Love to first blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love to first blood

Twilight Saga
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Look out! /Nathalie 'n' Lana/

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Szerző Üzenet
Karolina Scott
Ember
Karolina Scott

Hozzászólások száma : 350
Join date : 2009. Nov. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Vide
TémanyitásTárgy: Re: Look out! /Nathalie 'n' Lana/   Look out! /Nathalie 'n' Lana/ EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 1:30 pm

Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Kristen72 Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Kristen72 Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Kristen72

What an earth?


Az első benyomás mindig fontos, ezt mondja az összes közhely. De sajnos arról már nem szól a fáma, hogy akkor mi van, ha ez a kezdeti kép hirtelen átvált… valami nagyon ijesztővé. Vagy inkább nyomasztóvá. Úgy nézett rám a nő, mint ha egy játékszer lennék. Nem hinném, hogy az lett volna a fő célja, hogy érdeklődjön a Gossip Girls múltkori epizódjáról. A mosolya hátborzongató volt, a szavai pedig úgy vágták a fagyos estét, mint kiélezett vadászkés egy őz torkát.
- Hogy mi? Évszázadok óta… – akaratom ellenére a hangom elcsuklott. Minden bizonnyal elpirultam volna a bókjától, ha nem lány lett volna, és ha nem az előző pillanatban vallotta volna be, hogy már jóval több, mint száz éves! Bárhogy néztem, nem tűnt többnek huszonegynél. Marha jó lehet a ránctalanítója… Még az sem biztos, hogy kiadnák neki a sört Frank kocsmájában. Ám a folyamat, hogy a sokkba kergessen engem, még nem ért véget. A szemei a karmazsin egy sötétebb árnyalatából éj feketévé váltak. Még sosem láttam hasonlót. A kezével kinyúlt és minden diszkréciót félre téve az ujjai a nyakamon vándoroltak. Mintha azt mondta volna, hogy meg akar ölni. Lehetetlennek tűnt a helyzet, mintha a PUNK’D egyik adásába kerültem volna bele. Ashton Kutcher nem ér annyit, hogy mind ezt átéljem… Mélyeket kellett lélegeznem, hogy meg tudjak tartani egy egészen keveset a lélekjelenlétemből. Egy dolgot biztosan tudtam, az előttem álló lány nem normális. Sikítani akartam, elrohanni előle, szörnyen rémisztő volt. Minden intim határt átlépett, a nevét sem tudtam, de mégis úgy viselkedett, mint aki azon nyomban meg akar csókolni. Idegesen hátra léptem. Az arcát fürkésztem, amit egy bájos, sőt gyönyörű, de ugyan akkor vészjósló mosoly borított.
Azt mondta, nem szokott művészeket enni. Honnan tudja, hogy vannak művészi hajlamaim? És hogy érti, hogy enni? Ismét egy érintés, a bőre jéghideg volt. Beleremegtem. Kétségbe esett arccal néztem rá, biztos, hogy nem volt komplett. Nem akartam a közelében lenni. Megint hátráltam, ezúttal ő is. Megráztam a fejem, nem tudtam, nem akartam felfogni, mit mond. Öt perc és… meg fog ölni? Félre döntöttem a fejem, kezdett nagyon elegem lenni ebből a dilis nőből.
- Ne haragudj, de te honnan szabadultál? – A kérdésem végére tettem egy zavart nevetést, a nyomába sem ért az ő csengő szóra emlékeztető kacajának, de a célra megfelelt. Arra koncentráltam, hogy az imént érzett összes dolgot alaposan elfelejtsem. Ahogy hozzám ért, ahogy megrettentem tőle, mind-mind elszállt a távolba. Nem volt többé a komplexusom a szépsége miatt, a tisztán zengő hangja elvesztette számomra a nyomatékát. Nem volt már más, csak egy őrült. Egy őrült, akit be kéne zárni valahova. Még egyszer ránéztem, ő meg, mintha csak a farkas lenne a meséből, talán a hatás kedvéért, még egyszer hangsúlyozta: öt perc. Ó, aranyom, nekem csak jó, hogy megszabadulok tőled.
- Éppen elég lesz. De csak egy tanács. Komolyan, nézesd meg magad. – sarkon fordultam. Nem számítottam arra, hogy kettőnk között könnyes búcsú fog lejátszódni, tulajdonképpen megkönnyebbültem, hogy végre megszabadulok tőle. Egy dolog biztos, a vörös Barbie imitátorokkal vigyázni kell. Azért a lépéseimet felgyorsítottam. Nem néztem hátra, nem voltam kíváncsi rá, hogy követ-e…


Vissza az elejére Go down
Natalie Josephine Darcy
Ragadozó vámpír
Natalie Josephine Darcy

Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Nov. 08.

Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Vide
TémanyitásTárgy: Re: Look out! /Nathalie 'n' Lana/   Look out! /Nathalie 'n' Lana/ EmptySzer. Feb. 17, 2010 12:35 pm

Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Icon_Rachel_www.kepfeltoltes.hu_Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Icon_Rachel_www.kepfeltoltes.hu_Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Icon_Rachel_www.kepfeltoltes.hu_
TIKK-TAKK

Hmm...már évszázadok óta ölöm az embereket, de én mondom, hogy ritka ilyen finom illatú ember került az utamba. Behunytam a szemem és beszívtam az édeskés illatát. Éreztem rajta, hogy ez a lány szereti a zenét, ami nagy kár, hiszen megkóstolnám. Kinyitottam a szemem és gúnyosan rámosolyogtam.
- Évszázadok óta járom a földet, és ritka az ilyen szépség mint te!
Próbáltam úgy beszélni, hogy a lehető legfélelmetesebb alakomat lássa. Nekitámaszkodtam a falnak, és közelebb hajoltam hozza. Annyira, hogy az illata egyre kívánatosabban csiklandozta az orromat. Kivillantottam a fogsoromat, és a legangyalibb nevetésemet hallattam.
- Igazán élvezetes lesz veled végezni, aranyom.
Szemem lassan vörösből a sötét feketére váltott, jelezve a szomjúságomat. Jéghideg ujjaimmal megérintettem nyakán a gödröcskéket. Még közelebb araszoltam, hogy az illata teljesen bilincsbe verjen.
- Hmm...
Olyan hirtelen vágy lett úrrá rajtam, hogy nem bírtam magammal. Orromat a nyaka mélyedésébe nyomtam. Éreztem ahogy megremeg az érintésemtől és a közelségemtől, és ettől csak még nagyobb vágy fogott el.
Igazából nem szoktam művészeket enni, de te nagyon kívánatos vagy!
Ismét felnevettem és ujjaimat végigtáncoltattam az ajkán. Behunytam a szemem, hogy egy kis önuralmat nyerjek, és hátráltam két lépést.
- Túl egyszerű lenne, itt végezni veled! Kapsz egy kis haladékot. Öt perced van rá, hogy elrejtőzz előlem. Ha megtalállak akkor...
Ismét felnevettem, majd legártatlanabb mosolyomat vettem fel.
- Akkor bizony...véged!
Szegény lány. Sajnos nem tudja, hogy előlem hiába menekül, az illata után bármerre megtalálom. Egy nagy levegővétel és a nyomában is vagyok! Akkor meg végre megízlelhetem a vérét, ami ennyire kívántatja magát.
- Ne feledd! Öt perc. Az óra indul. TIKK-TAKK.
Nekitámaszkodtam és vártam, hogy megkezdje a bujdosó hadműveletét. A vigyor az arcomon töretlen volt. Vámpír létezésemnek a legnehezebb percei állnak előttem. Hátat fordítottam a menekülő lánynak, hogy ne kívánjam ennyire, és remegő végtagokkal vártam, hogy lejárjon élete utolsó öt perce, ami nekem életem jó perceihez fog tartozni.
Vissza az elejére Go down
Karolina Scott
Ember
Karolina Scott

Hozzászólások száma : 350
Join date : 2009. Nov. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Vide
TémanyitásTárgy: Re: Look out! /Nathalie 'n' Lana/   Look out! /Nathalie 'n' Lana/ EmptySzer. Feb. 03, 2010 6:47 pm

Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Kristen72 Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Kristen72 Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Kristen72

