Love to first blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love to first blood

Twilight Saga
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Szerző Üzenet
Isabella Marie Cullen
Ember
Isabella Marie Cullen

Hozzászólások száma : 630
Join date : 2009. Oct. 30.
Age : 27

Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút)   Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) EmptyCsüt. Márc. 24, 2011 7:28 pm

Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) 11hbclj

* Csak most értem rá alaposabban körülnézni a házban, ami belül is legalább olyan megnyerő volt, mint odakintről. Szinte a bőrömön éreztem a nyugalom fáradt aromáját. Jól esett azután a tortúra után, amin az átszállások alkalmával mindig átestem. Több, mint fél napot utazni nem kellemes magassarkúban és Alice hajkölteményében egyensúlyozva.
Eltűnődve füleltem egy másodperc töredékéig és élveztem, ahogy az ablakokon át a nap utolsó sugara megsimogatja a bőrömet. Évekig el tudtam volna feküdni ott, Edwardba kapaszkodva, nem gondolva semmire és senkire! Ez persze jelen állapotomban lehetetlen, de már csak néhány hét, ha Edward állja a szavát és akár ide is ragasztózhatom magam, a garnitúrához!
Ez a gondolat némi elégedettséggel töltött el. Pillantásom vissza siklott Edward arcára, s így, szavak nélkül igyekeztem a tudtára adni, mit is érzek iránta. *
~ Olyan kellemetlen mentálisa némának lenni! ~
* Ez a gondolatom még engem is meglepett, hiszen eddig lételemem volt elfedni a belső monológjaimat Edward elől. Akkor és ott mégis csak arra vágytam, hogy hallja, lássa, érezze... hogy tudja, mennyire szeretem! A szavaira csak egy helytelenítő fejrázással feleltem. *
- Ugye tudod, hogy a mai nap teljesen, totálisan az agyadra ment? * suttogtam pimasz vigyorral az ajkaimon, majd örömittasan átadtam magam a közelségének. Olyan jó volt tudni, hogy itt van, velem, a világ szeme elől elrejtőzve.
Tekintetem egy töredékmásodpercig ismét végig futott a házikó részein. Aztán belém villant a név, amit Edward említett. Esme szigete.
Ez meglepett. Nem tudtam, hogy Edward extrém bőkezűsége Carlisle példájából fakad!
Pillantásom vissza vándorolt Edward arcára, hogy aztán megadóan lehunyhassam a szemeimet, belefeledkezve a csókjába. Hiba volt...

Elfúló sóhajom Edward ajkai közt halt mártírhalált, mikor hirtelen a plafon elfordult! Vagyis igazából én fordultam el, Edward hatására.
Éreztem, ahogy az arcomat elönti a forróság, s a légzésem is hirtelen vált szabálytalanná. Hirtelen abban sem voltam biztos, mi a nevem, ösztönösen szántottak az ujjaim Kedvesem hajába. *
~ Istenem, mindjárt szívrohamot kapok! ~
* A szívem úgy dörömbölt a bordáimon, mintha át akarná törni őket. Ahol Edward ujjai hozzám értek fellobbant a bőröm, szinte automatikusan. Hirtelen holt részegnek éreztem magam!
Edward ujjait megérezve a pólóm alatt magamba fojtottam egy meglepett sóhajt. Nem hittem volna, hogy még kérlelnem sem kell majd, főleg az esküvőn történtek után. Rosalie távozása megviselte, láttam rajta! Azt hittem... nem fogja ilyen könnyen túltenni magát rajta!

Egy pillanat műve volt az egész. Felpillantottam a plafonon verdeső árnyékainkra és abban a töredékmásodpercben Edward úgy ugrott el tőlem, mintha fertőző lennék! Megzavarodva igyekeztem felfogni hirtelen elhadart szavait... *
- Edwa...
* Még ki sem mondhattam, már egyedül is hagyott! Egy mély sóhaj kíséretében hanyatlottam vissza a kanapéra. *
~ Remek! Rosalie mégis csak tönkre tette a nászutunkat! ~
* Sosem volt szokásom másokra verni a balhét, de abban biztos voltam, hogyha Szerelmem gyönyörű nővére ma nem hagyja maga mögött a családját, akkor Edward felhőtlenül boldog lenne. Meg sem fordult a fejemben, hogy talán másról lehet szó!
Dühös horkantással kászálódtam fel a pamlagról, nem túl nőiesen masszírozva a halántékom. S eközben pillantásom az ablaküvegre esett, aminek túl oldalán az időközben ránk telepedett virágillatú sötétség trónolt. A feketeség segítségével pedig tökéletesen tisztán láthattam saját tükörképemet és - mit ne mondjak? - megrettentem tőle! Magamtól!
Pontosan úgy néztem ki, mint akit végig cibáltak egy kontinensen, rögtön az esküvője után. A hajam még a legnagyobb jóindulattal sem volt szalonképesnek nevezhető, az arcomról lekopott a festék és így elég visszataszító látványt nyújtottam.

