Love to first blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love to first blood

Twilight Saga
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Hagszerbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Szerző Üzenet
Karolina Scott
Ember
Karolina Scott

Hozzászólások száma : 350
Join date : 2009. Nov. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Hagszerbolt Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hagszerbolt   Hagszerbolt EmptyPént. Ápr. 02, 2010 8:07 pm

Hagszerbolt Kristen3 Hagszerbolt Kristen3 Hagszerbolt Kristen3

I love you


A kocsijának dőltem, ő pedig nekem, miközben a nyelvével körbejárta a szám legkisebb részét is... Élveztem a helyzetet, mint az összes vele töltött másodpercet. E nélkül szerintem már élni sem tudnék.
- A terveim? Hmm, hát nincsen nagyon. Az ősök dolgoznak, szóval őket sem kell bámuljam otthon. A’szem szabad vagyok. Miért van valami terved? – kérdeztem vidáman. Kétségkívül kettőnk kapcsolatában ő viseli a nadrágot. Mindent előre megszervez, még a gondolkodást is elvégzi helyettem. Hiába, melyik szőke lánynak ne lenne az az álma, hogy az amúgy sem túl nagy kapacitású agyát egyáltalán ne is kelljen használnia a szerelmével eltöltött órákon? Ez egyszerűen annyira csodás! El sem tudom hinni, hogy ez a valóság. Hogy hamarosan én meg ő csakugyan összeházasodunk, összeköltözünk és lesznek gyerekeink… te jó ég! Gyerek? Várjunk csak egy percet, ugye nem gondolja, hogy én tizenhét évesen szülni fogok neki? Én nem vagyok az anyám, én képtelen vagyok tinédzserként utódnevelésre. Huszonhat éves korom előtt biztosan nem fogok egy porontyot sem kihordani. Fiatal vagyok még én ahhoz. És különben is, fogalmam sincs, mit kell tenni egy gyerekkel… Bár, a többi részével egyáltalán nincsen gondom.
Az ajánlatára felkaptam a fejem. Félreérthetetlen volt, hogy mi a célja, engem akart. Jobban és mélyebben, minthogy egy étterem közepén smároljunk. Remélem, hogy nem végig ezért volt nála meg a lovagiasság, mert ha kisül, hogy végig csak ARRA hajtott, képes leszek ott hagyni az oltárnál… Nos, hát igen, én és a szex… vele… Kemény dió. Ha jobban belegondolok még soha nem beszéltem erről vele. Ez furcsa, az exeimnél valahogy a szexuális életükről előbb tudtam, mint a nagyanyjuk születési dátumáról. És mi van, hogyha azt hiszi, szűz vagyok? És ő az? Sosem mondta az ellenkezőjét, meg eleve az egymás előtt lévőkről és a velük való kapcsolatunkról még nem is nagyon társalogtunk. Ezeket nem is tudom róla és így akarok hozzá menni!? Döbbenetes. Ennyire felelőtlen lennék? Nem elfelejteni, mielőtt kitűznénk az esküvő dátumát az összes intim kalandról beszámolni egymásnak! Mondjuk, valami alkoholos ital mellett, az olyan „rocksztár feeling”-et adna az egésznek. Utána meg ő és én, egy franciaágyban, franciacsókok közepette... Had ne folytassam most.
- Anyád ráér, persze, ha nem gond. Csak mond, hányra menjek. – Mi sem kellene jobban. Épp megszületett bennem az elhatározás, hogy hajlandó leszek életem egyetlen szerelme előtt kivetkőzni önmagamat is meghazudtoló, „jó kislányos imídzsemből”, és finoman megajándékozni őt magammal, mire felveti, hogy inkább látogassuk meg az anyját? A jövendőbeli anyósomat? Most belőlem nem nézi ki a dolgot, vagy ennyire nincs magához önbizalma?




Vissza az elejére Go down
Max Oliver Hunter
Ember
Max Oliver Hunter

Hozzászólások száma : 156
Join date : 2009. Nov. 08.

Hagszerbolt Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hagszerbolt   Hagszerbolt EmptyHétf. Márc. 22, 2010 8:32 pm

Hagszerbolt 340949891max_www.kepfeltoltes.hu_Hagszerbolt 340949891max_www.kepfeltoltes.hu_Hagszerbolt 340949891max_www.kepfeltoltes.hu_
"A csend után a kifejezhetetlennek a kifejezéséhez a zene áll legközelebb"

