Love to first blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love to first blood

Twilight Saga
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Csevegő <3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
Szerző Üzenet
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 40 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 40 EmptyVas. Jún. 06, 2010 4:36 pm

Isabella Marie Cullen írta:
Ki mondta, hogy menekülök előled?! * mérges pillantás *
Csak egy észrevételem lenne: a játékunkat nem szabad tető alatt megejteni,
mert TE már lassan sehova sem érsz be! xD
Sam-mel? Király! xD
Amúgy is kevés lóméretű farkasunk van ... és sok Piroskánk ... * tűnődve sorolja magában *
Khm ... majd megbeszéljük, mi a reménytelen, miután össze találkozol a harapós kedvű Playboy nyuszinkkal! xD

Bells, félreértetted. "Sam" Samanthát takarja. xD
De persze majd más farkasokkal is szívesen játszom. De úgy vettem észre, hogy rajtam kívül kevés farkas aktív mostanában. Sad
Vissza az elejére Go down
Isabella Marie Cullen
Ember
Isabella Marie Cullen

Hozzászólások száma : 630
Join date : 2009. Oct. 30.
Age : 27

Csevegő <3 - Page 40 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 40 EmptyVas. Jún. 06, 2010 3:56 pm

Jacob Black írta:
Isabella Marie Cullen írta:
Juj, rendben és köszönöm, hogy megérted a dolgot ^^
Van egy olyan érzésem, hogy megpályázhatnátok majd a hónap legjobb játéka kitüntetést!
De ugye tudod, hogy teljes mértékben Neked drukkolok? xD
Rendben, át is teszem, csak tegnap már nem volt kedvem variálni, és már meg is lesz! ^^

Kösz Bells! De te sem úszod meg a játékot, ugye tudod?
Átraktam a határnál várok Rose-ra. *Ez olyan fura, Jake vár Rose-ra. xD*
Hát... majd meglátjuk, szerintem ha Chris aktiválja magát, Sam-mel überelni fogom Jake-et.
*Végtére is Jensen Ackles mániás vagyok, vagy mifene?! xD*
Ez a lány... ez a lány reménytelen eset... *Jake lemondóan megrázza a fejét.*

Ki mondta, hogy menekülök előled?! * mérges pillantás *
Csak egy észrevételem lenne: a játékunkat nem szabad tető alatt megejteni,
mert TE már lassan sehova sem érsz be! xD
Sam-mel? Király! xD
Amúgy is kevés lóméretű farkasunk van ... és sok Piroskánk ... * tűnődve sorolja magában *
Khm ... majd megbeszéljük, mi a reménytelen, miután össze találkozol a harapós kedvű Playboy nyuszinkkal! xD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 40 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 40 EmptyVas. Jún. 06, 2010 3:48 pm

Isabella Marie Cullen írta:
Juj, rendben és köszönöm, hogy megérted a dolgot ^^
Van egy olyan érzésem, hogy megpályázhatnátok majd a hónap legjobb játéka kitüntetést!
De ugye tudod, hogy teljes mértékben Neked drukkolok? xD
Rendben, át is teszem, csak tegnap már nem volt kedvem variálni, és már meg is lesz! ^^

Kösz Bells! De te sem úszod meg a játékot, ugye tudod?
Átraktam a határnál várok Rose-ra. *Ez olyan fura, Jake vár Rose-ra. xD*
Hát... majd meglátjuk, szerintem ha Chris aktiválja magát, Sam-mel überelni fogom Jake-et.
*Végtére is Jensen Ackles mániás vagyok, vagy mifene?! xD*
Ez a lány... ez a lány reménytelen eset... *Jake lemondóan megrázza a fejét.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Marie Cullen
Ember
Isabella Marie Cullen

Hozzászólások száma : 630
Join date : 2009. Oct. 30.
Age : 27

Csevegő <3 - Page 40 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 40 EmptyVas. Jún. 06, 2010 3:19 pm

Jacob Black írta:
Isabella Marie Cullen írta:
Jacob Black írta:
Wáá... a vizsgát megírtam.
Neki álltam Rose reagjának, de annyira Bellásra sikeredett... Rolling Eyes Embarassed
Mit szólnátok egy játékhoz hármasban? Minden esetre elküldöm, a Cullen házban megtaláljátok.
//OFF: Időben az esküvő utánra tettem a dolgot, remélem nem gond.//

Szia Jake !!!!
* megöleli*

Hát, ami a reagot illeti olvastam, de valahol máshol kicsit jobb lenne, mert én speciel nem vagyok a Cullen-ház közelében és
nem igazán szeretünk ugrálni az időben sem; mert a játék - véleményünk szerint - úgy nehezen nyomon követhető.
De - ha Rose-zal játsszol, annak is örülni fogok! Ő most éppen La Push felé tart, szökik az esküvőmről ... - jellemző, mi? xD
Minden esetre, ha kissé átírnád a reagot és átraknád La Push-ba tekinthetnétek kezdésnek is, és a dolog el lenne simítva!