Amilyen gyorsan csak tudtam, eltűntem a földszinten található fürdőszobában. Ezúttal nem tévedtem el és az ajtó mögött már könnyebb volt reálisan gondolkodni.
Azt a sugallatot, hogy talán Edward az én külsőmtől rettent meg, elhessegettem. Most nem akartam összeomlani, márpedig tudtam, hogy ez azt eredményezné.
Tébolyult gyorsasággal engedtem vizet a csapból, s fürge mozdulatokkal megmostam az arcomat és lüktető, forró halántékomat is. Tudva, hogy a bőröndjeimre jelenleg nem számíthatok a hajamnak is neki estem, az ujjaimmal és némi vízzel próbáltam simává varázsolni.
Mikor néhány perces viaskodás után sikerült elfogadható állapotba hoznom magam megtöröltem a kezeimet és kipillantottam az immár holdfényben fürdő partra. Azonban nem mélázhattam el, mivel ekkor eszembe ötlött egy új probléma.
Menjünk úszni, mondta Edward. Úszni. Mégis, hogyan, mikor a bőröndöm egy ladikban ringatózik, a fürdőruhámmal együtt? Megborzongtam a gondolatra, hogy a fürdőruhám nélkül álljak neki az úszásnak, mikor... *
~ Szentséges ég! ~

* Le kellett ülnöm, így a kád szélére rogytam, halkan zihálva. Edward ugyan nem mondott semmi különöset, vagy szemérmetlent, sőt! Inkább, mintha menekült volna!
Menekül... s ekkor belém hasított a megoldás! Nyilván fél, félt engem önmagától! Ez pedig teljesen más köntösbe öltöztette előttem a dolgot. Rájöttem, nem hagyhatom, hogy ezt feladja, hogy halassza. Azzal behódolnánk a legendáknak, pedig azt éppen nekünk nem kéne! Ennyi minden után nem.
A tekintetem sokkal céltudatosabb volt, mikor felnéztem az ölemből, egyenesen a szemközt lógó tükörbe. Nem hagyhatom, csak ez zakatolt bennem!
Ugyan azzal a határozott pillantással rángattam le a pólómat a felsőtestemről, s rövid idő alatt a többi ruhadarabomtól is megszabadultam, már attól a csipkés rettenettől eltekintve, amit még Alice erőszakolt rám fehérnemű gyanánt, majd közölte, hogy ha megpróbálom levenni, mielőtt Edward láthatná rajtam, egyesével tépi ki a hajszálaimat!
Magamra csavartam az első törülközőt, amit találtam és lángoló tekintettel, legyűrve a félelmemet indultam el kifelé.

Kilépve a bejárati ajtón forró virágillat és az óceán aromája fogadott. A hold fénye ezüstösen játszott a víztükrön, ettől pedig az egész csak még tökéletesebbé vált!
Nem láttam Edwardot, de biztos voltam benne, hogy ő hall és lát engem, így miközben a törülközőm szélét gyűrögetve elindultam a víz felé akarva-akaratlanul is közel húzódtam egy magasan bólogató pálmafához. Pont, ahogy egy régi filmben láttam!
A törülköző hangos reccsenéssel beakadt a pálmafa szúrós törzsébe. Én pedig némi elégedettséggel az arcomon sóhajtottam fel. *
- Argh... Edward, segíts!
* Innentől pedig már csak abban bíztam, hogy nem jön rá a cselre, miszerint a törülközőt én akasztottam be, hogy segítenie kelljen. Márpedig, ha segít, akkor nem kerülheti majd el Alice borzasztó fehérneműjét sem. Ez volt az utolsó mentsváram! Magamban buzgón fohászkodtam, hogy bejöjjön. *
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen
Vegetáriánus vámpír
Edward Cullen

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2010. Jan. 27.

Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút)   Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) EmptySzer. Márc. 23, 2011 11:35 pm

Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) Love_www.kepfeltoltes.hu_


Nem értem az én kicsi szerelmem. Szerinte neki van szerencséje azzal, hogy feleségül vettem, de én valami miatt másképp látom a dolgokat. Nekem van hatalmas szerencsém azzal, hogy egy olyan csodálatos és lélegzetelálító nő, mint Bella a feleségem lett. Azt hiszem már ezért megéri az örökkévalóságban létezni. Én Edward Cullen a gonosz vérszívó feleségül vettem Isabella Marie Swant, a földkeregség legszebb lányát, hát kívánhatnék még ennél is többet. Már most annyi mindent kaptam az élettől, hogy többet nem merek kívánni. Ha megtenném én lennék a föld legönteltebb vámpírja, mert elégedtelen vagyok.
Csak ülök a kanapén, karjaimban életem egyetlen nőjével és nem tudom levenni róla a szemem. Megsimogatom az aarcát és gyors puszit nyomok a homlokára. Ismét, már nem tudom, hogy hányadjára, de újra elkap az az érzés, ami bennem uralkodik azóta, hogy megkötöttük az egyességet. Ami szerint most az következik, hogy kielégítem szerelmem testi vágyait. Bevallom férfiasan, hogy iszonyatosan kívánom őt, de félek. Félek attól, hogy megsérül, hogy rosszul csinálok valamit. Tudom, hogy Bellám minden vágya ez, a halhatatlanságon kívül, de én mégis félek. A fogadalmunk következő része az, hogy halhatatlanná teszem. Még mindig reménykedem, hogy erről az őrült tervéről le tudom beszélni, de Bells konokságát ismerev, esélyem sincs. Semmi mást nem szeretnék jobban annál, hogy meggondolja magát és ember maradjon.

