Love to first blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love to first blood

Twilight Saga
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Előtörténeti minta!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Szerző Üzenet
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2009. Oct. 27.

Előtörténeti minta! Vide
TémanyitásTárgy: Előtörténeti minta!   Előtörténeti minta! EmptySzer. Okt. 28, 2009 1:50 pm

::: Karakter neve :::

Egy kép max. 400x400
Ez vagyok én...



~ Karakter teljes neve: pl.: Annabell Storm,de nem annika19 meg hasonlók
~ Születési ideje: vedd figyelembe,hogy most 2009 van
~ Születési helye: no comment
~ Faj: ember,varázsló,vámpír,boszorkány,vérfarkas,stb.
~ Nem: nő/férfi
~ Kor (a játék kezdetén) : szám
~Titulus: találj ki magadnak egy titulust, mint Edwardnak például : the lion, vagy Bellának > the lamb. A canon karaktereknél ez adott, a canon karakterek topicban megtalálhatod!


~ Család:
~ Apa: keresztnév, vezetéknév, foglalkozás, kor ( ha elhunyt, akkor azt)
~ Anya: keresztnév, vezetéknév, foglalkozás, kor ( ha elhunyt, akkor azt)
~ Testvér(ek): keresztnév, kor


~ Ki változtatott át : ( ha farkas vagy TÖRÖLD ) Átváltoztatód
~ Képességem: ( ha farkas vagy TÖRÖLD ) csak ha van

~ Első átalakulásom: ( ha vámpír vagy, TÖRÖLD )mikor volt?
~ Bevésődés: ˙(ha vámpír vagy, TÖRÖLD ) tervezem, már van


~ Előtörténet:
Erre már kicsit több időt kell szánnod. Az előtörténet minimum 12 sor legyen, akár ódákat is zenghetsz, de 15 sornál kevesebbet nem fogadunk el! Írd be hol jött világra,milyen volt a gyerekkora, fiatalkora, barátai, első szerelem, szüleivel való viszonya. Esetleg más jelentősebb események az életében!.Ha vámpírt csinálsz, írd meg mikor ,ki és hogyan változtatta át a szereplődet, miért ragadozó vagy miért vega vagy. Ha van különleges képessége arról is beszélj, hiszen nem árt tudnunk róla. A vérfarkasoknál arra is szánj sorokat, hogy milyen vérvonal köti össze őket a legendás csapattal. Itt minden a fantáziádra van bízva! Azt is leírhatod mit érzett, az első átalakulás után. Hogyan viszonyul a farkas léthez.


~Szerepjáték példa:
Egy szerepjátékra kellene példa. Min. 200 szó!!!


~ Kinézet:
Úgy gondolom ezt nem kell megmagyaráznom. Viszont arra figyeljetek, hogyha azt írjátok a kinézetre, hogy fekete hajú és kék szemű, akkor a karakteretek képén ne egy szőke hajú, barna szemű lány/fiú szerepeljen. leírhatjátok milyen ruhát hord, vagy a haját hogy hordja


~ Jellem:
A karaktered jellemét úgy formálod ahogy akarod.Ez is rád van bízva! Itt arra kell figyelnetek, hogyha az írjátok, hogy kedves, aranyos és mindenkivel segítőkész akkor ne játsszátok ki azt, hogy kegyetlen és utál bárkinek is segíteni. Vagyis figyelj, hogy ne az ellentettjét csináld, mint amit leírtál.


~ Cél:
Amit ki szeretnél játszani a játékaidban. Legyen gyereked, legyen egy ellenséges, meghalni ( bár szerintem kevésbé esélyes ), emberként túlélni egy ragadozó vámpírral való találkozást, mentsen meg egy helyes pasi, amit csak szeretnél

~ Szeretem, mert: amiket szeretsz

~ Nem szeretem, mert: amiket nem szeretsz

~ Ellenségek: csak ha van, és miért?


~ Fontosnak tartom, hogy tudjátok:
Szólhat ez az userről, vagy a kariról. Mindegy, ha fontosnak tartod itt a helye.



Figyeljetek a helyesírásra!!


Ezt illeszd be, és ebbe helyettesítsed be a te adataidat!