U.i.: SORRY!!!!!!!!!! & I LOVE YOU <3

*Bellst megölelgeti* Sajnálom a dolgot. Viszont akkor átírom az egészet, és a buta szőke vérszívó (alias Rosalie) lesz az áldozatom. xD Úgy is gyúrok a 100 legrosszabb szőke nős vicc toplistára. xD
Amúgy megnéztem és a Határvonalat nem alfórumként, hanem topic-ként raktad be. Ha javítod, akkor átteszem oda, addig marad az erdő a helyszín.

Juj, rendben és köszönöm, hogy megérted a dolgot ^^
Van egy olyan érzésem, hogy megpályázhatnátok majd a hónap legjobb játéka kitüntetést!
De ugye tudod, hogy teljes mértékben Neked drukkolok? xD
Rendben, át is teszem, csak tegnap már nem volt kedvem variálni, és már meg is lesz! ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 40 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 40 EmptyVas. Jún. 06, 2010 3:13 pm

Isabella Marie Cullen írta:
Jacob Black írta:
Wáá... a vizsgát megírtam.
Neki álltam Rose reagjának, de annyira Bellásra sikeredett... Rolling Eyes Embarassed
Mit szólnátok egy játékhoz hármasban? Minden esetre elküldöm, a Cullen házban megtaláljátok.
//OFF: Időben az esküvő utánra tettem a dolgot, remélem nem gond.//

Szia Jake !!!!
* megöleli*

Hát, ami a reagot illeti olvastam, de valahol máshol kicsit jobb lenne, mert én speciel nem vagyok a Cullen-ház közelében és
nem igazán szeretünk ugrálni az időben sem; mert a játék - véleményünk szerint - úgy nehezen nyomon követhető.
De - ha Rose-zal játsszol, annak is örülni fogok! Ő most éppen La Push felé tart, szökik az esküvőmről ... - jellemző, mi? xD
Minden esetre, ha kissé átírnád a reagot és átraknád La Push-ba tekinthetnétek kezdésnek is, és a dolog el lenne simítva!

U.i.: SORRY!!!!!!!!!! & I LOVE YOU <3

*Bellst megölelgeti* Sajnálom a dolgot. Viszont akkor átírom az egészet, és a buta szőke vérszívó (alias Rosalie) lesz az áldozatom. xD Úgy is gyúrok a 100 legrosszabb szőke nős vicc toplistára. xD
Amúgy megnéztem és a Határvonalat nem alfórumként, hanem topic-ként raktad be. Ha javítod, akkor átteszem oda, addig marad az erdő a helyszín.
Vissza az elejére Go down
Isabella Marie Cullen
Ember
Isabella Marie Cullen

Hozzászólások száma : 630
Join date : 2009. Oct. 30.
Age : 27

Csevegő <3 - Page 40 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 40 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 8:34 pm

Jacob Black írta:
Wáá... a vizsgát megírtam.
Neki álltam Rose reagjának, de annyira Bellásra sikeredett... Rolling Eyes Embarassed
Mit szólnátok egy játékhoz hármasban? Minden esetre elküldöm, a Cullen házban megtaláljátok.
//OFF: Időben az esküvő utánra tettem a dolgot, remélem nem gond.//

Szia Jake !!!!
* megöleli*

Hát, ami a reagot illeti olvastam, de valahol máshol kicsit jobb lenne, mert én speciel nem vagyok a Cullen-ház közelében és
nem igazán szeretünk ugrálni az időben sem; mert a játék - véleményünk szerint - úgy nehezen nyomon követhető.
De - ha Rose-zal játsszol, annak is örülni fogok! Ő most éppen La Push felé tart, szökik az esküvőmről ... - jellemző, mi? xD
Minden esetre, ha kissé átírnád a reagot és átraknád La Push-ba tekinthetnétek kezdésnek is, és a dolog el lenne simítva!

U.i.: SORRY!!!!!!!!!! & I LOVE YOU <3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 40 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 40 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 1:41 pm

Christian Jericho írta:
Üdv (:

huh... olyan rég jártam már erre xDD na, de mindegy is Razz
szóval, Sam: igyekszek neked írni, de most egyszerűen olyan az elmém, mint egy hatalmas nagy szivacs, melyet a járókelők kicsavargatnak xD (értsd, nincs ihlet) Rolling Eyes
mellesleg köszi az avit ^^ imáádóóm

