Love to first blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love to first blood

Twilight Saga
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Szerző Üzenet
Vendég
Vendég



Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3   Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3 EmptySzer. Júl. 28, 2010 8:15 pm

Ki mondta kinek: Angel, az én kis feleségem
Hol: a házunkban
Mit is mondott? :De addig menjünk, amíg vékony és tökéletes vagyok. Ha rá néz más nőre, én letekerem a tökét.~
Vissza az elejére Go down
Angelica Smith
Ember
Angelica Smith

Hozzászólások száma : 257
Join date : 2010. Jul. 08.
Age : 31

Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3   Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3 EmptyKedd Júl. 27, 2010 5:01 pm

Ki mondta kinek: Gabriel Torres úr, nekem
Hol: a házunkban
Mit is mondott? : Mialatt fönt volt, jobban szemügyre vettem az ételt. Kétségkívül jó illata volt és a tálalása is kellőképpen étvágygerjesztő, viszont fogalmam sem volt arról, hogy vajon miből csinálta. Volt abban zöldség is meg hús is, de hogy mifélék, azt nem tudtam. Egy újabb rejtély - Christian mondott valami olyat egyszer, hogy az ilyesmit csak enni kell és gondolkozni sem szabad azon, hogy vajon mi is az, ami épp lemegy a torkodon.

....

Szerintem nagyon jól állt neki ez a kis rendezetlenség, habár a ruháját illetően már nem voltam ennyire elégedett. A piros szári lényegesen szebb volt mint ez a viseletes szabadidőruha, de végülis annyira mindegy volt, mert magamat ismerve ezek után úgyse sokáig maradt volna rajta...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3   Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 7:37 pm

Ki mondta kinek: Lester nekem
Hol: Port Angeles, sétáló utca
Mit is mondott? : Nem tudtam mellette maradni, valaki… valaki más járt a fejemben. Nem először akkor, amikor valakivel vagyok. Azok a zöldes kék szemek, az a szőkés-barna, kicsit kócos haj… Heather.


Les, annyira imádlak. Amúgy ezt a fogalmat a papunk fogalmazta meg, körülírva a mindnyájunk számára ismert fogalmat. Ez volt a szemléltetés a káromkodásra.

Vissza az elejére Go down
Lester Kerouac
Ember
Lester Kerouac

Hozzászólások száma : 149
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 37
Tartózkodási hely : Washingtonban egy lakókocsiban

Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3   Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 7:19 pm

Ki mondta kinek: Heather nekem
Hol:Port Angeles, sétáló utca
Mit is mondott? :Lassan fújtam ki a füstöt, és kiszaladt belőlem egy nem túl nőies mondat, amiben Istent szólítottam fel az emberi fajfenntartást elősegítő tevékenység végzésére, aztán eldobtam a csikket és felpattantam.
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen
Vegetáriánus vámpír
Edward Cullen

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2010. Jan. 27.

Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3   Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3 EmptyCsüt. Ápr. 01, 2010 6:05 pm

Ki mondta kinek: Lana Natalienak Very Happy
Hol: Forks főutca
Mit is mondott? :- Ne haragudj, de te honnan szabadultál? – A kérdésem végére tettem egy zavart nevetést, a nyomába sem ért az ő csengő szóra emlékeztető kacajának, de a célra megfelelt. Arra koncentráltam, hogy az imént érzett összes dolgot alaposan elfelejtsem. Ahogy hozzám ért, ahogy megrettentem tőle, mind-mind elszállt a távolba. Nem volt többé a komplexusom a szépsége miatt, a tisztán zengő hangja elvesztette számomra a nyomatékát. Nem volt már más, csak egy őrült. Egy őrült, akit be kéne zárni valahova. Még egyszer ránéztem, ő meg, mintha csak a farkas lenne a meséből, talán a hatás kedvéért, még egyszer hangsúlyozta: öt perc. Ó, aranyom, nekem csak jó, hogy megszabadulok tőled.
- Éppen elég lesz. De csak egy tanács. Komolyan, nézesd meg magad. – sarkon fordultam. Nem számítottam arra, hogy kettőnk között könnyes búcsú fog lejátszódni, tulajdonképpen megkönnyebbültem, hogy végre megszabadulok tőle. Egy dolog biztos, a vörös Barbie imitátorokkal vigyázni kell. Azért a lépéseimet felgyorsítottam. Nem néztem hátra, nem voltam kíváncsi rá, hogy követ-e
Vissza az elejére Go down
Karolina Scott
Ember
Karolina Scott

Hozzászólások száma : 350
Join date : 2009. Nov. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3   Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 10:04 pm

hehe! nem is tudtam, hogy ilyen vicces vagyok! XD
Ki mondta kinek: Jamie Lillynek
Hol:Forks erdőjében
Mit is mondott? : Ez nem olyan, mint mondjuk Kalifornia, ide nem költözik az ember önszántából. Vagy ha mégis, akkor jó esély van rá, hogy egy sorozat gyilkos volt korábban…

Valamiért elég gyakran kötök ki ezen a helyen. Olyan békés és csendes külsőleg, e felől egy temető összes tulajdonságát magában hordozza. Meg néha azt is, hogy aki egyszer bekerül, csak ritkán jut ki élve. … Rettegnék is erre járni, ha csak nem én lennék a legveszélyesebb dolog, amivel szembekerülhet az ember fia… vagy lánya.