Most, hogy végre kimondta az igen, sikerült valamennyire megnyugodnom, de a szívem, még mindig olyan hevesen ver. Még soha nem voltam ilyen boldog. Jó, tudom, hogy nem a legbölcsebb dolog, hogy ilyen fiatalon nősülök, de minek várni vele addig amíg kijárjuk az egyetemet, ha most is megtehetjük? Ától még egyetemre is járhatunk. Sőt....még az álmainkat is megvalósíthatjuk: lehet egy saját rockbandánk. Mióta megismertük egymást, az a nagy álmunk, hogy alapítunk egy saját bandát. Hát miért ne valósítanánk meg? Az egyik nagy álmom épp pár perce teljesült be, és tudom, hogy a másik is már csak hónapok, esetleg évek kérdése.
- Ugye nem gondolod, hogy hagyom, hogy Te fizess?
Kezem a kezére tettem, azt megakadályozva, hogy letehesse azt a pénzt az asztalra. Az az én dolgom.
Fülig érő mosollyal nyúltam be a zsebembe és kivettem a pénzt. Letettem az asztalra, majd egy puszit nyomtam Kedvesem homlokára.
- Most már mehetünk!
Megfogtam a kezét, és úgy mentünk ki a pizzázóból.
Milyen terveid vannak mára?
Megfogtam a derekát, majd közelebb húztam magamhoz, és egy forró csókot leheltem ajkára.
- Hát....Andrea egész nap nem lesz itthon, esetleg átugorhatnál hozzám. Csak holnap reggel jön haza....
Nem folytattam, remélve, hogy tudja mire akarok kilyukadni. Nem szeretnék tolakodó lenni, de szerintem már itt az ideje, hogy mélyebben is belemerüljünk szerelmünkbe.
- Vagy esetleg beugorhatunk a hotelba anyához, hogy közöljük vele a jó hírt.
Igen, valószínű, hogy nem lenne elragadtatva az örömtől, de Ő csak hallgasson, hiszen Ő 17 évesen ment hozzá apuhoz. Különben is, már elég érett vagyok ahhoz, hogy eldöntsem mikor és kit veszek el feleségül.
Vissza az elejére Go down
http://www.hajnalhasads.forumx.hu
Karolina Scott
Ember
Karolina Scott

Hozzászólások száma : 350
Join date : 2009. Nov. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Hagszerbolt Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hagszerbolt   Hagszerbolt EmptySzomb. Márc. 20, 2010 4:48 pm

Hagszerbolt Kristen3 Hagszerbolt Kristen3 Hagszerbolt Kristen3

I love you


Csak nézni tudtam. Akartam volna még valamit mondani, mindegy hogy mit, bármi jó lett volna, ha ugyan ki jött volna valami szó a torkomon. De egyetlen árva hangocska nem csúszott ki a hangszálaimból… Hihetetlenül boldog voltam. Nem volt már számomra semmi más, csak ő. Láttam a mosolyát, hallottam, ahogy nevet. De minden más – az étterem, az emberek, az idő vagy akár a tér – megszűnt. Próbáltam felfogni, hogy egyáltalán mi is történt. Pedig minden olyan egyszerűen indult, csak egy Port Angeles-i kirándulás. És most… most már menyasszony vagyok. Én, mint menyasszony. És Max a vőlegényem. Max, akinél a világon jobb embert elképzelni sem tudtok. El sem jutottak a tudatomig ezek a szavak. Megkérte a kezem, tehát felajánlotta a házasságot. Ami azt jelenti, hogy én Karolina Nancy Scott, a feleség leszek. Én, az egyszeri forksi szöszi lotyó örökké egy fiú mellett. Max mellett. Örökké mellette. Pedig még csak le sem érettségiztem, gimnáziumba járok. Hogy fogom ezt beadni a szüleimnek? És mit szól majd hozzá… Várjunk csak, ez nem is érdekel. Hiszen, szeretem Őt. Biztos vagyok magamban, a döntésemben, annyira, mint ezelőtt még sohasem. Nem akarok és soha nem is akartam mást, mint vele lenni. És ezt esélyemben állt valóra váltani. Mégis hány lány mondhatja el magáról, hogy ahhoz a férfihoz ment hozzá, akit szinte úgy álmodtak meg neki? Vagyis, én majd csak hozzá fogok menni. De ami késik, nem múlik.
Visszarángattam magam a valóságba. Újra ott voltam a kis vendéglőben, a vendégek tapsviharában és Max kettő, gyönyörű tenger kék szeme előtt. Nem akartam, hogy ezt most rajtunk kívül bárki is lássa. Fusztrált, hogy ez a pillanat legalább annyira a körülöttünk lévőké, mint az övé vagy az enyém… kettesben akartam maradni vele. A farmer zsebemből elővettem húsz dolcsit és leraktam az asztalra. Annyi reméltem elég lesz a teákra. Ezek után már úgysem tudtam volna inni. És különben is, még mindig túl forrók voltak. Rámosolyogtam, és felálltam. Mellé simultam, miközben megfogtam a kezét.
- Gyere, menjünk innen! – Súgtam oda neki, és a kezénél fogva kivezettem az étteremből, mint az előbb ő engem a hangszer boltból. Egy kicsit ijesztő maradt a gondolat, hogy már úgy mentünk ki a helységből, mint menyasszony és vőlegény, nem mint barát és barátnő… Becsukódott mögöttünk az ajtó mi meg kinn álltunk az utcán. Szembe álltam vele és a nyakánál fogva átöleltem, a testem még mindig az övéhez simult. Lehunytam a szemem. Kicsit még mindig kavargott velem a világ. Minden olyan távolinak tűnt: a tea, a rózsák, a mikrofon és a gyűrű. Az utolsó szónál összeszorult a gyomrom. Ránéztem az ujjamra, ahol ott csillogott a kis arany karika. Borzasztóan gyönyörű volt. Soha nem láttam még ahhoz foghatót. Azzal a kezemmel, amelyiken az ékszer volt végig simítottam Max arcát. A homlokától kezdve az orrán át egész az álláig. Jól esett nekem, hogy éreztem, hogy ott van. Valahogy úgy tűnt, hogy amíg őt látom nem vagyok egyedül, hogy van miért éljek. Elképesztő egy érzés, annyi szent.
- Köszönöm, hogy létezel. Kérlek, ezen soha, de soha ne változtass!



