelmem. Ha megtalálom a gyilkosát saját kezüleg nyírom ki. És szívém ki a vérét.
A halála után pár évvel költöztem Forksba. Azóta itt élek és nyomozok. De itt jól érzem magam. Annyi itt az ember, hogy a kaja sose marad el. Na meg a város hemzseg a vámpírokkal. Már csak arra törekszek, hogy megismerjek egyet-kettőt és hasznot húzak belőlük.


~Szerepjáték példa:
Egy sötét nap volt, esős és nagyon hideg. Én annyi mindent megpróbáltam már, hogy megtegye,, de ő még nem teszi. Miért nem akar átváltozatatni, hisz akkor sokáig vele lehetek és szerethetem, de ő nem így fogja fel. Azt mondja nem akar bántani. De ha én kérem akkor nem bánt hanem szívességet tesz nekem.
Egy utolsó próbálkozás, ennek kell a lagjobbnak lennie. Nem hagyhatom, hogy nemet mondjon nekem. Én akarok nyreni, mindeig nyerek abban amiben szeretnék.
- Sam beszélhetnénk? - kérdeztem a szokásos szempilla rebegtetéssel egybevetve.
- Figyelj, Vivien, nem hinném, hogy szeretnék erről beszélni. Annyiszor megbeszéltük, hogy nem teszem meg és nem is fogom. Jobb indokod nincs minthogy velem akarsz élni örök életedben. De hidd el nem vagyok én olyan jó, hogy miattam szenvedj. Tudod, hogy nem lehet gyereked és, hogy egész életedben a vért fogd kívánni. - ezeket már annyiszor elmondta, hogy kívülről tudom, de meghallgatom, ahányszor csak akarja. De nekem vámpírnak kell lennem. Nem lehetek öreg amikor ő még csak 20 évesnek látszik.
- Tudod mennyire szeretlek és veled akarok lenni, de nem tehetem ha 60 éves leszel, te meg fiatal. Kérlek, legyen ez a legnagyobb kérésem tőled. - nem akarom túlzásba vinni, a kérlelést, de ha máshogy nem megy akkor így kell.
De még mindig látom rajta, hogy nem akarja megtenni. Hét akkor nem fog érdekelni. Meghalok és ő még élni fog.
- Látni fogod ahogy megörekszek és meghalok, te tényleg meg akarsz ölni? - ez durva fenyegetés, de ha ezt kell akkor megteszem. Leszek durva és kegyetlen vele. Akármennyire szeretem el kell érnem, hogy megtegye ami minket össze tart. Remélem lesz egy kis esze és sok könyörgés után rászánja magát.
- Tudod mit én hagylak gondolkozni. nem akarok ebből vitát tudod én mit gondolok róla. Nem fogod fel hogy ez mivel jár. - és kiment a szobából.
Szomorúan leültem az ágyra és bámultam ki az amblakon. Hát a mai is kataszrófa volt ahogy az összes többi is.


~ Kinézet:
Úgy gondolom ezt nem kell megmagyaráznom. Viszont arra figyeljetek, hogyha azt írjátok a kinézetre, hogy fekete hajú és kék szemű, akkor a karakteretek képén ne egy szőke hajú, barna szemű lány/fiú szerepeljen. leírhatjátok milyen ruhát hord, vagy a haját hogy hordja


~ Jellem:
A karaktered jellemét úgy formálod ahogy akarod.Ez is rád van bízva! Itt arra kell figyelnetek, hogyha az írjátok, hogy kedves, aranyos és mindenkivel segítőkész akkor ne játsszátok ki azt, hogy kegyetlen és utál bárkinek is segíteni. Vagyis figyelj, hogy ne az ellentettjét csináld, mint amit leírtál.


~ Cél:
Nekem eddig az volt a célom, hogy megtaláljam Sam gyilkosait, de lettem róla 50 évvel ezelőtt, mert úgy véltem ha eddig nem sikerült nem is fog. Tudom, hogy ember ölte meg és ők nem élnek akármeddig.
Most csak az ismerkedés miatt vagyok a városban és, hogy egyszer sikerüljön átállnom a vegetáriánusokhoz. Hisz nem olyan jó egész életemben gyilkolászni.

~ Szeretem, mert:
Vért mert olyan laktató.
Az embereket, mert bennük csordogál a vér.
Istent, hogy merteremtette az embereket.

~ Nem szeretem, mert:
A farkasokat, mert elvileg ellenségek vagyunk.
A Volturi, hogy nagyon nagyra vannak maguktól.

~ Ellenségek: Ellenségem egyenlőre nincs, de még meglátjuk mit hoz a jövő. Még bármi jöhet, hisz én elég sokáig fogok élni.

Vissza az elejére Go down
 

Vivien Ruckert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban: Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love to first blood :: ::: Karakterek ::: :: ~ Karakteralkotás :: Új előtörténetek -