Gondolataim kicsit elkalanoznak, de mostmár ideje visszatérni a jelenbe. Kezeim még mindig kedvesem arcán köröznek. Élvezem bőre puhaságát. Szeretem ezt a lányt, mindenestül.
- Nekem ez nem elég. Azt akarom, hogy a hátrálévő életedben boldog légy, és mindent megteszek, hogy így is legyen. Lesni fogom a kívánságaidat, mert szeretlek. Te vagy nekem a legfontosabb, nyomorult kis létezésemben. Közelebb araszolok szerelmemhez és fejem az övének támasztom. Belélegzem bódító illatát és hirtelen rámtör a vágy. Az a fura és irányíthatalan vágyódás, ami az Ő jelenlétében mindig megkörnyékez. Utálom ezt az érzés, mert nagyon nehezen tudok megájjt parancsolni magamnak. Amikor karja a nyakam köré fonódik és érzem azjkát az enyémen nem tudom megállítani magam, autómatikusan cselekszem. Hátradöntöm a kanapén és szenvedélyesebben csókolgatom. Kezeimet végigjáratom a lábán és apró puszikat adok a nyakára. Az illata teljesen elkábít, nem bírok magammal. Szaporábban veszem a levegőt és tovább járatom rajta a kezem. Egyáltalán nem gondolkozom, csak az érzéseim után megyek. Már azon kapom magam, hogy kezeim a pólója alatt matanak. Nem tudom miért, de valamitől megriadok. Hátraugrok a falig és megrázom a fejem. Ezt nem lehet, nem szabad.
- Menjünk inkább úszni jó? Odakint megvárlak. Mondom magyarázkodás helyett és kilpek a házból. Biztos vagyok benne, hogy tudja a változásom okát. Ezt neki is érteni kell, hogy félek. Még nem vgayok biztos magamban. Túl korai.
Vissza az elejére Go down
Isabella Marie Cullen
Ember
Isabella Marie Cullen

Hozzászólások száma : 630
Join date : 2009. Oct. 30.
Age : 27

Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút)   Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 8:13 pm

Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) Image-2E53_4C769752

* Szerettem volna, ha ennek a napnak sosem lesz vége. Na igen, az ilyen
kívánságok rendszerint kudarcra vannak ítélve, de nekem akkor és ott
semmi nem tűnt fontosabbnak Edwardnál, arról nem is beszélve, hogy
sose eresszen el. Azt hiszem, az ilyen boldogságot egymagában az ember
nem is tudja elviselni. Nem is éri fel ésszel. Innen eredhet az mondás, hogy
a boldogság is csak akkor jó, ha megosztod. Csupán azt cenzúrázták ki ebből
a mondatból, hogy az Edwarddal való boldogságot még így is nehéz feldolgozni.
Meg a szerencsét. Hogy Ő velem akar lenni ...
Ez bárkinek sok lenne, aki addig teljesen átlagos körülmények között élt,
egy teljesen átlagos életet. Nekem sem könnyű, pedig az én életem semmilyen
szempontból nem minősül szokványosnak. Aki olyan szerencsétlen, mint én,
az már csak ezen okból sem élhet hétköznapian. Talán ezért sem rázott meg
anno annyira a tény, hogy a mellettem lépkedő fiatalember vámpír. Na igen,
ezt le se tagadhatná; legnagyobb örömömre.
Ami azonban még ennél is fontosabb az az, hogy engem szeret. Ez hihetetlen,
megmagyarázhatatlan, feldolgozhatatlan, de igaz! Még, ha azt is figyelembe
vesszük, hogy erre semmiképp nem szolgáltam rá. De ez nem az elégedetlenség
jele. Sőt! Már tudom egy ideje - sajnos - milyen a szemed világától, az életed
értelmétől megfosztva élni. Nem kellemes. Egy kicsit sem.
Ha ki kellene választanom létezésem legszörnyűbb időszakát teljesen biztos,
hogy az a fél év listás lenne, mi több, vinné a prímet! Több ahhoz hasonló nem
volt, hála az égnek!
De mi van akkor, ha életem legszebb időszakairól kéne döntenem? Hát, egyértelműen
a mai nap állna az élen. Ez nem is kérdés! Második lenne valószínűleg az, mikor
Edward visszajött. A harmadik, mikor megismerkedtünk ... az tele volt meglepetésekkel.
Kisebbekkel-nagyobbakkal. A negyedik ... hát ... nem is tudom, volt-e ilyen?
Az Edwarddal töltött idő nagy része egyébként is egy nagy, összefüggő
boldogságbuborék, nehéz kiemelni belőle egy-egy momentumot, amikor
boldogabb voltam az átlagnál.
Ahogy a homokban lépkedtünk tovább járt az agyam. Mondatokon kattogott,
emlékképeket nézett át, mintha csak az életem filmjét vetítené nagy vonalakban.
Egy idő után minden egyes képkocka, minden egyes momentum Edward Cullenről szólt,
ezért úgy döntöttem, inkább a jelenre koncentrálok, ami - szerény becslésem
szerint - ugyan csak tartogatott még meglepetéseket.