Vissza az elejére Go down
Max Oliver Hunter
Ember
Max Oliver Hunter

Hozzászólások száma : 156
Join date : 2009. Nov. 08.

Hagszerbolt Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hagszerbolt   Hagszerbolt EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 8:21 pm

Hagszerbolt 340949891max_www.kepfeltoltes.hu_Hagszerbolt 340949891max_www.kepfeltoltes.hu_Hagszerbolt 340949891max_www.kepfeltoltes.hu_

A szerelemnél nincs jobb dolog a világon! (L)


Azt hittem, hogy a válasza NEM lesz, amikor makogni kezdett. Azt hiszem, hogy most nyugodtan mondhatom azt, hogy én vagyok a világ legboldogabb embere. Sőt....nem csak a legboldogabb, hanem a legszerencsésebb is, mert az én feleségem lesz a világ legszebb teremtménye. Remélem, hogy anyáék is pont úgy fognak örülni a választottamnak, mint én. Habár Lanát nem lehet nem szeretni.
~Igent mondott! Igent mondott~
Ismételgettem magamnak, mert elég furcsa, hogy én Max Oliver Hunter, nemsokára megnősülök.
Felálltam és megfogtam Kedvesem kezét. Mélyen a gyönyörű, csillogó szemeibe néztem, majd felhúztam a gyűrűt az ujjára. Pompásan állt rajta....mintha csak rá teremtették volna.
- Karolina Scott! Ígérem jó férjed leszek!
Egy csókot nyomtam homlokára, majd körbenéztem a teremben. Mindenki minket nézett. Rámosolyodtam Kedvesemre, majd a közönség fele fordultam.
- Ez a lány mától a feleségem.
Ezt nagyon hangosan mondtam, szinte vízhangzott az egész terem. Lanara mutattam, majd szembe fordultam vele és egy csókot leheltem ajkára. Körülöttünk mindenki tapsolni kezdett. Mintha egy filmben lennénk. Még egy pár hónappal ezelőtt, még csak álmodni se mertem arról, hogy ilyen csinos feleségem lesz, sőt még arra sem gondoltam, hogy valaha feleségem is lesz. Hiszen mindig olyan csúnyácska voltam. A gimiben a lányok sem nagyon kedveltek. Nem tudom, hogy azért-e mert nem vagyok olyan szép fiú, vagy pedig azért, mert mindig szekáltam őket. De most...most rátaláltam Életem Nagy Szerelmére. Biztosra tudom, hogy sok más fiú irigykedhet rám.
- Tudod milyen boldoggá tettél?
Mondtam mosolyogva, majd felkaptam és körbe forgattam.
Vissza az elejére Go down
http://www.hajnalhasads.forumx.hu
Karolina Scott
Ember
Karolina Scott

Hozzászólások száma : 350
Join date : 2009. Nov. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Hagszerbolt Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hagszerbolt   Hagszerbolt EmptyKedd Feb. 23, 2010 3:46 pm

Hagszerbolt Kristen3 Hagszerbolt Kristen3 Hagszerbolt Kristen3

I love you


A teát borzasztóan gyorsan kihozták. Nem is tudtam, hogy emberileg lehetséges ilyen sebesen elkészíteni ezt az italt. Persze, Angliában biztosan frászt kapnának ettől a már lassan tradicionális amcsi teafőzési módszertől, miszerint fogj egy filtert, dobd bele egy pohár forró vízbe, és add oda az első idiótának, akit meglátsz. Az angol teáknak van valami különös, számomra ismeretlen rituáléjuk, aminek folyamán előkerül a tej is, de hogy miért? Azt csak Isten tudja megmondani. Még nem ittam belőle, borzasztóan forró volt. Inkább továbbra is, változatlan hatalmas érdeklődéssel és rajongással Max-re figyeltem. Még akkor is úgy festett, hogy valamire nagyon készül. Csak azt nem tudtam, mire. Mindent megszervezett, úgy hogy az felülmúlta a tökéletest is. Én meg, ahogy ott ültem a szakadt farmeromban és a megviselt, sokat látott tornacipőmben, olyan kicsinek és szánalmasnak láttam magam. Igazából, talán nem is érdemlem meg ezt a romantikus, álmodozó, zenész – biztosan állíthatom – félistent. De ez az érzés nem igazán foglalkoztatott, mert Max szeret engem és én is őt. A többi meg kit érdekel? Csak figyeltem, már ez is megnyugtatott. Valamit előhalászott az egyik zsebének mélyéből – még egy meglepetés. Felvont szemöldökkel, kissé számon kérően néztem rá, mire csak ugyan előkerült egy kis doboz talán a kabátjából. A kis doboz egészen pontosan egy ékszeres doboz, aminek tisztázatlan körülmények között felnyílt a teteje és megcsillant benne egy kis, arany karika egy ékkővel a tetején. Oldalra döntöttem a fejem, láttam, ahogy mozog a szája, hallottam, ahogy kiadja a hangokat. A hangokból szavak lettek, a szavakból meg egy kérdés: „Leszel a feleségem?”. Akkor mintha az idő megállt volna. Rápislogtam. Sokk közeli állapotban jártam, láttam őt, a gyűrűt, értettem a kérdését, de nem tudtam megszólalni, csak mosolyogni, mint egy kislány, amikor kap egy rózsaszín pónilovat. Nevetni akartam, sikítani, de csak nézni tudtam rá. Megpróbálkoztam a beszéddel, egy többnyire értelmes választ akartam kinyögni.
- É… én… öhm… szóval één… - zavaromban nevettem egyet. Lehetetlen, miért nem tudok akkor beszélni, amikor kell? Lassan menthetetlennek tűnt a helyzet, attól tartottam, hogy mindent elszúrok még a végén, hogy a kissé túl vontatott válaszom még megijeszti. De, ha már így adódott, miért ne drámázhatnék egy kicsit? Felálltam a székemről, előre hajoltam Hozzá és lassan megcsókoltam. A meggondolatlanságom ezen a téren arra az első csókra emlékeztetett, amit anyám kocsijában adtam neki úgy fél éve, miután haza vitt. Az egy mérföldkő volt az életemben és most itt álltam, két gőzölgő teával az asztalon, és az emberrel, akit a világon a legjobban szeretek. Elvettem az ajkairól az ajkam, nekem volt szükségem rájuk. Az arcom az övétől öt centire volt, nem túl tisztességes távolság, azt hiszem emiatt is akadt egy kis közönségünk… - Max Oliver Hunter, leszek a feleséged!


