Love to first blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love to first blood

Twilight Saga
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Max Oliver Hunter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Szerző Üzenet
Natalie Josephine Darcy
Ragadozó vámpír
Natalie Josephine Darcy

Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Nov. 08.

Max Oliver Hunter Vide
TémanyitásTárgy: Re: Max Oliver Hunter   Max Oliver Hunter EmptySzomb. Nov. 14, 2009 9:07 pm

Olivérnek!

Nos drága Olivér, akkor fogjunk neki:
Először is köszönöm, hogy megírtad a 300 szót. A hozzászólásod is viszonylag szép lett. Gratulálok.
Nos mielőtt nekifognék elemezni a hibákat adnék egy jó tanácsot Razz :
Hagyd el a * jelecskét, és helyette jobban részletezd a karaktered cselekedeteit. Hidd el, ha elhagyod sokkal szebb lesz a játékod. Tartalmilag és kinézetileg is. Legalábbis reménykedjünk Razz
Na akkor nem papolok többet össze-vissza, hanem belekezdek az elemzésbe Very Happy

Tartalmilag:
Nos itt akad gond, de ez sem kiküszöbölhetetlen. Először is próbálj meg kicsit többet írni a karaktered érzelmeiről, cselekedeteiről és gondolatairól egyaránt, hogy gördülékenyebb és élvezhetőbb legyen a játék.
Megmutatom, hogy gondoltam:

Kora reggel ébredtem egy kutyaugatásra. Mostanában minden reggel Rex ébreszt fel- Szóval ez a két mondat nem függ össze. Ha egy kutya ugatásra ébredtél, az azt jelenti, hogy mondjuk egy kóbor kutya ugatására, és nem a te kutyád csaholására. Vigyázz, hogy összefüggő, ép mondatokat produkálj . tongue
Javítva: Kora reggel ébredtem fel, Rex fület sértő ugatására. Mostanában, minden reggel így ébreszt.
Így máris jobb nem? Ezeken kívül meg kicsit jobban részletezhetted volna az ébredést. Mit éreztél milyen hangulatod volt stb.
Tovább:
Nem tudom, hogy Andrea, hogy alszik olyan nyugodtan, de engem nagyon is zavar. Ásítozva keltem ki az ágyból és mentem ki az udvarra, hogy kutyusomnak enni adjak. Nagyon hideg volt odakint és borús az ég, amin már meg sem lepődtem, hiszen itt mindig borús az ég. Megsimogattam Rex fejét, majd vissza tappogtam a jó meleg házba.
Itt nem tudom, hogy jön közbe a húgod. Semmi helye nincs ott. Beírhattad volna, csak nem ebbe a részbe.
Kvebben. Az oké, hogy hideg, felhős stb, de ez hogyan hat rád.
icsit írhattál volna részletesebben a reggeli teendőket. Hiányzik belőle, mondjuk a fogmosás, ide bele írhattad volna, hogy megnézted alszik-e még a húgod, hogyan készíted és mit adsz enni Rexnek. Az időjárásról is irhattál volna bővebben.
Mihelyt visszabújtam az ágyba, eszembe jutott, hogy ma jön látogatóba anya és Leo, és én még semmi kaját nem főztem. Morcosan bújtam bele a ruháimba, amik a fotelon szanaszét voltak dobálva. Mikor nagy nehezen megkaptam a zoknim párját is, leballagtam a konyhába, hogy készítsek valami harapnivalót. Lustán léptem oda a hűtőhöz és nyitottam ki az ajtaját. Semmi nincs benne, legalábbis olyan nem, amiből valami finom kaját lehetne készíteni.*
Ennek így semmi értelme Razz Ha egyszer már felkeltél miért másztál vissza az ágyba? Szerintem nincs benne logika, és hogyan jutottak eszedbe a szüleid. Ezeket lehetne jobban részletezni, hiszen ez a lényeg benne. Az ágyas jelent helyett mondjuk írhattad volna, hogy reggelit készítesz a húgodnak, innen meg eszedbe juthatott volna a látogatás. Nem?
Innen meg lehet következtetni az üres hűtőre stb.
Mordultam fel hangosan, majd egy csúnya káromkodás csúszott ki a számon. Morcosan mentem le az előszobába és húztam fel a fekete teniszcipőm. Kicsit nehezen tudtam kimenni a kapun, mert Rex is velem akart jönni, de végül csak sikerült. Beültem a kék BMW- be és a bolt felé vettem az irányt. Hamar odaértem, mert szerencsére nem lakom messze a bolttól.
A konyha az emeleten van? Ha nem, akkor helyesebb az, hogy kimentem az előszobába Very Happy
Ide beleírhattad volna, hogy megszidod a kutyádat, vagy megígéred neki hogy később sétáltok XD
Ha közel van hozzád a bolt miért mész kocsival? Ezzel nincs semmi baj, csak bele fogalmazhattad volna, hogy azért, mert utálsz gyalogolni, vagy mert hideg van és fázol, vagy mert hazafele nem akarsz cipekedni. Ilyen dolgokra gondolok.
Mielőtt kiszálltam volna a kocsiból ellenőriztem, hogy nálam van-e a pénztárcám, mert ma amilyen szerencsétlenül indult a napom nem csodálnám ha azt is otthon hagytam volna. De szerencsére nálam volt. Nem tudom, hogy mit csinálnék, ha nem így lenne, mert az biztos, hogy csókért nem adnának. De azt amúgy sem kapnának mivel az elárusító férfi.
Összeborzongtam, majd kiszálltam az autóból. Mikor átmentem a járda túloldalára, egy körülbelül velem egyidős lányba botlottam bele. Nagyon szép és tökélete arca van. Na meg az a vörös haj, meg a kék szemek....gyönyörű.*
- Jaj, ne haragudj!
*Kértem bocsánatot illedelmesen, majd próbáltam nem észrevenni azt a goromba nézést, ahogy rám néz.* 