Amikor megszólalt rá emeltem a tekintetem. Egészen addig csak a lemenő
Nap fényében sötétlő árnyékában gyönyörködtem, de akkor igazán rá
néztem és a szám sarkában megjelent egy apró mosoly. Reflex szerűen még
közelebb húzódtam hozzá. *
- Leszel szíves nem lehazudni a csillagokat az égről. Az egyetlen, aki miatt
szép lehetek, az Te vagy. És ...
* aztán nem bírtam tovább mondani, egyrészt
mert úgy éreztem, túlságosan emberi vagyok ahhoz, hogy félbe szakítsam
Őt akár egy szóval is, másrészről pedig mert Edward Charlie-ra terelte a
szót, belőlem pedig - nem túl feminimen - kirobbant a nevetés. *
- Apámnak ehhez már semmi köze! Férjhez mentem, ezek után nem Ő fog
engem ápolni, ha megbetegszem.
* mondtam kuncogva, ám még gyorsan
hozzátettem. * - Nem mellesleg pedig nincs az a betegség, ami engem meg
mer támadni, mikor velem vagy!


* Az utolsó mondatban én is teljesen biztos voltam. Ami Esme ízléséhez kötődik,
az nekem is mindig elnyeri a tetszésem. Így minden kétség nélkül követtem
Edwardot a ház küszöbére, nem mintha amúgy teketóriáztam volna bár mennyit
is!
Mikor felkapcsolta a villanyt és végre láthatóvá vált az uticél, aminek kedvéért
órákat gubbasztottam egy repülőn, úgy éreztem, megérte. Teljes mértékben.
Minden egyes négyzetcentiméter nagyon tetszett. A fekete bőrkanapé pedig
hajszálra olyan volt, mint az a bizonyos Edward szobájában, földrészekkel
arrébb. Elvigyorodtam.
Csöndben hallgattam az eligazítást, mert igen hasznosnak éreztem. Az én szerencsémmel
valószínűleg Edward segítsége nélkül még eltévedni is képes lennék. Engedelmesen
a mondott irányokba néztem, mintha ugyan látnám azt, amiről beszél. *
- Értem, é ... * már megint nem bírtam végig mondani! A fenébe is! Lassan
telepatikus úton kell kommunikálnunk!
Alapjába véve azonban a morcossággal vegyes szégyenérzetem rögtön semmivé
foszlott, mikor Edward hirtelen felindulásból a karjába kapott és átemelt a
küszöbön. *
- Hé! * sikoltottam fel rémületemben szinte azonnal, ám mikor rájöttem, hogy
ezzel meggyilkolom a romantikát csöndben tűrtem minden további lovagias
lépését. Mikor aztán a kanapén kötöttünk ki, a vigyorom kiszélesedett. *
- Már most is remekül érzem magam ... * súgtam a fülébe, mintha rajtunk kívül
ezren tartózkodtak volna a helyiségben és előlük rejtegetnék valamit. Karjaim
Szerelmem nyakára fonódtak, úgy tetszett, mintha önműködők lettek volna.
Ismét a lehető legközelebb araszoltam hozzá, majd nagyon finoman, el sem
érve a szokásos korlátot, megcsókoltam. Azt hiszem, ekkor kezdtem csak igazán
ráérezni a feleséget megillető jogok és kötelességek előnyeire ... *
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen
Vegetáriánus vámpír
Edward Cullen

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2010. Jan. 27.

Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút)   Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) EmptyHétf. Aug. 23, 2010 8:59 pm

Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) Image-D8D0_4C17B3D3

Még mindig a derekát ölelve mentünk egymás mellett szótlanul a meleg homokban. Éreztem az illatát, ami összekeveredve a tenger sós levegőjével kellemes érzést keltettek bennem. A nap vörös koronája Glóriát formált szerelmem feje fölé. Széles mosolyával az arcán, most még inkább angyalhoz hasonlít. Szép arcát bevilágította a nap kedves fénye. Nem zavart a lemenő nap melege, nem zavart a lábam alatt elterülő forró homok. Semmi nem zavart, mert velem volt, Végre. Még csak pár órája vagyunk házasok, mégis érzem, hogy ez életem legjobb döntése. Beletúrtam sötétbarna hajába és nekitámasztottam fejem az övének. Szerettem volna megálLítani az időt, hogy mindig itt maradjunk ezen a szigeten, ketten, szerelemben és boldogságban. Szerettem volna lestoppolni az időt, hogy ne kényszerítsen szörnyű dolgokra és, hogy egész életemben csodálhassam a szépségét. Persze tudtam, hogy ez lehetetlen, de még egy ilyen öreg vámpírnak is lehet fura kívánságai, még akkor is, ha ezt senkinek nem mondhatja el. Nem akartam túl sokáig hallgatni, hogy kedvesem ne gondoljon semmi rosszra, de nem tudtam megtörni a csendet. Csak öleltem és élveztem a pillanatot.
Nem tudom, hogy mennyi ideig hallgattunk, de a nap már teljesen eltŰnt a tengerben. Ekkor ránéztem az én édesemre és végre megszólaltam.