Vissza az elejére Go down
Max Oliver Hunter
Ember
Max Oliver Hunter

Hozzászólások száma : 156
Join date : 2009. Nov. 08.

Hagszerbolt Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hagszerbolt   Hagszerbolt EmptyPént. Feb. 19, 2010 7:24 pm

Hagszerbolt 1887_www.kepfeltoltes.hu_Hagszerbolt 1887_www.kepfeltoltes.hu_Hagszerbolt 1887_www.kepfeltoltes.hu_

Imádom hajad illatát.
Imádom kezed tapintását.
Ha átölelsz megbolondulok,
Ha megcsókolsz beleborzongok


Amíg nem ismertem Lanát nem nagyon jártam étkezőkbe, meg pizzázóba. Ha anyáék meglátogatnának engem egy pizzázóban egy lánnyal, nem ismernének rám. Még egy párkapcsolatom sem tartott 10 napnál tovább, de Lanával már közel hat hónapja együtt vagyunk. Most már itt az ideje, hogy a szüleimnek is bemutassam.
Egy kicsit meglepődtem azon, hogy nem éhes, de tökéletesen megértem, hiszen mikor utána mentem épp evett.
- Akkor két teát!
Szóltam oda a pincérnek. Nem tudnék úgy enni, hogy Ő nem eszik csak nézi.
Halványan elmosolyodtam, és puszit nyomtam a kezére.
Annyira szeretlek!
Ezt már annyit említettem ma, hogy szerintem már a feje búbján jön ki. A teákat nagyon hamar kihozták, de nagyon forró volt, így nem tudtam belekrtyólni.
~Tökéletes....amíg a tea meghűl....~
Belenyúltam a zsebembe és kikotorásztam egy kis piros szíves dobozt. Lana mellé mentem és letérdeltem.
- Leszel a feleségem?
Kinyitottam a dobozt. Egy elég egyszerű arany gyűrű volt benne, egy kis átlátszó kővel a tetején. Remélem tetszeni fog neki, sőt egészen biztos vagyok benne, mert nem úgy ismerem Lanát, mint aki túlságosan nagyra vágyó lenne.
Most valahogy a szívem erősebben és gyorsabban vert, mint ahogy általában szokott. Túlságosan izgulok a válasza miatt.
Vissza az elejére Go down
http://www.hajnalhasads.forumx.hu
Karolina Scott
Ember
Karolina Scott

Hozzászólások száma : 350
Join date : 2009. Nov. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Hagszerbolt Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hagszerbolt   Hagszerbolt EmptySzer. Feb. 10, 2010 6:55 pm