Örülök, látom be is tetted. *Júzer irtó büszke most magára ám... xD*
Semmi gond Chris. Ha nincs ihleted, írj valami rövidet és én majd meglódítom a dolgokat.
*Júzer már egy csomó mindent kitalált, de nem akarta irányítani a karidat...
Viszont, új ihletet kaptam kb. 2 perce, úgyhogy átírom a végét és tudsz reagálni rá. Very Happy*
Vissza az elejére Go down
Karolina Scott
Ember
Karolina Scott

Hozzászólások száma : 350
Join date : 2009. Nov. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Csevegő <3 - Page 40 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 40 EmptyPént. Jún. 04, 2010 9:45 pm

Huha!
Ki tagja féjszbúkon a "Nevezzük át Pannonhalmát Telenorhalmává" klubnak? XD

Amúgy, a távolmúltban is akár, nem látta valaki Max-et az oldalon? pale olyan egyedül vagyok nélküle...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 40 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 40 EmptyPént. Jún. 04, 2010 8:58 pm

Üdv (:

huh... olyan rég jártam már erre xDD na, de mindegy is Razz
szóval, Sam: igyekszek neked írni, de most egyszerűen olyan az elmém, mint egy hatalmas nagy szivacs, melyet a járókelők kicsavargatnak xD (értsd, nincs ihlet) Rolling Eyes
mellesleg köszi az avit ^^ imáádóóm
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 40 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 40 EmptyPént. Jún. 04, 2010 8:47 pm

Na, én elintéztem majdnem mindent (Chris ragját sajna még nem tudom olvasni.), így lépek. Holnap jövök.
Vissza az elejére Go down
Karolina Scott
Ember
Karolina Scott

Hozzászólások száma : 350
Join date : 2009. Nov. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Csevegő <3 - Page 40 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 40 EmptyPént. Jún. 04, 2010 8:09 pm

Akkor Boldog ÚjraMegSzületésnapot, Love To First Blood! Very Happy

HAli mindenki! Smile
Vissza az elejére Go down
Zoey Averay
Vegetáriánus vámpír
Zoey Averay

Hozzászólások száma : 407
Join date : 2009. Oct. 28.
Age : 31

Csevegő <3 - Page 40 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 40 EmptyPént. Jún. 04, 2010 1:59 pm

Nos akkor újjáélesztettük a fórumot!
Ide is beköszönök! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://boszimagia.gportal.hu/
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 40 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 40 EmptyPént. Jún. 04, 2010 1:14 pm

Wáá... a vizsgát megírtam.
Neki álltam Rose reagjának, de annyira Bellásra sikeredett... Rolling Eyes Embarassed
Mit szólnátok egy játékhoz hármasban? Minden esetre elküldöm, a Cullen házban megtaláljátok.
//OFF: Időben az esküvő utánra tettem a dolgot, remélem nem gond.//
Vissza az elejére Go down
Zoey Averay
Vegetáriánus vámpír
Zoey Averay

Hozzászólások száma : 407
Join date : 2009. Oct. 28.
Age : 31

Csevegő <3 - Page 40 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 40 EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 10:02 pm

Hátha itt ezt majd többen olvassák, ide írom...

Az aviképek mérete megváltozott mostantól 150x300
Minden felhasználót megkérnék, hogy ezután már csak ilyen méretű képeket tegyenek ki!
Ha segítség kell, akkor meg megtaláltok a Képrendelés a'la Zoey topicnál!!!

Üdv:Zoey Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://boszimagia.gportal.hu/
Zoey Averay
Vegetáriánus vámpír
Zoey Averay

Hozzászólások száma : 407
Join date : 2009. Oct. 28.
Age : 31

Csevegő <3 - Page 40 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 40 EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 9:49 pm

Oks! Szia Samantha! Hát én önkényesen engedélyezem! Max. a többi modi legyilkol! Bár talán nem. Tényleg kár, hogy nem lehet visszanézni. Mikor annak idején elindítottuk a másfajta csevit erre nem gondoltam. Szóval az észrevétel jó, s szeritnem belevághatunk újra!

Akkor hivatalosan is megnyitom. hehe
Vissza az elejére Go down
http://boszimagia.gportal.hu/
Vendég
Vendég



Csevegő <3 - Page 40 Vide
TémanyitásTárgy: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 40 EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 9:46 pm

*Bepofátlankodik, és újra indítja, harmadszor is. xD*

Nos, úgy véltem erre szükség van, főleg, hogy aktivizálom magam hamarosan Jake-ként is. Very Happy
Itt is beszélgessünk, így legalább vissza lehet nézni. Sajna a chat-ben nem tudom ezt megtenni.

Na én mára léptem, holnap vizsga után, meg ha kikísértem barátomat az állomásra 4kor, jövök!
Sziasztok! ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Csevegő <3 - Page 40 Vide
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő <3   Csevegő <3 - Page 40 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Csevegő <3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
40 / 40 oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Engedélyek ebben a fórumban: Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love to first blood :: ::: Általános ::: :: ~ Csevegő -