- Ne haragudj, hogy ilyen szótlan vagyok, de olyan gyönyörű voltál, hogy egyszerűen nem bírtam megszólalni. Csak csodáltalak.
Apró puszit nyomtam puha arcára és a ház felé mutattam.
- Szerintem menjünk be, mielőtt megfázol. Mielőtt még apáskodónak tartanál, szeretném leszögezni, hogy az apád átdöf rajtam egy karót, ha valami bajod lesz. Beleértve ebbe még a megfázást is.
Szélesen elmosolyodtam, amit nem hiszem, hogy a sötétben látott, de mostanában reflexbŐl vigyorgok. Átkaroltam karcsú derekát és az Esme által tervezett ház felé vonszoltam.
- Tetszeni fog neked!
- Feltételeztem és kinyitottam a kis ház ajtaját.
Odabent korom sötét fogadott minket. Kezemmel megkerestem a kapcsolót, és felkapcsoltam a lámpát. A narancssárgás fény bevilágította a tágas nappalit. A fekete kőrkanapé hívogatóan terült el előttünk. Az egész szoba hívogatott. Nekitámaszkodtam az ajtófélfának és magyarázatba kezdtem.
- - Jobbra van a konyha, amire neked szükséged lesz, tőle balra a lenti fürdőszoba, amire szintén. A lépcsőn felmenve szembetalálod magad a hálószobánkkal, és benne egy hatalmas ággyal, amire neked szintén szükséged lesz. Nekem nem, de ha melletted lehet, akkor minden jó. Aztán találsz fent is egy mosdót. Ha éjjel lenne rá szükséged.
Miután sikerült levegőt vennem felkaptam az ölembe és küszöb híjján, elvitte a bőrkanapéra. Leültettem és gyengéden magamhoz öleltem.
- Jól fogod érezni magad!
Vissza az elejére Go down
Isabella Marie Cullen
Ember
Isabella Marie Cullen

Hozzászólások száma : 630
Join date : 2009. Oct. 30.
Age : 27

Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút)   Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) EmptyKedd Jún. 15, 2010 8:49 pm

Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) Image-B172_4C17BE0A

* A csend megfoghatatlan fátyolként lengte be a tájat. Én meg csak
álltam, szemléltem ezt a gyönyörűséget, aki immár csak és
kizárólag az enyém! És én is az övé vagyok minden kimondott
és kimondatlan értelemben ...
Lelki szemeim előtt felsejlett az a bizonyos első találkozás.
Március volt, esett az eső és épp Jessica Stanley barátainak
nevét próbáltam megjegyezni mikor megpillantottam Edward Cullen-t.
A többi már történelem.

De azért mindig jól esett visszaemlékezni erre a csodás pár percre.
Ahogy tökéletes eleganciával mozgott, a menza falai érzéketlen, gyarló
termet zártak körbe, és Ő úgy ragyogott ki a szürkeségből, akár a Hold
egy sötét, felhőtlen éjszakán. A szemei, amik olyan észvesztően feketék
voltak, mint egy szakadék mélye. És - mi tagadás - én önként és dalolva
hullottam alá ebbe a vészjóslóan csábító mélységbe.
Nem érdekelt, ki mit fog szólni, ahogy az sem, hogy talán pletykálni fognak
rólam a hátam mögött, csak azért, mert engem gyógyíthatatlanul magához láncolt
ez a hibátlan szépség. Edward Cullen tiszta, szeplőtlen varázsa!

Még máig bennem él az a gyűlölettel teli tekintet, mikor először megérezte az
illatomat. El tudom képzelni, mit érezhetett. Már elmesélte Ő is temérdekszer,
de én mindig és mindig újra akartam hallani. Vajon milyen lehetett ellenállni
a tűznek, ami lassan, gyilkos szándékkal égette be a torkát? Hogy lehetett
olyan erős, hogy megálljon? És ... mit szeret bennem ez a varázslatos fiú, mikor
én a legszerényebb értelemben is mindig csak negatív lángolást szítottam benne?
Én tudtam, hogy nem tudok élni nélküle. Már próbáltam, de nem sikerült.
Bár nem is vágytam arra, hogy sikerüljön! Az az időszak fekete, őrlő foltként jelent
meg az életem festményén. S szinte biztos voltam abban, hogy ez a nap, a nászútunk
és az életünk további része egy hatalmas, csodálatos kuszaság képében fog megjelenni.
Vagy talán nem is lesz olyan kusza?
Mertem remélni. Talán innentől minden egyszerűbb lesz. Egyenes, buktatók nélkül.
Talán mától fogva majd nem kell azon aggódnom, veszélyben vagyunk-e?

Nem. Mostantól csak a felhőtlen boldogság lesz terítéken. Ebben biztos voltam!

Még fel sem ocsúdtam igazán az emlékek nyújtotta kábulatból, mikor Szerelmem
megszólalt. Hangja tökéletesen bele illett ebbe a tökéletes, varázslatos, irreális
környezetbe. Olyan volt, mintha a sziget Edward-ot utánozná. Csak azért lehetett
ilyen gyönyörű és teljes, mert a férjem - fúh, ezt még meg kell szoknom - rajta
tartózkodott. Bár más esetben is biztosan hasonlóan nézett ki, Edward hiányában ez
az egész nem ért volna semmit.
Kissé lelombozott, hogy még mindig egyedül akar utamra engedni. Mondjuk, abban bíztam,
hogy talán, esetleg ezúttal nem tévednék el, de féltem, hogy amint kikerülök a hatósugarából
elvesztem az eszem és rám zuhannak a nap szomorú pillanatai. Így kissé vonakodva, de
bele törődve megindultam a ház irányába, ám hirtelen az egész kép elúszott, látóterem
kiüresedett.