Hagszerbolt Kristen3 Hagszerbolt Kristen3 Hagszerbolt Kristen3

Huge feel


Elráncigált a pénztárig. Sietősre vette a dolgot. Kicsit szomorú voltam, meg akartam még nézni a zongorákat és a dobokat. Meg nem ártott volna egy új pengető sem, de nem akartam szólni neki. Olyan aranyos, amikor siet egy vendéglőbe, vagy bárhova máshova. Egyszerűen nincs szíve az embernek leállítani. Ha tudnék főzni, biztosan rengeteg ételt készítenék neki. Kíváncsi vagyok, hogy azt is olyan jó étvággyal enné-e, mint a környék összes vendéglőjében a különböző falatokat… A mikrofon, amit vett nekem nagyon tetszett. Pont olyan, amilyennek el lehet képzelni egy hangerősítőt. A Green Day sem használ különbet. Hálás voltam, hogy megvette nekem. Amúgy is, lehet, hogy önző kapzsi és nem helyén való dolog, de imádok ajándékot kapni. Ez egy tipikusan olyan dolog a nőkben, amit sosem hangoztatnak, sőt rengetegszer letagadnak, de be kell látni, mi a gyengébbik nem, mind ilyenek vagyunk.
Kiérve a boltból beraktuk a zsákmányt a kocsijába. Megfogtam a kezét, úgy mentem be utána a pizzázóba. A helység maga olyan volt, mint bármelyik étterem. Az átható dohányszag, a dísztéglákkal kirakott falak és a helyes kis kör alakú asztalok. Valamilyen szinten azért egy kicsit furcsa, hogy Max-szel folyton étkezdékben kötünk ki. Annak a parkolójában találkoztunk először is. Ő úgy viselkedett, mint egy égből leszállt úriember, egy igazi gentleman. Az ötvenes évek romantikus filmjeibe beillő szituáció lett volna. Kihúzta nekem a széket, rám mosolygott. A háttérből valamelyik klasszikus darab ritmusai szűrődtek be. Az életben nem tudnék elképzelni más helyzetet, miszerint én azt önszántamból hallgassam, de most valamiért tetszett is. Az kevésbé, hogy eltűnt egy pillanatra az én egyetlenem, de kihasználva azt a kis időt elő vettem a zsebemből a púderes dobozom és gyorsan megigazítottam a sminkem. A helyzet valamiért megkívánta tőlem, hogy ne elkenődött make up-pal üljek itt. Nem tudtam miért, talán csak egy belső sugallat vitt rá. Egyszerűen már el sem tudnám képzelni az életemet Max nélkül. Olyan, mintha a másik felem lenne, sőt, mintha maga lenne a lelkem. Akiért minden reggel érdemes felkelni, hogy láthassam, amikor mosolyog, hogy nevethessek a talán nem is annyira mókás viccein, hogy élvezhessem, hogy örül. Még sosem láttam előtte senki olyat, aki annyira megérdemelte volna a boldogságot, mint ő. És hogy ez a boldogság én vagyok neki, az minden álmommal felér.
- Tessék? – felkaptam a fejem. Nem vettem észre, hogy vissza is jött. – Ja, igen. Azt hiszem, csak egy teát kérek. Nem vagyok éhes, ettem otthon. Más nem majd lopok a tiédből, mikor nem figyelsz.
Rámosolyogtam és elkezdtem simogatni a kezét, amit az enyémre rakott. Tényleg nem akartam enni. Oda haza amúgy is állandóan pizzát élek. Pizza reggel, pizza délben, pizza este. Rosszabb vagyok, mint a tini nindzsa harci teknőcök. De mit tegyen az ember lánya, ha egyszer ez az egyszer ez az egyetlen olyan étel Forks-ban, amit házhoz szállítanak és legtöbbször ehető is? Hirtelen feltűnt egy kis kövér, szőke fiúcska gyönyörű vörös rózsákat hozva. Ránéztem Max-re, amilyen arcot vágott, letagadhatatlan volt, hogy ezt direkt így szervezte. Az arcomat túl áradó öröm lepte el, kerestem a megfelelő szavakat.
- Max, ez egyszerűen gyönyörű! Úgy köszönöm. Jajj, nem is tudom mit mondjak. – Azt hiszem egy oktávval magasabban szólt a hangom, de nem érdekelt. Ez minden lány álma. Virágok, halk zene és a fiú, sőt férfi, akit szeretek. Ilyen körülményeket csak Disney tud teremteni a tündérmeséiben, és hogy én ezt éltem át, leírhatatlan volt. Tökéletes, vagy még annál is jobb. Irdatlanul fantasztikus.

Vissza az elejére Go down
Max Oliver Hunter
Ember
Max Oliver Hunter

Hozzászólások száma : 156
Join date : 2009. Nov. 08.

Hagszerbolt Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hagszerbolt   Hagszerbolt EmptyPént. Feb. 05, 2010 2:40 pm

Hagszerbolt Mx_www.kepfeltoltes.hu_Hagszerbolt Mx_www.kepfeltoltes.hu_Hagszerbolt Mx_www.kepfeltoltes.hu_

A szerelem csak egy szó, amíg nem jön valaki, aki jelentést adhatna neki.

Annyira jól érzem magam a közelében, főleg most, hogy csak kettesben vagyunk. Igaz, hogy az utóbbi napokban mindig csak együtt lógtunk, de a mai nap....olyan különleges. Mikor megcsókolt, minden bánatom eltűnt. Már nem is számított , hogy nem lehet az enyém az a basszus, met egyém valami sokkal fontosabb, megkaphattam Lana szívét.
- Szeretlek.
Suttogtam, mikor már a mikrofonoknál nézelődtünk. Szemlátomást Lananak mindegyik tetszett. Hosszas gondolkodás után kiválasztotta a számára megfelelőt. Egy egyszerű fekete, álványos mikrofont. Elismerően bólintottam.
Kitűnő választás, Hölgyem!
Mondtam mosolyogva, majd megfogtam a kezét és a kasszához húztam. Kivettem a zsebemből a pénzem és a pénztáros kezébe nyomtam.
- Ezt kérjük.
Lana szemébe néztem. Látszott rajta, hogy mennyire örül neki, én meg annak örülök, hogy boldoggá tettem.
Szorosan átölelt, majd egy újabb csókkal lepett meg.
Most pedig gyerünk a pizzázóba! Van egy meglepetésem.
Kézen fogva mentünk ki a zeneboltból. A bolt előtt heverő kocsi hátsó ülésére tettem a mikrofont, majd a pizzázó fele mentünk. Ahogy beléptünk az üres terembe orromat tömény cigiszag csapta meg. Körbenéztem a szürke helyiségben és szemem megakadt egy csinos kis asztalkán. Megszorítottam kedvesem kezét és óvatosan a kiszemelt ülőhely felé vezettem. Leültünk a párnás székekre és az étlapot böngésztük.
A háttérből Mozart holdfényszonátája szólt, hangulatot varázsolva a sivár étkezőbe. Az asztalon heverő üres váza sértette a szemem. Körbepillantottam, hogy keressek valakit, aki szívesen elmegy rózsát venni. A sarokban a kövér felszolgálónő kisfia játszott a poros deszkákkal. Rámosolyogtam szerelmemre.
- Egy pillanat.
Felálltam és odasétáltam a szőke legénykéhez, aki ezer örömmel teljesítette a kérésemet, borravaló kíséretében. Ezután a pult mögött álló szakállas főnöktől kértem két piros gyertyát. Visszacammogtam vele az asztalhoz és meggyújtottam. Apró puszit nyomtam Karolina asztalon heverő kezére.
- Választottál?
- Én egy pepperónisat kérek.
Halványan elmosolyodtam és úgy hallgattam a csodaszép zenét. Kezemet a Lanaéra tettem és mélyen a szemébe néztem.
- Olyan jó, hogy megismertelek. Nem tudnám elképzelni nélküled az életem.
Már épp készültem az ajándékom megmutatni, mire a fiú visszatért egy gyönyörű, nagy csokor rózsával. Megköszöntem, majd a vázába helyeztem.
- Így máris romantikusabb!
Vissza az elejére Go down
http://www.hajnalhasads.forumx.hu
Karolina Scott
Ember
Karolina Scott