Bár, miért is ne kapnék paffot, ha épp közlöm valakivel, hogy elvben nem is szabadna léteznie, mire az – már, mint akinek mondom, teszem azt a mostani helyzetből adódóan, tegyük fel egy vámpírnak – úgy néz rám, mintha épp a Pitagoras tétel alap elvét próbálnám megcáfolni. Ezen azért - így végig gondolva - tényleg csak én csodálkozhatok. Kizárt, hogy ilyen helyzetbe kerüljön, csak én lehetek ennyire szerencsétlen. Miért, ó, miért nem mentem inkább moziba?

A Volturiról hallottál már? Tudod, azok a szenilis idióták Olaszországban. Na, most ők szerintem szeretik Drakónt imitálni – tudod, Drakón az egy görög ember volt Krisztus előtt 621-ben – szóval, korlátoznak mindent és mindenkit mindenben – törvényekkel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3   Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3 EmptyPént. Márc. 26, 2010 10:29 pm

Ki mondta kinek:Lana Nathalie-nak
Hol: Forks utca
Mit is mondott? :
A fák kopasz, havas ágakkal nyúltak az ég felé, mintha csak napfényért imádkoznának. De ez egy olyan dolog volt, amiért hiába epekedik élő vagy élettelen, a kisvárosban némi természetes fényt várni ugyanolyan fölösleges, mintha a szőnyeg alá bemászáshoz keresnénk létrát. A telet Forks -ban nem lehetséges becsülettel varázslatos, jégvirágos Csodaországként leírni, ahol minden ágacskát törékeny jégporcukor csipkéz. A forksi tél nem lacafacázik, hanem betekintést nyújt egyenesen a világ megteremtése előtti őshidegbe. Az ötlet, hogy a tél valójában élvezetes is lehet, sose merült fel bennem.

Szinte hallottam anyám szavait a fülemben visszhangzani, hogy „Ó, édes lányom, vedd fel azt a kesztyűt, nem lesz tőle semmi bajod!”. Tényleg nem lett volna, sőt, én lennék a legboldogabb, ha csak akkor egyszer megfogadom, amit mond. Miért, ó, miért nem kaptam a pubertás koromhoz egy kis értelmet is?

Pont úgy beszélt, mint egy modell, vagy mint egy filmcsillag, aki épp az Oscar – díjat veszi át. És ahogy mellé mosolygott, mintha csak most szállt volna le egy bőrgyógyászati cég plakátjáról.

A szavainak volt egy baljós kicsengése, mint a horror filmekben.

Minden bizonnyal elpirultam volna a bókjától, ha nem lány lett volna, és ha nem az előző pillanatban vallotta volna be, hogy már jóval több, mint száz éves! Bárhogy néztem, nem tűnt többnek huszonegynél. Marha jó lehet a ránctalanítója…

Lehetetlennek tűnt a helyzet, mintha a PUNK’D egyik adásába kerültem volna bele. Ashton Kutcher nem ér annyit, hogy mind ezt átéljem…
Vissza az elejére Go down
Isabella Marie Cullen
Ember
Isabella Marie Cullen

Hozzászólások száma : 630
Join date : 2009. Oct. 30.
Age : 27

Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3 Vide
TémanyitásTárgy: Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3   Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3 EmptyVas. Márc. 14, 2010 8:36 pm

Ez a topic Lana ötletéből jött létre, hogy ide beírhassátok, ami
esetleg a saját - vagy mások játékában nagyon tetszett!
Mi is szívesen nézünk ilyeneket, szóval írjatok bátran!

Íme a minta:

Kód:
[font=Georgia][i][b]Ki mondta kinek:[/b] pl.: Zoey Averay Caius-nak
[b]Hol[/b]: pl.: Volterra főtere
[b]Mit is mondott? :[/b] ...... / ide jön a kívánt idézet /[/i][/font]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3   Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Aranyat köpsz? Te jó ég!!! <3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban: Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love to first blood :: ::: Általános ::: :: ~ Csevegő -