Dirty little panic


Már kezdtem érezni az ujjaim végét, a dörzsölgetés úgy tűnik, használ. Megfogadtam, soha de soha többé nem megyek el otthonról kesztyű nélkül. Legalább is, ha tél van, meg hideg, meg ha nem felejtem el. Már csak egy dolog volt hátra, haza érni. Vagy minimum valami kevésbé hűs helyre. Átgondoltam a helyzetet, az biztos, hogy attól nem lesz melegebb, ha csak állok és várok a téli alkonyban. Saját akaratomból véve már indultam volna tovább, de oda fenn vagy oda lenn esetleg maga a sors nem akarta, hogy ezt tegyem. A lábam a földbe gyökerezett és ugyan akkor hátra hőköltem. Az előbb látott nő szinte az arcomba mászva állt előttem. Nem láttam, hogy átjött volna a túloldalról, váratlanul ért. Nyeltem egyet, és reflexszerűen végig mértem. Az arca gyönyörű volt, szabályos és enyhén háromszög formájú. A haja tökéletes hullámokban omlott a vállára. A bőre simának és szörnyen fehérnek tetszett, szinte világított a lámpák fényében. Az, ami a megjelenését ijesztővé tette, az a két, természetellenesen vörös szempár volt. A szempár, ami legalább annyira fürkészett engem, mint én őt. Valami hangosan suttogta, sőt ordította nekem ott belül, hogy meneküljek olyan gyorsan, és olyan messze, amennyire csak tudok. Megtettem volna, de nem voltam képes még mozdulni sem. Hozzám szólt, hangja tisztán, fényesen csengett. Lehetetlen volt nem kihallani belőle az erőltetett jóindulatot. Pont úgy beszélt, mint egy modell, vagy mint egy filmcsillag, aki épp az Oscar – díjat veszi át. És ahogy mellé mosolygott, mintha csak leszállt volna egy bőrgyógyászati cég plakátjáról. Megráztam a fejem, talán az illedelmes hatásszünetnél egy kicsivel tovább maradtam csöndben.
- Szervusz! Nem, nem tévedtem el, pontosan tudom, hol vagyok. Csak egy kicsit… megálltam pihenni.
Viszonoztam a mosolyát, bár abból inkább egy másnaposnak ható vigyor lett. Szánalmasnak éreztem magam a társaságában. Utálom annak érezni magam, azokat, akik között azt érzem, pedig még annál is jobban. A kérdéséből adódóan kizártnak tartottam, hogy régóta helyi. Annyira másként beszélt, mint az itteniek. A szavainak volt egy baljós kicsengése, mint a horror filmekben. Az a fajta, aminél inkább befogná az ember a fülét, csak ne keljen hallja. Afelől volt egy kis sanszom, hogy itt kell lakjon, mert máskülönben nem akarna útba igazítani. Csak az a gond, hogy engem akart haza vezetni, engem, aki köztudottan jobban ismeri Forks-ot, mint a saját tenyerét, és ezt az összes helyi tudja. Lehetetlen helyzet.

Vissza az elejére Go down
Natalie Josephine Darcy
Ragadozó vámpír
Natalie Josephine Darcy

Hozzászólások száma : 124
Join date : 2009. Nov. 08.

Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Vide
TémanyitásTárgy: Re: Look out! /Nathalie 'n' Lana/   Look out! /Nathalie 'n' Lana/ EmptyHétf. Feb. 01, 2010 4:30 pm

Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Rach_www.kepfeltoltes.hu_Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Rach_www.kepfeltoltes.hu_Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Rach_www.kepfeltoltes.hu_
Ne félj...nem fog fájni!!


Azt terveztem, hogy a telet a Francia kastélyomban töltöm, de az utolsó pillanatban meggondoltam magam. Néhány nap után máris változatosságra vágytam, így tehát visszajöttem Forksba, kastélyt keresni magamnak. Igazán kétlem, hogy itt találok valami nekem valót, de azért szétnézek. Ha lakást nem is, de jó falatot biztosan.
A nap már lemenőben van, a z utcákat csak a lámpák világítják meg. Kitűnő idő van a vadászatra. Lassú léptekkel szeltem át a havas utakat és elégedetlenül néztem körbe a poros házakon. Elképedten figyeltem, ahogy a házakban lekapcsolódnak a lámpák. Hogy tud valaki ilyen apró, poros kis lyukban élni. Még vámpír létemre is felállt a szőr a hátamon, ahogy elképzeltem magam ezekben a kuckókban. Ezeknél még a szabadban is sokkal jobb.
Tekintetem a házakról a természetre fordítottam. Van valami ebben a városban, ami megragadja a tekintetét az idejárónak. Ezért, különösen a táj miatt maradok itt. Ha nem találok valami szép lakást, akkor is maradok.
Majd meghúzom magam valamelyik áldozatom otthonában.
Zsebredugott kézzel sétáltam a kivilágított főutcán előre, és felidéztem az emberi vér édes ízét a számban. Már jó ideje, hogy nem vadásztam, csak az érzés maradt már nekem.
Belélegeztem a friss levegőt, ami átjárta az egész testem. Valami furcsa dolog történt. Egy emberi illat csapta meg az orromat. Édes, virágillatú kissé festékszagos illat. Az állati ösztöneim azonnal beindultak, látásom kiélesedett, és megpróbáltam kifülelni hol járhat az áldozatom. A lépések zaja, balról jöttek. Széles vigyor jelent meg az arcomon, összedörzsöltem a tenyeremet és felmásztam a ház tetejére. A szél összekócolta a hajamat, ami most különösen nem zavart. Csak arra tudtam gondolni, hogy hamarosan elverem az éhségem. Lassan ugráltam át egyik tetőről a másikra, és füleltem a vacsorám után. Amikor már közel éreztem magamhoz, egy ugrással a havas úton voltam, és emberi léptekkel mentem tovább. Az illat egyre jobban erősödött, míg végül megpillantottam az áldozatomat.
A lány mit sem sejtve közeledett felém. Arcomon széles mosoly jelent meg, és szökdécselve közeledtem felé.
Már csak két lépés, már csak egy lépés...
- Szia!
Szólaltam meg jó hangosan és belenéztem a szemeibe.
- Eltévedtél?
Vissza az elejére Go down
Karolina Scott
Ember
Karolina Scott