Hozzászólások száma : 350
Join date : 2009. Nov. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Hagszerbolt Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hagszerbolt   Hagszerbolt EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 3:50 pm

Hagszerbolt Kristen3 Hagszerbolt Kristen3 Hagszerbolt Kristen3


I love us!

Imádom Washingtont. Talán ez az egyetlen olyan állam az USA-ban, sőt a világon, ahol a korrupció úgy tenyerelt le, hogy az a zene ipart nem érintette. Az már csak részletkérdés, hogy ez valószínűleg azért van így, mert amilyen állapotban van, nos röviden szólva, innen már nincs mit lenyúlni.
Port Angeles-t úgy ismertem, mint egyszeri Vegas-i a bordélyházat. Tudok az összes kis sunyi, rejtegetni való titkáról, például az üzlet, amibe az én aprócska, piciny életem legfőbb tüneményével, Max-szel, beléptem ezelőtt alig négy hónappal még hentes bolt volt. A tulaj halála után a fia vette át a céget, aki mindig is kedvelte a muzsika szavát, így aztán szakítva a családi húsfeldolgozó hagyományokkal neki kezdett egy zene bolt üzemelésével.
Belépve a totális káosz fogadott minket. Az eladót sehol sem láttam a rádióból meg Bon Jovi egyik száma hangzott. Bármiféle rendszerezés nélkül ott sorakoztak a hangszerek. Még az a tipikus fúvós – billentyűs - húros besorolás sem volt. Teljesen úgy festett, mint egy zeneszerszámokból felállított svédasztal. J. Garcia-tól kezdve az Orion gyenge próbálkozásain át pár egészen csoda számba menő M.S.A. Junior- ig minden féle típus volt. Elképesztő.
Max úgy viselkedett, mint egy kisgyerek karácsonykor, amikor eljön az ajándék bontás ideje. Egyből a gitárokhoz rohant. Egy kicsit csalódott voltam, én akartam elsőre azokra rávetni magam. Beelőzött. Odasiettem Mellé, majd szemügyre vettem az általa mustrált drágaságot. Egy Fender telecaster-re emlékeztető fekete basz’gitárt szemelt ki.
- Azt a! Ez aztán nem semmi.
Néztem, ahogy próbálgatja, olyan édes volt. És a gitár meg… Hát, lehet, hogy az meg aranyból készült, mert hát az ára, az biztosan nem a halandó emberek pénztárcájára lett méretezve. Láttam a szomorúságot a szemében miatta. A karjaimba zártam, vagy inkább ő engem. Bár, ez részletkérdés.
- Azt te nagyon jól tudod, hogy én mit akarok.
Válaszoltam neki mosolyogva, közelebb húzódtam hozzá és megcsókoltam. Követtem őt, de még vetettem egy pillantást a gitárra, amit kinézett.
- Még találkozunk, pajtás. – suttogtam a hangszernek, ügyelve, hogy Max-nek ne tűnjön fel, hogy egy élettelen tárgyal folytatok kommunikációt. Ha nem is a közeljövőben, de elhatároztam, hogy egyszer csak azért is megszerzem Neki.
A mikrofonoknál álltunk, hihetetlen. Nem is tudtam, hogy ennyi létezik. És mind egy ilyen kis mezei zene boltban, mint ez. Mi lehet akkor Seattle-ben?
- Most tényleg kell választanom. Ezeknél még csak sejtésem sincs, hogy miben különböznek. Meg annyi van belőlük. Honnan tudjam, hogy melyik az igazi?
Zavarba hoz, ha ennyire gondoskodni akar rólam. Hozzászoktam már, hogy önellátó életmódot folytassak, és ha ezt bárki is meg akarja bennem szüntetni, akkor általában elbizonytalanodok. Hülye szokás, de mit tehet az ember. Kézen fogtam, ezt a döntést nem akartam egyedül meghozni. Elvégre is, ha egyszer tényleg összeáll a bandánk, akkor abba fogok beleénekelni. Végig néztem a vártnál jóval gazdagabb választékot, majd ráböktem az egyikre.
- Mit szólsz ehhez? Ez olyan… átlagos. Semmi csillogó kő, se strassz. Pont, amilyennek kellene lennie. Várjunk csak, milyennek kell lennie egy optimális mikinek?