Edward karjai egyfajta hideg selyemként zártak körbe, ami kifejezetten jól esett. Egy pillanat
műve volt az egész, de jobban élveztem, mint addig bármit.
Készségesen elvesztem az ölelésében, majd apró, sokat mondó borzongás futott végig rajtam,
mikor márvány ajka megérintette a nyakamat. Elmémre sűrű ködfátyol terült, össze
kellett szednem magam, nehogy elájuljak.
De a lehetőség, hogy velem jön, felvillanyozott. Ügyet sem vetve a ladikban ringatózó bőröndjeinkre,
anélkül, hogy véget vetettem volna a kettőnk közti kontaktusnak, ismét megindultam a házikó felé.*
- Vezetsz? * kérdeztem mosolyogva, majd lábujjhegyre álltam, hogy pille könnyű csókot tudjak lehelni
Kedvesem arcbőrére. Hideg volt, mint mindig, de ezúttal ez jobban esett, mint máskor.
El tudtam képzelni, milyen vörös lehetek ...*
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen
Vegetáriánus vámpír
Edward Cullen

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2010. Jan. 27.

Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút)   Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) EmptyKedd Jún. 15, 2010 8:00 pm

Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) Image-D8D0_4C17B3D3


Csak feküdtem és néztem ahogy a lemenő nap vörös díszbe öltözteti az alatta elterülő hatalmas kékséget. Már most éreztem, hogy ez a néhány nap, amit itt fogok eltölteni kedvesemmel együtt, a világ legszebb időszaka lesz. A szél kicsit erőteljesebben kezdett fújni, de ez a szellő, csak nyugtató hatással volt rám. Széles mosoly terült el az arcomon és kezem a fejem alá helyeztem, hogy még jobban belássam az óceán hátát. Már most imádom itt. Azt hiszem még a mindennapos napsütés sem fog zavarni. Aki ismer az tudja jól, hogy amikor a nap fénye a testemre süt csillogni kezdek, mintha valami ékszer lennék. Egy tárgy amit ide-oda lehet dobálni. Viszont amióta megismertem Bellát, már ez sem zavar. Amióta velem van semmi sem zavar. Kivéve egy két dolgot. Például, hogy néha olyan kényszer tör rám, hogy megkóstoljam a vérét, vagy például az, hogy a fejébe vette, hogy szörnyeteggé akar válni. A legszörnyűbb minden közül az , hogy élveznem kell egy büdös korcs társaságát, aki mellesleg a feleségem legjobb barátja. Na bumm....
De mindezeket leszámítva azt hiszem, hogy én vagyok a földkerekség legszerencsésebb vámpírja, mert egy olyan nő a feleségem, aki mindenét feláldozza azért, hogy velem legyen. Ez nem minden esetben jó, viszont vannak előnyös oldalai is. A rózsaszín fellegek egyre sűrűbben gyülekeztek a fejem fölött, de kivételesen még ez sem zavart. Az oldalamra fordultam és tekintetem átsiklott a naplementéről kedvesem arcára, aki megszeppenve állt a homokban. Elfojtottam egy nevetést és a fülem vakargatva válaszoltam a kérdésére.
- Biztosan azt szeretnéd, hogy veled menjek? Szeretném, ha egyedül fedeznéd fel az Esme sziget szépségeit.
Akarattal ejttem ki a sziget nevét a számon, és fürkésző tekintettel figyeltem nejem arcát. Felpattantam a helyemről és odasétáltam mellé, átkaroltam a derekát és a fülébe suttogtam.
- Ha szeretnéd veled megyek.
Apró puszit nyomtam a nyakára és belélegeztem a világ legfinomabb és legfontosabb illatát. Azt az illatot amely már az életet jelenti nekem. Ez a nő akit itt karolok, az elvesztett életem egyetlen örömteli dolga, és az a tudat, hogy elfogadott engem ilyen szörnyként még fontosabbá tette a számomra.
Mi vagyunk a szépség és a szörnyeteg.

Vissza az elejére Go down
Isabella Marie Cullen
Ember
Isabella Marie Cullen

Hozzászólások száma : 630
Join date : 2009. Oct. 30.
Age : 27

Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút)   Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 7:55 pm

Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) Image-5ED2_4C10FC6E

* Egész úton elméleteket gyártottam az úti célunkról, Edward pedig sorra cáfolta meg az összeset.
A legszokványosabbaktól kezdve a legképtelenebbekig minden ötletemet elvetette, s mindezt
olyan keresetlenül édesen tette, hogy képtelenség volt rá haragudni a titkolózásért.
Minden átszállásnál több millióan bámultak meg minket, s úgy sejtettem, tudom is az okát. Edward
ugyanis lehengerlően festett, és nyilván az is közrejátszott a dolgok ilyetén alakulásában,
hogy olyan könnyed eleganciával cipelte a csomagjainkat, amihez foghatót még sosem láttam.
Tehát mély titoktartása, előzékenysége feltette a pontot az i-re, de nem hagytam abba a kérdezősködést.
Bár én többször megkértem, ugyan adjon már át valamit a bőröndök közül, Ő nem engedett.
A tény, hogy mindent magára vállal kissé feszélyezett, de igyekeztem elfojtani magamban ezt az
érzést. Akkor és ott az önmarcangolás sem tűnt olyan nemes cselekedetnek ...
Mellesleg pedig Kedvesemnek sem tett volna jót, ha első esténket házastársként különböző okkult
önismereti problémáim kielemzésével töltöm!

