Love to first blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love to first blood

Twilight Saga
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Könyvek <3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Szerző Üzenet
Vendég
Vendég



Könyvek <3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Könyvek <3   Könyvek <3 EmptyCsüt. Jan. 28, 2010 10:09 pm

Könyv címe: Narnia krónikái -A varázsló unokaöccse
Író: C. S. Lewis
Rövid tartalom: A Narnia Krónikája a Jó és Rossz örök háborúját meséli el. Olykor a csatamezőn, nyílt küzdelemben csap össze a fény az árnnyal, máskor a szív rejtett zugaiban. Ám legyenek az ütközetek akár a lélekben, akár a harcmezőn: minden összecsapás meghatározó erejű. Olyan utakon kalandozhatunk, amelyek a világ végére vezetnek, fantasztikus lényekkel köthetünk ismeretséget, megtudjuk, mi az árulás, mi a hőstett, mit jelent megnyerni vagy épp elveszíteni egy barátot. Kalandos utazás ez a fantázia birodalmában, ugyanakkor a legmélyebb valóságban.
Te miért ajánlod: Egyszer volt hol nem volt, voltam egysezer én. Nagyon unatkoztam, és rámjÖtt AZ OLVASHATNÉK. FELLAPOZTAM EGY OLDALON A KÖNYVAJÁNLÓT, ÉS OTT LÁTTAM HOGY EGY HÖLGYEMÉNY RAKOTT BE EGY KÖNYVET: vICKY lESTER. óH, HISZEN EZ A NARNIA. eKKOR ESETT LE, HOGY EZ NEKEM IS MEGVAN. HAMWAR LEKAPTAM A POLCRÓL, ÉS BELEÁSTAM MAGAM. nAGYON KIRÁLY VOLT! (BOCS A NAGYBETŰKÉRT, CAPS LOCK XD)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Könyvek <3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Könyvek <3   Könyvek <3 EmptyCsüt. Jan. 28, 2010 10:02 pm

Könyv címe: Pokoli Báléjszakák
Író: Meg Cabot
Kim Harrison
Michele Jaffe
Stephenie Meyer
Lauren Myracle
Rövid tartalom: Áll a bál, de para!

Az öt izgalmas történet középpontjában a bál áll, pontosabban afféle para-bál, ahol aztán pokoli táncot lejtenek mindenféle lények.
Délután, amikor még azon görcsöltél, hogy kétballábas vagy, és leginkább a ruhásszekrényed szegényessége aggasztott, eszedbe sem jutott, hogy maga a Nagy Kaszás visz majd táncba... Márpedig ő nem azért kért fel, hogy a toiletted dicsérje...
Némely estély akciódússá fajul, olykor kivégeznek egy harapós kedvű vámpírt, angyalok csapnak össze démonokkal, szóval valamivel izgalmasabbak, mint egy retro öltönyös DJ szövegelése, és a lakásból sem kell kimozdulnod.

Az ajtóval ne bajlódj, vagy bejönnek, vagy nem...

Szóval, engedd el magad! Rémes estéd lesz!
Te miért ajánlod: ha valami is-ius akkor ez az. Öt novella van benne, de azok közt van jó, és vban kevésbé az. Te melyikre lennél kíváncsi?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Könyvek <3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Könyvek <3   Könyvek <3 EmptyCsüt. Jan. 28, 2010 10:00 pm

Könyv címe: Shiver- borzongás
Író: Meggie Stiefvater
Rövid tartalom: A hideg - Grace évek óta figyelte a házuk mögötti erdőben élő farkasokat. Egy sárga szemű farkas - az /ő/ farkasa - visszanéz rá. Nagyon ismerős, de nem tudja, miért.
A forróság - Sam két életet élt. Farkasként néma társa a lánynak, akit szeret. Aztán egy rövid ideig minden évben emberként, aki nem meri megszólítani Grace-t... Egészen mostanáig.
A borzongás - Grace és Sam számára a szerelem mindig távoli volt. De amikor már kimondták, nem takargathatták tovább. Samnek küzdenie kell, hogy ember maradjon - és Grace harcol, hogy megtartsa a fiút - még ha ez a múlt sebeit, a jelen törékenységét és a képtelen jövőt jelenti