Vissza az elejére Go down
Max Oliver Hunter
Ember
Max Oliver Hunter

Hozzászólások száma : 156
Join date : 2009. Nov. 08.

Hagszerbolt Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hagszerbolt   Hagszerbolt EmptySzer. Feb. 03, 2010 2:31 pm

Hagszerbolt 340949891max_www.kepfeltoltes.hu_Hagszerbolt 340949891max_www.kepfeltoltes.hu_Hagszerbolt 340949891max_www.kepfeltoltes.hu_
"A csend után a kifejezhetetlennek a kifejezéséhez a zene áll legközelebb"

Hallgattam a navigálását, és mosolyogva vezettem arra, amerre mondta, közben meg bámultam Port Angeles utcáit. Még sosem jártam ebben a városban, és próbáltam megjegyezni minden sarkat, hogy következőkor tudjam mit hol találok.
Közvetlenül a hangszerbolt mellett egy pizzazón akadt meg a szemem.
Na Max... megvan a napi programod!
Halványan elmosolyodtam, miközben a megfelelő parkolót kerestem. Leparkoltam és kiszálltam a kék Merciből és kézen fogva Lanát beléptünk a meleg helyiségbe.
Az okos emberek azt mondják, hogy az első benyomás fontos egy ember életében, hát tényleg az.
A bolt minden apró zúga tömve van hangszerekkel, itt minden megtalálható, ami szemnek és kéznek ingere. Ámulva néztem szerelmem szemébe és mint egy kisgyerek indultam el a gitárok polcai felé. A szemem azonnal megakadt egy fekete basszusgitáron. Óvatosan utána nyúltam és leemeltem a polcról. Végigsimítottam rajta a kezem, és megpengettem a húrokat. Lassan húztam rajta le a kezem, és élveztem a hangot amivel megtöltötte a helyiséget.
- Ez egy csoda!
Suttogtam oda Karolinanak, hogy az én érdes, mély hangom, ne verje el a gitár lágy hangzását.
Rápillantottam az árcímkére és minden jókedvem azonnal eltűnt. Ennyi pénzem nincs és talán soha nem is lesz.
Mély sóhaj kíséretében tettem vissza a helyére a legújabb szerelmem.
Talán majd máskor.
Magamhoz húztam Lanát, és belepusziltam a hajába.
- Nos hölgyem! Te mit szeretnél?
Körbenéztem ismét, és a mikrofonok felé rángattam.
Nos, ha továbbra is szeretnél énekelni szükséged lesz egy ilyenre!
Rámutattam a mikrofonok rengetegére, és a fülébe suttogtam.
- Válassz!
Ha nekem nem is lesz új gitárom, de ennek az ifjú hölgynek mellettem lesz mikrofonja, sőt mindent megveszek neki, amit kér.
Vissza az elejére Go down
http://www.hajnalhasads.forumx.hu
Karolina Scott
Ember
Karolina Scott

Hozzászólások száma : 350
Join date : 2009. Nov. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Hagszerbolt Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hagszerbolt   Hagszerbolt EmptyHétf. Nov. 16, 2009 8:39 pm

Hagszerbolt Kristen3 Hagszerbolt Kristen3 Hagszerbolt Kristen3 g]

Let's do it!


A kanapén feküdtem, és lassú, alapos, átfogó plafonbámulással töltöttem az időt. Ahhoz sem volt kedvem, hogy kinyúljak a távirányítóért, és bekapcsoljam a TV-t. Utáltam, hogy ennyire punnyadok ma, de nem volt senki, akinek az idegein táncolhatnék. Bárkinek, akit hívtam, mind más programja van, vagy volt vagy, akár lesz. A reménytelen semmit tevés várt rám. Egy farmer és egy ing nyakkendővel – ez volt a mai napra szánt öltözetem. Szeretem az egyszerű ruhákat, de már annyiszor hordtam ezeket, hogy lassan már meztelennek, vagy ha annak nem is, de őrültnek éreztem magam bennük.
~ Summa summarom, ezek szerint szuper nem kerek százas lenni, ha úgy öltözhetek, ahogy akarok. Hol a kényszer zubbonyom? És a gumiszoba?
* Elmosolyodtam ezen a gondolaton, majd egyszer csak hallottam a megváltó hangot, ami elüldözheti minden problémámat. Igen, valaki csenget az ajtóban! Ha csak a postás is, érdemes megnézni, legalább addig se ezt a szobát kell bámuljam. Kibukdácsoltam az előszobába, majd akkora lendülettel, mintha csak ki akarnám tépni a helyéről, kinyitottam az ajtót. A felismerés öröme egyből kiült az arcomra. A megváltó isten növendék, a városban az egyetlen olyan ember, akiből még soha életemben nem lett elegem, az én egyetlen, imádott hercegem.
- Max! Szia!
* Szinte sikítottam, bár, lehet, hogy tényleg ezt tettem.
~ Istenem, ez így irtó gáz! Szegény srác, tényleg nem normális a barátnője, azaz hogy én. Mik lesznek itt. Ha összeházasodunk, már csak miattam lesznek halmozottan hátrányos helyzetűek a gyerekeink…
* Beletúrtam a most feltűnően rövidebb, szőkés hajába, majd kapott egy puszit az állára is. *
- Nahát, levágattad. Nagyon jól áll. És igen, alap, hogy veled tartok. Port Angeles, vigyázz! Jövünk! Csak várj egy percet.
* Berohantam az előszobába, és fel vettem egy Converse™️ cipőt. Fogtam egy lapot, és egy ceruzát majd írtam egy kis üzenetet anyuknak: Max-szal vagyok. Este jövök. Nem kell vacsit hagyni. Leraktam az asztalra, majd el kezdtem azon gondolkodni, nem lenne-e egyszerűbb egy SMS-t írni. Arra jutottam, hogy igen, de akkor hol marad a feudális Európa beütés az életemből? Átléptem a verandára vezető küszöböt, bezártam az ajtót, kézen fogtam, és szinte vonszoltam szegényt a kocsiig.
- Induljunk! Nincs vesztegetni való időnk!