Végül - miután átrepültünk Dél-Amerika északi határa fölött is - már valami egészen más foglalkoztatott
ismét. A hely, aminek a nevét még mindig nem tudtam, és amiért Edward átcipelt egy fél kontinensen.
Ahogy távolodtunk Forks-tól, ahogy közeledtünk Latin-Amerika déli része felé egyre izgatottabb lettem ismét.
De ami még furcsább, egy ízben nyugodtabbá is váltam. Azzal, hogy magunk mögött hagytuk a mi első
találkozásunk zöld, dzsumbujos színpadát, mintha a problémák sem követtek volna. Problémák, amik megoldásra
vártak.
Jacob, aki nem jött el az esküvőnkre, hogy a vőlegényem tanúja legyen.
Rosalie, aki nem bírta tovább a társaságomat.
Charlie, Renée és a többiek, akiket valószínűleg soha többet nem látok viszont. Emberként biztosan nem!

Egy pillanatra megborzongtam a gondolatra, de inkább igyekeztem kellemesebb dolgokra összpontosítani.
Példának okáért a tényre, miszerint innentől már ki tudja mennyi ideig egyedül lehetünk. Nem lesznek vakuk, ülésrendek,
lemondandó hattyúk a kertben, nem lesz tulipán ágyás, nem lesz hosszú, fehér uszály, ahogyan vizslató tekintetek sem!
Csak mi leszünk, Ő és én!
Ez pedig többet jelentett bárkinél, bárminél ...
Az út utolsó egy óráját már többnyire a szárazföldön tettük meg, miután Edward - szemtelenül nagy összeggel - megvesztegetett
egy portugál taxisofőrt, aki nem volt hajlandó munkába állni állítólagos szabadnapján a két szép szemünkért.
Őszintén szólva a hatalmas pénzösszegről tudomást sem vettem, már megszokottnak tartottam, annál inkább lázba hozott
viszont a tény, hogy Kedvesem még portugálul is hibátlanul beszél.
Megint fellángolt bennem a büszkeség. Ez a férfi itt mellettem engem akar, engem választott, pedig valójában a világ
bármely nőjét megkaphatta volna!
És mi örökre együtt leszünk. Nem, ez nem valami költői túlzás ... valóban miénk az örökkévalóság, s ezt már Edward
is tudja. Ez volt a kompromisszumunk rá eső része. Én hozzámentem, Ő átváltoztat ... és van még valami ami ... hát ...
Mondjuk úgy, aki ismer, és tudja, milyen szégyenlős is vagyok, nem gondolta volna rólam, hogy egy egyezség egyik oldalán nekem
ez lesz - szinte - egyetlen, főbb kérésem. Követelésem.

Csak akkor eszméltem rá, milyen gyorsan repül is az idő, mikor már Edward oldalán ültem az aprócska csónakban, egyre távolabb
ringatózva a déli rakpart fényeitől, amik apró csillagokként világították meg a lassan lebukó Napot. Csiga lassan peregtek a
másodpercek, észrevehetetlenül haladtunk egy ismeretlen hely felé, távolabb minden eddig általam látott városnál, partnál, vidéknél.
Minden ízem görcsösen megfeszült, mert csak ekkor jöttem rá: sötétedik és mi itt tötyörgünk a nyílt, fekete vízen, két hatalmas
bőrönddel, egy csónakban ...
Bár tudtam, Edward ha katasztrófa következne be és elvesztenénk kevéssé biztonságos járművünket, hagyna csapot-papot
és kihúzna a vízből - hisz egy vámpírnak ez nem lehet gond - de azt mindketten égi jelnek tekintenénk. Ráadásul rendesen
el is venné a kedvét az egésztől, önmagát ostorozná, amiért nem vigyázott rám jobban ... én pedig ezt nem akartam!

Egy nagyobb széllökés a hajamba kapott, úgy össze kócolta, hogy reméltem, Alice most nem lát minket. Sóhajtva, kissé mereven a
félelemtől kisimítottam a hajam nagy részét az arcomból, de az engedetlenebb szálak minduntalan vissza csapódtak.
Ám ekkor hirtelen - gyorsabban, mint a gondolat - Edward közelebb csúszott hozzám, s a maradék hajszálakat pehely finoman
eltűrte a szemeimből. Hálásan mosolyogtam rá, s szinte automatikusan hozzá igazodtam, rezdüléseink szinte egyek voltak,
ahogy hozzá bújtam. Ajka az enyémen is nagyjából ilyen óvatosan mozgott, mintha most törékenyebb lennék, mint máskor.
Elmémet sűrű, csillámos, rózsaszín köd lepte el, akár valami édes vattacukor. Ezúttal nem bántam; csupán azért éreztem mégis
kicsit rosszul magam, mert így, elkábulva nem viszonozhattam kedves szavait.
Így csak ennyit suttogtam haloványan.*
- Viszont. * nem állhattam meg, hogy el ne mosolyodjak. Úgy éreztem, a fellegekben járok a boldogságtól, pedig a közelmúlt sötét események
egymás után akarták felszínre rágni magukat bennem. Ezúttal nem engedtem nekik.