Hozzászólások száma : 350
Join date : 2009. Nov. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Forks

Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Vide
TémanyitásTárgy: Look out! /Nathalie 'n' Lana/   Look out! /Nathalie 'n' Lana/ EmptyCsüt. Jan. 28, 2010 6:50 pm

Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Kristen72 Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Kristen72 Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Kristen72

Pretty dead


Beköszöntött a tél. A fák kopasz, havas ágakkal nyúltak az ég felé, mintha csak napfényért imádkoznának. De ez egy olyan dolog volt, amiért hiába epekedik élő vagy élettelen, a kisvárosban némi természetes fényt várni ugyanolyan fölösleges, mintha a szőnyeg alá bemászáshoz keresnénk létrát. A telet Forks -ban nem lehetséges becsülettel varázslatos, jégvirágos Csodaországként leírni, ahol minden ágacskát törékeny jégporcukor csipkéz. A forksi tél nem lacafacázik, hanem betekintést nyújt egyenesen a világ megteremtése előtti őshidegbe. Az ötlet, hogy a tél valójában élvezetes is lehet, sose merült fel bennem. Csonttá fagyott, szürke utcák, helyenként az előző havazásból fenn maradt robosztus hókupacok, égő villanypóznák szegélyezték a sötétben az utamat haza fele. A levegőt kis, fehér, felhőszerű gomolyagként fújtam ki. Az arcomat csípte a nyugati szél. Körülöttem, mint ez általában lenni szokott, egy lélek sem volt. Mintha szellemek jártak volna erre, elrabolva az élet legkisebb képviselőjét is, helyette nem hagyva mást, csak a zord kihaltságot. Felgyorsítottam a lépteimet, nyomasztó volt az egész. Messze voltam még az otthonomtól, ráadásul minden megtett méter után úgy tűnt, mintha több ezer mérfölddel nőne a távolság köztem és a célom között. Megálltam, megigazítottam a sapkát a fejemen. A kezem már öt perce nem is éreztem, de most akármilyen kelletlenül, ám mégis végig mértem. Egészen elvörösödött, alig tudtam mozgatni. Szinte hallottam anyám szavait a fülemben visszhangzani, hogy „Ó, édes lányom, vedd fel azt a kesztyűt, nem lesz tőle semmi bajod!”. Tényleg nem lett volna, sőt, én lennék a legboldogabb, ha csak akkor egyszer megfogadom, amit mond. Miért, ó, miért nem kaptam a pubertás koromhoz egy kis értelmet is? Sóhajtottam egyet, de még mindig nem indultam tovább. Kezdett sötétedni, habár még csak alig múlt el négy óra. Nekidőltem a mellettem lévő kerítésnek, és a szemben lévő ház ablakát bámultam. Oda benn égett a villany, és noha az ünnepek már rég letűntek, egy karácsonyfa sziluettjét láttam kirajzolódni. Megmosolyogtam a dolgot, majd a tenyerembe leheltem, és összedörzsöltem a kézfejemet. Próbáltam felmelegíteni magam. Tovább kellett volna mennem, de nem kívánkozott a legkisebb porcikám se az agyam által adott mozgási információk végrehajtásához. Összezártam a karjaimat, és sóhajtottam egyet. Az égre meredtem, a szürkének egy sötétebb árnyalatát vette fel. Kétség sem fért hozzá, hogy a közeljövőben ismét havazásra lehet számítani. Majd az utca távolabbi részét kezdtem fixírozni. Egy lány volt ott. Nem is lánynak, de inkább egy angyalnak hatott. Vörös haja, és holt sápadt bőre tompán fénylett az utcalámpák világánál. A járása könnyed volt, mintha egyáltalán nem akadályozta volna az időjárás, vagy mintha épp táncolni. Borzasztóan, szívfájdítóan kecses volt ez egy olyan egyszerű, vidéki lánynak, mint én. Azon kaptam magam, hogy tátott szájjal bámulom. Az utca túloldalán ment, de így is megesküdtem volna, hogy látja rajtam a megdöbbenést. Ijesztő volt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Vide
TémanyitásTárgy: Re: Look out! /Nathalie 'n' Lana/   Look out! /Nathalie 'n' Lana/ Empty

Vissza az elejére Go down
 

Look out! /Nathalie 'n' Lana/

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban: Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Love to first blood :: ::: Forks ::: :: ~ Utcák, Intézmények :: Főutca -