* A kicsivel kevesebb, mint egy órás autóút után megérkeztünk a Forkshoz legközelebb eső metropolis kezdeményhez. Nem ismertem olyan jól ezt a helyet, de azt tudtam, hogy hol van a hangszerbolt. Mint egy rossz GPS, úgy irányítottam őt el a főút és a kikötő közötti harmadik utcában lévő kis shophoz. Leparkoltunk a bejárattól párméternyire. *
- Hát, itt volnánk. Ügyesen vezettél. - *Dicsértem meg, majd adtam egy puszit a szájára. * - Oké, akkor most menjünk be.
* Kiszálltam a kocsiból, megvártam, amíg ő is így tesz. Mikor mellém ért, átkaroltam a derekát, és egymás mellett elindultunk a boltba.



A hozzászólást Karolina Scott összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 04, 2010 4:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Max Oliver Hunter
Ember
Max Oliver Hunter

Hozzászólások száma : 156
Join date : 2009. Nov. 08.

Hagszerbolt Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hagszerbolt   Hagszerbolt EmptyPént. Nov. 13, 2009 7:09 pm

Hagszerbolt 227614.tHagszerbolt 227614.tHagszerbolt 227614.t

A gravitáció nem felelős azért, hogy az emberek szerelembe esnek.

*Már megint egy unalmas nap. Annyira unom itt, Forksban. Nem lehet semmit csinálni az eső miatt. Felvettem egy farmert és egy kék rövid ujjú pólót, majd lementem az előszobába és felhúztam a fekete teniszcipőmet is. Aztán leakasztottam a fogasról a a kék kabátom és kimentem a házból. Bepattantam a kocsiba és elindultam egyenesen előre. Fogalmam sincs, hogy hova megyek, de mentem. Végül megálltam Karolina háza előtt. Még csak egyszer jártam itt, de szerencsére nem felejtettem el, hogy hol lakik. Kiszálltam a a kocsiból és megnyomtam a csengőt. Nem kellett sokat ácsorognom odakint, mert hamar leért és beengedett. Forró csókot leheltem ajkára. Annyira hiányzott már a társasága, pedig nem olyan rég találkoztunk. Mikor velem van valahogy úgy érzem magam, mintha semmi más nem lenne a világon, csak Ő meg Én. Még soha senki iránt nem éreztem ekkora vágyat, mint iránta.*
- SZia
*Motyogtam, majd ismét megcsókoltam. Ekkor jutott eszembe egy remek ötlet, hogy mivel tölthetnénk el a mai napot.*
- Lenne kedved eljönni Port Angelesbe új hangszert venni?
*Kérdeztem nagyon halkan. Annyira idióta vagyok. Hogy kezdhetem máris így az első mondatom mióta először találkoztunk? Na de mindegy. De szerencsém van, mert beleegyezett a dologba.
Mély lélegzetet vettem, majd a szemébe néztem. Annyira szépek a szemei. Sőt nem csak a szemei hanem Ő maga is. Még soha nem találkoztam hozzá fogható szépséggel.*
- Amúgy hogy vagy?
*Próbáltam elterelni a szót és azt, hogy tovább folytassam bunkóságom, de azt hiszem, hogy csak még rosszabb lett. Hogy kezdhetek így egy találkozást?*
~Mond Max, elment az eszed?~
*Szidtam magam, majd újra a szemeibe néztem. Még egy kis ideig szótlanul néztük egymást, de mikor Ő is elkészült beültünk a kocsiba, és Port Angeles felé vettük az irányt. Úton mindenféléről beszélgettünk. Annyira jó, hogy beleegyezett a bandába. Már csak miatta is érdemes ez a banda. Igaz, hogy egyenlőre csak ketten vagyunk, de előbb utobb mindennek itt az ideje.*
Vissza az elejére Go down
http://www.hajnalhasads.forumx.hu
Max Oliver Hunter
Ember
Max Oliver Hunter

Hozzászólások száma : 156
Join date : 2009. Nov. 08.

Hagszerbolt Vide
TémanyitásTárgy: Hagszerbolt   Hagszerbolt EmptyPént. Nov. 13, 2009 5:53 pm

....
Vissza az elejére Go down
http://www.hajnalhasads.forumx.hu
Ajánlott tartalom




Hagszerbolt Vide
TémanyitásTárgy: Re: Hagszerbolt   Hagszerbolt Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hagszerbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban: Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love to first blood :: ::: Archivum ::: :: Archivált játékok -