Alig pár perc múlva véget ért az örökösnek tűnő ladikozás. Megérkeztünk. Végre!!!
Azonban mikor Edward kisegített a csónakból és végre érdemben körülnézhettem a lemenő Nap aranyozott fényében elterülő látványon,
elállt a lélegzetem. A mellkasába fúrt fejjel, lecsukott szemekkel próbáltam megemészteni immár publikussá vált úti célunkat.
Nem mertem ismét kinyitni a szemem, mert féltem, hogy bele szédülök a kontrasztos, meseszép képbe és helyben elájulok.
De végül mégis csak sikerült megemberelnem magam, így mikor Kedvesem karjai eltávolodtak tőlem, ismét kinyitottam a szemem.
A hatás továbbra sem maradt el, de mivel már fel voltam rá készülve, nem érintett olyan intenzíven.
A színek élesek, kontúrosak és mesébe illőek voltak, úgy folyt egymásba a zöld, a kék és még sok más hasonló árnyalat, mintha festve
lenne. Tőlünk nem messze a homokból emelkedett egy ház. Nem volt túl nagy, már mint a belmagasságát nézve, de szinte rögtön felismertem
rajta Cullen-ék stílusjegyeit a fehér- és üveggel helyettesített falak miatt. Mi tagadás, Edward ennél gyönyörűbb helyet nem is találhatott volna.
S ebben a pillanatban össze állt a kép, mint valami kirakós. Ez csakis Carlisle és Esme ajándéka lehet. Ezt titkolta előlem Alice négy órán
át fáradhatatlanul. Erre mondta Alice anno, hogy tetszeni fog, még ha kölcsön kapott lesz is ...
Tehát Carlisle és Esme egy szigetet adott nekünk kölcsön?! A nászutunkra?!
A döbbenettől levegő után kapkodva vizsgáltam a tájat, majd Kedvesem arcára villant a tekintetem.

Edward azonban akkor már távolabb volt, mint amire emlékeztem. Ott ült a homokban, egy pálmafa alatt. A haldokló Nap utolsó
sugarai megvilágították tökéletes, szoborszerű arcvonásait, aminek hatására ezúttal nem kezdett ragyogni. Nem volt elég erős a sugarak
fénye, gondolom ...
Hangja úgy rezgett a levegőben, mint egy csodálatos szimfónia utolsó taktusai. Egy hosszú, csendes pillanatig mimikáján igyekeztem kiigazodni,
de mivel semmi érdemlegesre nem jöttem rá, közelebb sétáltam Edward-hoz a homokban.
Természet ellenes, mégis jó érzés volt, ahogy az apró szemcsék szabad utat engedtek nekem a borzasztócipőmben, amitől - eldöntöttem -
az első adandó alkalommal megszabadulok. *
- Nem szeretnél velem jönni? * kérdeztem szinte esedezve. Most, mikor végre, valahára egyedül lehettünk nem volt ínyemre akár egy
másodpercet is nélküle tölteni. Még ha ez a másodperc egy csodálatos sziget feltérképezéséből áll is. *
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen
Vegetáriánus vámpír
Edward Cullen

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2010. Jan. 27.

Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) Vide
TémanyitásTárgy: Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút)   Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) EmptySzer. Jún. 09, 2010 9:20 pm

Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) Image-0154_4B72E725

Végre...végre...végre. Még mindig alig tudom elhinni, hogy Bella a feleségem lett. Úgy érzem, hogy ezzel minden álmom teljesült és többé semmit sem kívánok, mert amire szükségem van az itt ül mellettem a csónakban. Ha élő ember lennék a szívem biztosan már rég kiugrott volna. Csak ültem és néztem ahogy a szél lobogtatja a haját. Ennél szebb látványban még soha nem volt részem.
- Biztosan tetszeni fog ahová megyünk.
Még most sem árultam el neki, hogy hová megyünk, hogy igazi meglepetésként érje őt. Bár nehéz volt titkolni az én kíváncsi szerelmem előtt, de azt hiszem sikeresen átmentem ezen a próbán. A csónak lassan ringott a víz tetején, a nap kikandikált a felhők mögül és a szél kellemesen fújt. Közelebb araszoltam kedvesemhez és kisimítottam egy hajszálat a szeméből. Arcomat az övéhez nyomtam és beszívtam édes illatát, ami a szél hatására még édesebb volt.
- Szeretlek! - Mondtam és megcsókoltam az ajkát.- Azt akarom, hogy boldog legyél. Mindig.
A csónak lassan megérkezett, és kiugrottam a homokos partra, hogy kihúzzam a csónakot a nagy kékségből. Kisegítettem a feleségem a szállító járműből és magamhoz öleltem.
- Megérkeztünk.
Legszívesebben még jobban szorítottam volna magamhoz és soha nem engedtem volna el, de helyette hagytam, hogy körbenézzen a szigeten, hiszen néhány napig ez lesz az otthonunk.
- Arra találod a házat –mutattam a kuckó felé-, ez az egész sziget pedig a kert.ú
Hangosan felnevettem és leültem egy pálmafa árnyékába. Hátradőltem a ropogós homokon és kezem ellenzőként a szemem elé emeltem.
- Nézz körbe, itt várlak.
Kicsit zavart ez a rettentő hőség, de mivel már házas ember vagyok meg kell szoknom, hogy másra is figyelnem kell. Bella mellett ezzel nincs gond, de azért még mindig szokatlan, hogy ezentúl minden éjjel a mellettem fekvő test álmát vigyázhatom. Tudom és érzem, hogy soha nem fogom megbánni ezt a döntést. Még akkor sem ha időközben rájön, hogy már nem szeret, sőt még akkor sem, ha időközben beleszeret abba a... Tudom, hogy életem végéig szeretni fogom, és miatta szívesen jutok a pokolba, ha az az ára, hogy mellettem legyen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) Vide
TémanyitásTárgy: Re: Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút)   Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút) Empty

Vissza az elejére Go down
 

Te az enyém, én a tiéd. Bella és Edward (nászút)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban: Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love to first blood :: ::: Egyéb helyszínek ::: :: ~ Esme-sziget :: Tengepart -