Te miért ajánlod: Ez egy letehetetlen könyv, Folyton kíváncsi voltam a folytatásra, és mivel 2 suzemszögböl láthatod a történetet így megismered mindenki gondolatát, érzéseit...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Könyvek <3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Könyvek <3   Könyvek <3 EmptyCsüt. Jan. 28, 2010 9:58 pm

Könyv címe: Az anyu én vagyok
Író: Nógrádi Gábor
Rövid tartalom: Mikor az ötödikes Mesi meglátja, hogy a macska kergeti a kutyát, és a kutya felmászik fára, rögtön tudja, hogy tudós nagyapja kísérlete sikerült: a kutya és a macska "helyet cseréltek". De a Tata igazi célja nem az állatok csereberéje. Elképzelése szerint két ember csak úgy ismerheti meg egymást igazán, ha egy kicsit egymás testében élnek. De ki lesz az a két ember, aki ezt vállalja? Anna, Mesi tanárnő mamája, hallani sem akar ilyen őrültségről. Mesi pedig, aki csatár az ötödikes lányok focicsapatában, inkább a híres futballsztár, David Beckham bőrébe szeretne bújni... Ezt az izgalmas, humoros, érzelmes történetet Nógrádi Gábor a Petepite olvasóinak kérésére írta. De míg a magyar és nemzetközi díjakat nyert Petepitében apa és fia, ebben a regényben anya és lánya cserélnek helyet. És a világ most is a feje tetejére áll.

Te miért ajánlod: Mert vicces... Nagyon nagyon vicces. Az osztályomból szinte mindenkinek bejön. Neked miért is ne... ?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Könyvek <3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Könyvek <3   Könyvek <3 EmptyCsüt. Jan. 28, 2010 9:56 pm

Könyv címe: Lenn, a nyuszi barlangjában
Író: Peter Abrahams
Rövid tartalom: Lenn, a nyuszi barlangjában - Rejtélyes események Echo Fallsban
Ingrid rosszkor, rossz helyen van. Legalábbis a cipője. Ahhoz, hogy visszaszerezze, olyan kaliberű nyomozásba fog, ami még példaképének, Sherlock Holmesnak is becsületére válna, pedig a tizenhárom éves lánynak amúgy is éppen elég dolga akad. Ott van az iskola, a foci, no meg a főszerep az Echo Fallsban megrendezendő Alice Csodaországban című színjátékban. A nyuszi barlangjába esett Alice különös kalandjaihoz hasonlóan Ingrid kisvárosában is kezdenek egyre furcsábbá válni a dolgok. Echo Falls lakóinak élete rémálommá változik, ám Ingrid eltökélte, hogy felébred... "Peter Abrahams valamennyi regényét olvastam és azt hiszem, A Lenn, a Nyuszi barlangjában az abszolút kedvencem. Peter az olvasót tökéletes tehetséggel mindvégig egy lépéssel Ingrid előtt tartja, akiért így végigizguljuk az egész könyvet... (...) A Harry Potter könyvekhez hasonlóan, amikor a megírt történetek ennyire kidolgozottak és élvezhetőek, a "felnőtt" és "ifjúsági" jelzők elveszítik jelentőségüket, hiszen ez a regény nem más, mint az események lehengerlően izgalmas és érdekfeszítő láncolata." (Stephen King)
Te miért ajánlod: mert imádoim ha valahol nyomozni lehet,. és ha szereted azokat a könyveket amiknek na végén jön az akció akkor nekedn való ^^
Vissza az elejére Go down
Zoey Averay
Vegetáriánus vámpír
Zoey Averay

Hozzászólások száma : 407
Join date : 2009. Oct. 28.
Age : 31

Könyvek <3 Vide
TémanyitásTárgy: Könyvek <3   Könyvek <3 EmptyCsüt. Jan. 28, 2010 9:19 pm

Ha megszeretnéd osztani velünk...


Könyv címe: ide...
Író:
ide...
Rövid tartalom: ide...
Te miért ajánlod: ide...

Kód:


[b]Könyv címe:[/b] ide...
[b]Író:[/b] ide...
[b]Rövid tartalom:[/b] ide...
[b]Te miért ajánlod:[/b] ide...
Vissza az elejére Go down
http://boszimagia.gportal.hu/
Ajánlott tartalom




Könyvek <3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Könyvek <3   Könyvek <3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Könyvek <3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban: Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love to first blood :: ::: Általános ::: :: ~ Ajánló -