Ez a legtökéletesebb része a hozzászólásodnak. Szinte hibátlan Razz
A részletezéses dolog itt is meg van Very Happy.
Például: találkozol egy lánnyal, aki az olvasottak alapján nagy hatással van rád. Leírhatnád, hogyan éled meg. Csak annyi, hogy szép meg tökéletes? Ejnye- bejnye Razz Neki mentél egy vámpírnak. Nem fájt? Tudod nekünk nagyon kemény ám a bőrünk, és hideg Very Happy
Helyesírás, elgépelések, szóismétlések:
Huhh: (elfáradt a kezem a gépeléstől )
Helyesírási hibát nem találtam. Gratulálok. Elgépeléseket sem, de biztosan fogok majd Razz.
Na a szóismétlések: Nagyon sokat ismételgeted magad. Egy szót többször is használsz, pedig vannak nekünk szinonimáink is:d
Használd a : www.szinonimaszotar.hu weboldalt. Nekem bevállt Very Happy

Lezárásként még néhány baráti jó tanács.:
Mielőtt elküldöd a hszt. legalább 3szor olvasd át figyelmesen, és meglátod, hogy sokkal kevesebb hibád lesz. Ne siesd el megírni. Egy reagot nem lehet elsietni. Nem kell azonnal válaszolnod, eltelt néhány nap is amíg ráveszed magad Very Happy Én megvárlak.
Végszónak pedig próbáld megtalálni a saját hangod, ízlésed.

És akkor az én válaszom: MAJD HOLNAP, mert ugye nem lehet elsietni Razz
Eddig boncolkgasd az elemzést Very Happy
Vissza az elejére Go down
Max Oliver Hunter
Ember
Max Oliver Hunter

Hozzászólások száma : 156
Join date : 2009. Nov. 08.

Max Oliver Hunter Vide
TémanyitásTárgy: Re: Max Oliver Hunter   Max Oliver Hunter EmptySzomb. Nov. 14, 2009 4:55 pm

Max Oliver Hunter 184324237rileysmithhome_www.kepfeltoltes.hu_Max Oliver Hunter 184324237rileysmithhome_www.kepfeltoltes.hu_


...kicsit úgy érzem magam, mint egy dúrcás kisgyerek, kinek elvették a játékát...



*Kora reggel ébredtem egy kutyaugatásra. Mostanában minden reggel Rex ébreszt fel. Nem tudom, hogy Andrea, hogy alszik olyan nyugodtan, de engem nagyon is zavar. Ásítozva keltem ki az ágyból és mentem ki az udvarra, hogy kutyusomnak enni adjak. Nagyon hideg volt odakint és borús az ég, amin már meg sem lepődtem, hiszen itt mindig borús az ég. Megsimogattam Rex fejét, majd vissza tappogtam a jó meleg házba. Mihelyt visszabújtam az ágyba, eszembe jutott, hogy ma jön látogatóba anya és Leo, és én még semmi kaját nem főztem. Morcosan bújtam bele a ruháimba, amik a fotelon szanaszét voltak dobálva. Mikor nagy nehezen megkaptam a zoknim párját is, leballagtam a konyhába, hogy készítsek valami harapnivalót. Lustán léptem oda a hűtőhöz és nyitottam ki az ajtaját. Semmi nincs benne, legalábbis olyan nem, amiből valami finom kaját lehetne készíteni.*
- Ó, a fenébe!
*Mordultam fel hangosan, majd egy csúnya káromkodás csúszott ki a számon. Morcosan mentem le az előszobába és húztam fel a fekete teniszcipőm. Kicsit nehezen tudtam kimenni a kapun, mert Rex is velem akart jönni, de végül csak sikerült. Beültem a kék BMW- be és a bolt felé vettem az irányt. Hamar odaértem, mert szerencsére nem lakom messze a bolttól.
Mielőtt kiszálltam volna a kocsiból ellenőriztem, hogy nálam van-e a pénztárcám, mert ma amilyen szerencsétlenül indult a napom nem csodálnám ha azt is otthon hagytam volna. De szerencsére nálam volt. Nem tudom, hogy mit csinálnék, ha nem így lenne, mert az biztos, hogy csókért nem adnának. De azt amúgy sem kapnának mivel az elárusító férfi.
Összeborzongtam, majd kiszálltam az autóból. Mikor átmentem a járda túloldalára, egy körülbelül velem egyidős lányba botlottam bele. Nagyon szép és tökélete arca van. Na meg az a vörös haj, meg a kék szemek....gyönyörű.*
- Jaj, ne haragudj!
*Kértem bocsánatot illedelmesen, majd próbáltam nem észrevenni azt a goromba nézést, ahogy rám néz.*
Vissza az elejére Go down
http://www.hajnalhasads.forumx.hu
Natalie Josephine Darcy
Ragadozó vámpír
Natalie Josephine Darcy

Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Nov. 08.

Max Oliver Hunter Vide
TémanyitásTárgy: Max Oliver Hunter   Max Oliver Hunter EmptySzomb. Nov. 14, 2009 1:13 pm

Szia Olivér!
Már te is értesültél róla, hogy én leszek a mentorod Razz
Akkor vágjunk is bele Very Happy
Kérlek ajándékozz meg engem egy szép, 300 szavas kezdő reaggal
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Max Oliver Hunter Vide
TémanyitásTárgy: Re: Max Oliver Hunter   Max Oliver Hunter Empty

Vissza az elejére Go down
 

Max Oliver Hunter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban: Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love to first blood :: ::: Általános ::: :: ~ Segítünk :: Mentor-program játékai -