Kód:

[center][size=24][b][color=indigo]::: Karakter neve :::[/color][/b][/size]
Egy kép max. 400x400
[color=black]Ez vagyok én...[/color]



~ [size=18][color=indigo]K[/color]arakter teljes neve: [/size] pl.: Annabell Storm,de nem annika19 meg hasonlók
~ [size=18][color=indigo]S[/color]zületési ideje:  [/size] vedd figyelembe,hogy most 2009 van
~ [size=18][color=indigo]S[/color] zületési helye: [/size] no comment
~ [size=18][color=indigo]F[/color]aj: [/size] ember,varázsló,vámpír,boszorkány,vérfarkas,stb.
~ [size=18][color=indigo]N[/color]em: [/size] nő/férfi
~ [size=18][color=indigo]K[/color]or[/size]  (a játék kezdetén) : szám
~[size=18][color=indigo]T[/color]itulus: [/size] találj ki magadnak egy titulust, mint Edwardnak például : the lion, vagy Bellának > the lamb. A canon karaktereknél ez adott, a canon karakterek topicban megtalálhatod!

~ [size=18][color=indigo]C[/color]salád: [/size]
~ [size=18][color=indigo]A[/color]pa:[/size]  keresztnév, vezetéknév, foglalkozás, kor ( ha elhunyt, akkor azt)
~ [size=18][color=indigo]A[/color]nya: [/size] keresztnév, vezetéknév, foglalkozás, kor ( ha elhunyt, akkor azt)
~ [size=18][color=indigo]T[/color]estvér(ek): [/size] keresztnév, kor


~ [size=18][color=indigo]K[/color]i változtatott át : [/size]( ha farkas vagy TÖRÖLD )  Átváltoztatód
~ [size=18][color=indigo]K[/color]épességem:[/size] ( ha farkas vagy TÖRÖLD ) csak ha van

~ [size=18][color=indigo]E[/color]lső átalakulásom: [/size]( ha vámpír vagy, TÖRÖLD )mikor volt?
~ [size=18][color=indigo]B[/color]evésődés: [/size]˙(ha vámpír vagy, TÖRÖLD ) tervezem, már van


~ [size=18][color=indigo]E[/color]lőtörténet:[/size]
Erre már kicsit több időt kell szánnod. Az előtörténet minimum 12 sor legyen, akár ódákat is zenghetsz, de 15 sornál kevesebbet nem fogadunk el! Írd be hol jött világra,milyen volt a gyerekkora, fiatalkora, barátai, első szerelem, szüleivel való viszonya. Esetleg más jelentősebb események az életében!.Ha vámpírt csinálsz, írd meg mikor ,ki és hogyan változtatta át a szereplődet, miért ragadozó vagy miért vega vagy. Ha van különleges képessége arról is beszélj, hiszen nem árt tudnunk róla. A vérfarkasoknál arra is szánj sorokat, hogy milyen vérvonal köti össze őket a legendás csapattal. Itt minden a fantáziádra van bízva! Azt is leírhatod mit érzett, az első átalakulás után. Hogyan viszonyul a farkas léthez.


~[size=18][color=indigo]S[/color]zerepjáték példa:[/size]
Egy szerepjátékra kellene példa. Min. 200 szó!!!


~ [size=18][color=indigo]K[/color]inézet: [/size]
 Úgy gondolom ezt nem kell megmagyaráznom. Viszont arra figyeljetek, hogyha azt írjátok a kinézetre, hogy fekete hajú és kék szemű, akkor a karakteretek képén ne egy szőke hajú, barna szemű lány/fiú szerepeljen. leírhatjátok milyen ruhát hord, vagy a haját hogy hordja


~ [size=18][color=indigo]J[/color]ellem: [/size]
A karaktered jellemét úgy formálod ahogy akarod.Ez is rád van bízva! Itt arra kell figyelnetek, hogyha az írjátok, hogy kedves, aranyos és mindenkivel segítőkész akkor ne játsszátok ki azt, hogy kegyetlen és utál bárkinek is segíteni. Vagyis figyelj, hogy ne az ellentettjét csináld, mint amit leírtál.


~ [size=18][color=indigo]C[/color]él:[/size]
 Amit ki szeretnél játszani  a játékaidban. Legyen gyereked, legyen egy ellenséges, meghalni ( bár szerintem kevésbé esélyes ), emberként túlélni egy ragadozó vámpírral való találkozást, mentsen meg egy helyes pasi, amit csak szeretnél

~ [size=18][color=indigo]S[/color]zeretem, mert:[/size] amiket szeretsz

~ [size=18][color=indigo]N[/color]em szeretem, mert: [/size] amiket nem szeretsz

~ [size=18][color=indigo]E[/color]llenségek: [/size] csak ha van, és miért?


~ [size=18][color=indigo]F[/color]ontosnak tartom, hogy tudjátok:[/size]
 Szólhat ez az userről, vagy a kariról. Mindegy, ha fontosnak tartod itt a helye.[/center]


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 29, 2009 6:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://lovetofirstblood.hungarianforum.com
 

Előtörténeti minta!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban: Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love to first blood :: ::: Karakterek ::: :: ~ Karakteralkotás -